Ministerstvo byrokracie

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Ministerstvo zbytečné byrokracie někdy také zjednodušeně Ministerstvo pro byrokracii je jedním z nejdůležitějších ministerstev a také z nejnovějších celé vlády.

Úkoly[edit | edit source]

Hlavním úkolem ministerstva je regulovat nadbytečnou byrokracii státu množství lejster. Za tímto účelem najalo 50.000 úředníků, kteří se intenzivně zabývají otázkou, jak snížit vlastní stavy a zefektivnit vlastní práci. Spolu s ministerstvem pro demokracii a ovčanství tvoří víceministerstvo pro technokracii a systematiku moci. Ministerstvo má 115 náměstků, kteří zde nebudou jmenováni, čímž se vykazuje podstav a tudíž úspora finacní z rozpočtu.

Organizační struktura ministerstva je obecně velmi rafinovaná. Existuje zde sekce kontroly, sekce kontroly sekce kontroly i sekce kontroly sekce kontroly sekce kontroly. V současnosti je existence ministerstva ohrožena programem Byrobot, který byrokracii robotizuje a přenáší tak fyzickou zátěž na bedra strojů a lidem ponechává tu kreativní část jejich pracovní náplně. Vedení ministerstva si od toho výhledově slibuje nové, neotřelé pracovní postupy a větší razanci při prosazování nepopulárních změn. Prozatím se podařilo prosadit ovoce na pracovišti a přesun úklidových hodin z 16:00 na 8:00, což umožní úředníkům přijít do čistého až na desátou, protože paní Kyliánová není na klíček a nebude tu věčně.

Šéf rezortu[edit | edit source]

Poté co se Andrej Babiš stal – vedle pozice premiéra – zároveň ministrem pro rozdávání trafik se objevilo několik jmen kandidátů včetně ostřílených veteránů Milana Urbana, Františka Bublana a Cyrila Svobody. Největší šance má samozřejmě pan Bublan, protože to co dokáže bublat z mrákot on, to nikdo jiný neumí.


Czech flag 2.PNG Zeman-spek.jpg
Prezident
Umění babiše.jpg
Vláda
People icon.png
Parlament
Spravedlnost2.jpg
Ústavní soud
Agroprd.jpeg
Agrofert
Cesky erbik.png
M i n i s t e r s t v a
Bankovka babis.jpg
Financí
X-wing.jpg
Galaktiky a mezihvězdných válek
Neverscript.png
Historie
Divadlo ikona.png
Kultury
Místní úpadek.png
Místního úpadku
Ikona Loď.png
Námořnictví
Ikona meče.png
Národní obrny
Hovno.gif
Odpadu a kanalizace
Is.jpg
Počítačologie
Ikona ministerstvo populace a kopulace 2.png
Populace a kopulace
Znacka kruhovy objezd.jpg
Pozemní a podzemní dopravy
MpPD.jpg
Pozitivní diskriminace
Fabrika.png
Práce
Métier.png
Proměny
Kapsář.png
Rozkrádání státního majetku
Počítadlo.gif
Školství
Zeppelin ikona.png
Vzduchoplavby
Ikona pořadač.png
Zbytečné byrokracie
Dove peace.png
Zahraničí
Medical imaging.png
Zdravotnictví
Ikona ministr zemědělství.png
Zemědělství