Hašiš

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Máme doma hašiš, hašiši, ty blažíš!“

- Saze

Hašiš, je měkká droga, která je v Česku nedostatkové zboží a proto je legální, neboť si to nikdo nemůže dovolit koupit.

Dealerka hašiše pod vlivem omamných látek dribluje s prodejním artyklem na náměstí. Je to možné, neb hašiš je legální.

Etymoložie[edit | edit source]

Slovo hašiš pochází z takového toho dětského žvatlání, čili z polštiny a odkazuje na chrabré bojovníky s plameny, záplavami, popadanými stromy, lidmi zakonzervovanými v automobilech a transportem statných obyvatel z vyšších pater panelových domů. Účinek je podobný tomu, co hasiči zažívají při nadýchání se kouře - motá se jim hlava, mluví nesouvisle, obtížně dýší. Narozdíl od nich ovšem uživatel drogy pomáhá jen sobě a proto to není hasič, ale hašišák (přípustný je i jihočeský termit "hašišník").

Hašišáci milují klasickou ezoterickou hudbu, například Sepulturu, Ozón či hardcore duo Eva a Vašek, nosí dlouhé vlasy a vousy a oblečení z národního podniku Meva, což je výrobce těch černých kontejnerů před barákem. Hašišáci se združují v hejnech, kterému se říká hašišstvo a společně obývají obávaná hašišová doupata, kde páchají hromadnou rituální intoxikaci a příležitostný gruppensex s pleskáním řapíkatým cerelem přes holé řitě a přilehlé orgány.

Většinou tam mají mlhu jako rákosníček a ta je hustá tak, že by se dala krájet a pro samé stroboskopické efekty nedoporučujeme veleváženému čtenáři tam chodit, má-li predispozice k padoucnici nebo dokonce k epilepsii. Největší záchvaty padoucnice totiž nastávají, když doupě navštíví uniformovaní účastníci párty a pak padni komu padni a majáky blikají jako o život a to není dobré na oči.

Intoxikace hašišem[edit | edit source]

Hašiš je možné požít různě. Obyčejně se jím zředí cigareta, aby tabák neměl tak brutální účinky. Oblíbenou zbohatlickou metodou je pálení hašiše v PET láhvi za garážemi a poté přelévání studeného kouře přímo do úst. Případně je možné hašiš nadrolit do jogurtu a jíst stříbrnou lžičkou, ale to je spíš pro snoby nebo tajné agenty pracující incognito. Nedočkaví jedinci mohou též zapálit celé hašišové doupě a pomocí větráku hnát zplodiny přímo do plic, jak je libo.

Vliv na psychiku[edit | edit source]

Věci okolo jsou plné barev, děje se tak strašně moc věcí a všechny ty věci jsou tak strašně úžasné a barevné a děje se jich najednou tak strašně moc. Svět je krásný a plný barev. Lidé jsou hezcí a milí. A domovnice - jako by se pod tím knírkem, který ji najednou tolik sluší a dělá ji oduševnělou a venku voní ptáci a támhle třepotá křídly jé, multikára s odpadky, to se dneska jen tak a děti jdou do školy a mají ty barevné čepice a s nima jde ta dlouhonohá tenhle kanál tu včera zcela jistě nebyl! A je to krásný kanál, takový kdyby kolo mělo víc kol, tak by to bylo multikolo anebo kdyby ty kola měly ty kola vedle sebe héj makaréna!

Vedlejší účinky jsou různorodé. Většinou se čas táhne jako týden před výplatou a pak najednou frnk frnk! želvy nasadí ostré tempo a jsou v prd... ...achu.

Veldejší účniky[edit | edit source]

Bohužel, stejně jako všechny rekreační drogy - svíčková od babičky, pervitin nebo třeba čikuli - má i hašiš své nežádoucí účinky. Většinou se projeví až když došlo k zásadně velké intoxikaci organismu, ale je lepší být připraven a kdo je připraven, není zaskočen a tak si to tady řekneme. Bohužel, hašišem je možno se též poddávkovat a proto si symptomy poddávkování povíme také.

Nejčastjěším vledejším účnikem při předvákávoní je nechsopnost dát dahromody koludně pasnou větu, čmuž se říká dysgrafie. Obejvuje se také časté zapímonání a opokavání již vyřečénho, také s pasním vět jsou prbolémy a tomu se říká dysgrafie a ta se projuvoje napřílkad přehozaváním písemnek i ve větě solv.

Při poddávkování naopak opakování nehrozí. Svět se zpomalí, všechno je takové líné a vám se chce spát. Objevuje se také deja-vu a svět se zpomalí a vám se chce spát. Což neznamená, že byste měli spát, ale rozhodě se vám chce. Myšlenky se točí v kruhu a neustále se stáčejí na to, že se vám chce spát. Zíív. Spát se vám chce a vše se tak nějak... ...zpomalí... a všechno je takové heboučké...

Léčba je jednoduchá, ale dlouhodobá a náročná a říká se jí abstinence, což je tuze ošklivé slovíčko. Rychlejší a méně náročná varianta následuje princip vytloukání klínu klínem a spočívá v požití něčeho ještě drsnějšího - např. čistého kohoutkového dihydrogenmonoxidu, případně požití tuplovaného kafe.


Růžový slon.jpg
CukrHalucinaceHašišHoubičkaChlastInstititut výzkumu muchomůrekInternetKafeKekafiKokainKukutikiLSDMarihuanaOkenaOkurkaPervitinPADSmajlíkŠňupajnTelevizeToulen