Uživatel:Ráďa

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Necyklozita.png NECYKLOVERZITA přísahá na čest samotného Chucka Norrise, že Ráďa je vědcem pracujícím pro Akademii věd Necyklopedie, a vytváří tak záslužnou činnost pro blaho všeho lidu.


Cs-4 Tomuto užïvatelï je čeština mateřským jazykem.
Mo-4 Tomuto užïvatelï je Moravštïna otecským jazykem.
En-3 User can speak English wïthaut mystejkz.
I.P. Uživatel I.P. je můj nejlepší přítel a kamarád.
Ironïe Tento uživatel si lïbuje v sarkazmu a ïronïï.
Lep Tento uživatel věří v moudrost Lepíkovu.
Supes10.jpg Požïvatel je jedním z Imperátorů Necyklopedïe. Momentálně je neaktivní, ale radši jej neserte.

Celým jménem jsem HaDr. PhDr. RNDr. Ráďa Th.D. DBA. Na Necyklopedïï jsem přišel 15. 6. 2008 a vïdíte, vydržel jsem to tu až doteď ;-). Ze začátku jsem dělal hodně vylomenïn, takže bych pro ně měl mít větší pochopení.. No.. Tak od 23. 12. 2008 jsem tady správce, takže na mě dávejte bacha.

Spolu s Ervínovou vydatnou (nejen) technïckou podporou spravuju Regál Biologie a Regál Lidé. Spolu s Nytrou a Evzeneckem začínáme Necykloverzïtu.

Flower.png Související informace obsahuje
Regál Biologie©
Gejsa.png Související informace obsahuje
Regál Lidé©


Řídím se zásadou napsat článek kvalitní nebo žádný. Proto jsem toho v poslední době moc nepíšu ;-).

Momentálně jsem neaktivní. V případě krize Necyklopedie jsem připraven vrátit se se zákonem a hojnou zásobou Kola-Lokovy limonády.

Mnou založené a více ovlivněné články

Podle času:
System of a down, Duck Wars, Křižovatka, Mýdlo, Červotoč Spirálovitý‎, Průjem, Müdlerův paradox‎, Mrskavec obrovský‎, Hanz Müdler‎, Prašivec evropský, Müdlerova konstanta‎, Caps Lock, Autofilie, Opice, Travian, Piecemaker, Lysenko, Bajka, Šňupajn, Zácpa,
Necykloverzita, Verbatim, Věta, Léčebna pro alergiky v růžové zahradě, Lemra, Nenecyklopedie a Mák.

Malým písmem jsou články jen méňe ovlivněné a ty, které se moc nepovedly, a zvýrazněné jsou ty z lepších. Necykloverzita je trošku něco jiného, takže je big.

Šablony, „ne-stránky“ a podobné srandy

Windows RG příkaz. řádek • {{Necykloverzita}}Necykloverzita (graf. základ, kap. Práce a Kurzy) • {{Necykloverzita-box}}logo Necykloverzitycertifikační logo Necykloverzitycertifikát (zpracování, základy dodal Nytra) • {{Barva}}{{Kategorie obrázků}}{{USERNAME}}{{Logo}} {{Header}} (spolupřenesitel, překlad) • {{NBox}}

Plocha tohoto uživalele
Plocha tohoto uživalele