Šňupajn

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Šňupajn je 2. nejrozšířenější psychotropní látka v Evropě. Je proslulý díky svým jedinečným účinkům a snadné výrobě.

Výroba[edit | edit source]

Šňupajn
Chemický název matoylekgoninmetylister
Registrační číslo CAS 4-8-15-16-23-42
Sumární vzorec C17H25As6NO4
Molární hmotnost 408,15 g/mol
Teplota tání 1028 °C

Výroba (1 kg):

Listy nejdříve rozdrťte, rozšlehejte a rozmixujte, a vložte je do čisté mísy
(do záchodové ne, tam by mohlo být překvapení). Přilijte trochu mléka a pořádně promíchejte. Aby to mělo správný říz, přidejte trochu arzénu (pila nefunguje, jediná výjimka je sekyrková polévka). Dále dochuťte podle chuti bobky myších albínů, solí nebo jiným kořením. Vzniklou směs nechte 24 hodin stát, a až se z ní stane pevná hmota, rozdrťte ji na prášek.

Aplikace[edit | edit source]

Šňupajn se nejčastěji aplikuje (překvapivě) šňupáním. Někteří debilové jej kouří (společně s trávou), ale inhalace kouřením je z 90% neúčinná.

Účinky[edit | edit source]

Snupajn.jpg

Šňupajn působí na centrální nervový systém jako stimulant, takže po požití budete chtít zachránit svět, zničit celý svět, rozdat si to s tou/tím sousedkou/em nebo, v horším případě, přinutit řidiče MHD, aby jezdili, jak mají či podobnou pitomost. Dále se dostavují hyperaktivita, neúnavnost a pocity méněcennosti a euforie. Výjimkami není ani ztráta příčetnosti ale koordinacae (v růžovéza theaaradě).

Po asi 30 minutách se dostaví zpětný ráz. Začnou působit přesně opačné účinky, a to vás opravdu přinutí šňupnout si ještě jednou.

Distribuce[edit | edit source]

Jak je už zvykem, převládá pouliční prodej. Ti rafinovanější a fikanější vymysleli jeden trik, jak obelstít policii. Začali prodávat šňupajn v obalech od jedlé sody. Na to musela přijít nějaká VELMI chytrá hlava, že?? A ONI MI NEVĚŘILI!!! JÁ SE JIM POMSTÍM! ZNIČÍM SVĚT!! MUHAHAHA.

Slavní šňupači[edit | edit source]


Růžový slon.jpg
CukrHalucinaceHašišHoubičkaChlastInstititut výzkumu muchomůrekInternetKafeKekafiKokainKukutikiLSDMarihuanaOkenaOkurkaPervitinPADSmajlíkŠňupajnTelevizeToulen