Seberozvoj
Na této stránce se pracuje | ||
Prosím vykašlete se dočasně na editaci tohoto článku |
Slovem seberozvoj (anglicky self imprůvment) označujeme běžně drogu aplikovanou převážně nitrožilně. Výraz se také používá pro degenerativní psychické onemocnění, které vzniká při dlouhodobé konzumaci této látky. Člověka trpícího seberovojem nazýváme pomatenec pomatenej, přestože on sám sebe pravděpodobně označí za uprchlíka z matrixu. Typicky ho poznáme okamžitě podle neustálého přemotivovaného brebentění. Postižený si většinou myslí, že něco ve svém životě změní a díky tomu je hodnotnější než ostatní. Obojí je krávovina.
Popis onemocnění[editovat | editovat zdroj]
„ | Sebezlepšení je masturbace, ale sebedestrukce! —Tyler Durden |
“ |
Pomatenec věří, že může měnit svůj život k lepšímu. Ve skutečnosti jde život měnit jen k horšímu. Proto správnější označení je sebedestrukce.
Chemické složení[editovat | editovat zdroj]
Vzorec seberozvoje (nesprávně oznčovaný jako "vzorec úspěchu") je:
Projevy onemocnění[editovat | editovat zdroj]
Toto jsou projevy seřazené podle závažnosti od nejlehčích až po zhoubné metastázované onemocnění (začíná to nevinně a končí to hnilobně).
- Sleduje motivační videa – Nejrychlejší způsob kontaminace je Andriů Tejt nebo Peter Jordanson Lobsterson
- Čte seberozvojové knihy – když se ti tohle stane, tak bůh ti pomáhej
- Každý týden příjde s něčým novým, co ti zaručeně změní život – a u ničeho nevydrží dýl než týden (uklidí si pokoj 2×, vstává ve 4 ráno, hyperventiluje a pak zase dýchá málo atd.)
- Účastní se workshopů a seminářů – horší než církev
- Kupuje bitcoin, v horším případě dogecoin
- Každýmu to cpe
- Vyhledává rychokvašné mentory (většinou)
- Placené kurzy a koučing – pak už nepomůže ani svěcená voda
Průběh onemocnění[editovat | editovat zdroj]
Vznik zánětu
Protilátky a prevence[editovat | editovat zdroj]
Nejlepší je vůbec s tím nezačínat. Tě to vcucne, ani nevíš jak.
Jako prevence funguje nejlíp klasické vzdělání. Důležité je dělat naprosté minimum, co je požadováno, tak aby člověk prolezl. Nejlépe obrněn je ten, co má titul Bc., ale ne s příliš dobrým průměrem. Když uděláš inženýra, nebo dokonce doktorát, tak jsi to přehnal.
Další skvělé preventivní opatření je zaměstníní. Zde platí staré dobré heslo Pracuj pomalu.
Taky pomůže komunismus, nebo nadměrná konzumace alkoholu. Vědci zjistili, že seberozvoj se nemá rád s jinými drogami, takže bezva je perník ňamky.
Okamžitá obrana = repelent proti seberozvoji[editovat | editovat zdroj]
Pár rychlých obranných zaklínadel, které by měly rychle odehnat nakaženého seberozvojem:
- A co si za to koupim?
- To zní jako pyramida – (nemusíte ani reálně vědět, jaký zvuk vydává pyramida)
- S poctivostí leda pojdeš
- Lidi jsou svině
- Já už neplánuju, abych nebyl zklamanej (toto je velmi účinná ochrana před rozvojem)
- To nenaplánuješ ty vole, vždycky se něco stane
- Jsem v přítomnosti a rád se nechám překvapit, když něco příjde
- Mím životním cílem je být šťastný – když se jedná o cíle buďte maximálně vágní, jak to jen jde abyste odpudili osobní rozvoj, nebo cokoli měřitelného
- Jsem šťastný a nic mi nechybí – zaručený způsob, jak zabránit komukoli aby vám cokoli prodal, protože neexistuje nic co byste potřebovali, a taky díky tomu dosáhnete okamžitě osvícení a stanete se Budhou, když to vyslovíte. Tomu ver.
- Tohle není normální – skvělá obrana proti osobnímu růstu je normálnost. Vždy a za všech okolností posuzujte rozhodnutí podle toho co je normální. To co chcete definujte vágně, aby se ti to do toho rozhodnutí nemotalo.
- Chtěj akurát vydělat
- Úspěch je hlavně o genech a o tom že máš bohatý rodiče, ja to náhoda, S TIM UŽ NIC NEUDÁLÁŠ
Důsledky pro realný život[editovat | editovat zdroj]
Většinou nejsou kupodivu žádné měřitelné důsledky ve fyzické rovině. Výsledky se shodují s placebem. (Nedochází ke zbohatnutí, zlepšení zdraví, kondice ani učení nových dovedností). Po psychické stránce jsou důsledky devastující.
Organizace[editovat | editovat zdroj]
Zločinné organizace[editovat | editovat zdroj]
Asociace na potírání organizovaného seberozvoje[editovat | editovat zdroj]
V této radě sedí řada jemnostpánů na křeslech a vymejšlí, jak nic neudělat a dostat víc chlebíčků. Chlebíčků s majonézou, půlkou okurky, vejcem a vysočinou. Nemaj na tom rádi pažitku, nebo dokonce křen. Proto zavedli Českou Agenturu pro Normalizaci, aby znormalizovali chlebíček. V chlebíčku není povolená žádná změna a to s platností odnevidim donevidim. Když se zrovna necpou, tak maj za ůkol rozemlít a sešrotovat jakýkoli pokrok. Používají nástroje jako jsou:
- Trvale udržitelné zadlužování
- Školní jídelny
- Zlepšování podmínek pro zaměstnance (cechy a unie, odbory, benefity)Pracovní tábor Březnice
- Hanobení podnikání
- Ministerstvo byrokracie – má za úkol aby se neřeklo něco, co ještě nikdo předtím neřekl a neudělalo, něco co ještě nikdo neudělal - ideálně vůbec nic
- Vzájemná kritika a podněcování třídního boje (televize) – když se lidi překřikujou mezi sebou, tak si třeba nevšimnou, že je to furt horší
Historie boje proti seberozvoji[editovat | editovat zdroj]
Marie Terezie zavedla povinnou školní docházku. Tím vyplenila jakýkoli zájem o učivo. Základní princip školy je UČIT SE, UČIT SE, UČIT SE. Prosté a důmyslné. Je zcela mimo prát se proč. Za otázku "A k čemu mi to bude" se nově od 5. března bude dávat dvojka z chování.
V historii boj proti rozvoji a růstu zastávala církev. Běžně se lidi co smrděli rozvojem, nebo vynálezy (čti svatokrádežníci) zapalovali a vyráběly se z nich doutající dogmata. Nic nepomůže tak jako dobré dogma. (Dogma smrdí jak pes, proto ten název)
V reakci na vynález kola se polekal Karl Marx, že by se něco mohlo zlepšit. (ve skutečnosti měl trauma z kolotočů) Proto vynalezl komunismus. Mistrem v potírání osobního rozvoje byl Lenin. Ten to převedl do praxe. Na svoje konto si připsal nejméně 6 milionů prostých lidí, kteří byli navždy zbaveni břímě rozvoje (a taky zdroje obživy). TO byl pán světového formátku.
Mentoři[editovat | editovat zdroj]
Jedinci v terminální fázi seberozvoje (nad hrobem) po nějaké době začnou být nakažliví. Tyto cizopasníky označujeme slovem Mentor. Opravdu vyvinutý mentor přenáší seberozvoj pohlavně. Učedníci (přesněji Nohsledi) stejně sami od sebe začnou vyhledávat drogu. Typický mentor zdařile manipuluje a pak tyranizuje nohsledy zadáváním nesmyslných úkolů, které mají za ůčel buďto vandalizovat smysl pro selský rozum, nebo ještě víc rozšiřit seberozvoj mezi příbuzenstvo. Nezkušený mentor se označuje termínem "Kouč rychlokvašný", toho každý pozná a nikdo mu nic nezaplatí. Pravý kouč si nechává platit mastnou hodinovku. Vůbec nejhorší forma znásilňování je dohoda o poddílu na zisku (výsledku mentorování) - touto formou mentor manipuluje své oběti, aby úspěšně zakládaly firmy a zvyšovaly obraty, aby jim to všcko mohl následně zebrat.
Opravdickej seberozvoj[editovat | editovat zdroj]
Toto označení se používá pro tajný vzorec seberozvoje obohacený o tajnou přísadu tajných přísad. Na rozdíl od obyčejného seberozvoje, funguje. Světe div se, přináší výsledky. Přestože je tajný, tady to máš:
Fakt seberozvoj = Cíl (volitelná přísada) + Vzdělání (možnost) + Něco už urob smrade
Tato rovnice si zakládá na pravdě, že každej normální člověk tak nějak tuší, co by pro něj bylo dobrý a co ne.