Ministerstvo galaktiky a mezihvězdných válek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Zde má ministerstvo sídlo. Je dokonale skryto před nezvanými návštěvníky

Ministerstvo sídlí u Plzně v podzemí pod vodní nádrží České údolí, jeho startovací a odpalovací dráhy sídlí neznámo kde v blízkém okolí.

Ministr je do funkce volen doživotně mimozemskou Radou pro galaktický styk a radními města Plzně (platilo do roku 1989). Jméno ministra je přísně tajné a podle kodexu Rady pro galaktický styk a radních města Plzně (nyní s vyloučením radních) ho lze oslovovat jen jako ministra prvního ministerstva světa. Všechna ostatní ministerstva všech států na Zemi jsou pro mimozemšťany podle jejich vlastních slov: nudná, nezajímavá a bez budoucnosti

Tady to všechno začalo

Počátky existence ministerstva[edit | edit source]

O zřízení ministerstva a postavení přehrady (jakožto krycí stavby) se začalo uvažovat (zcela pod komunistickou taktovkou) již v roce 1959 kdy dva roky předtím byl na oběžnou dráhu Země vypuštěn Sputnik 1 a Sputnik 2 a navázán první kontakt (styk) s mimozemšťany. Mimozemšťané byli natolik nadšení z prvních vesmírných krůčků lidstva že nabídli Kremlu roku 1957 postavení základny pro vesmírné lodě, Chruščov protože nepochopil co to ta základna má být, řekl: (přeloženo) Dejte to těm Čechům, takovou kravinu by člověk nevymyslel. Samotná stavba ministerstva (a přehrady) začala až roku 1969, protože Češi se snažili do roku 1968 předat plány základny západním imperialistům s bláhovou nadějí po mnoha markách, nebo aspoň bonech. Samotné ministerstvo začalo fungovat již v roce 1959 zatím v provizorních prostorech poblíž Tylova divadla s pracovními lety na Rudou planetu (Mars). Od roku 1965 ministerstvo podávalo zprávy do Kremlu o zhoršující se situaci v ČSR pro stavbu galaktické základny. SSSR teprve až v srpnu 1968 vyslyšelo zoufalé prosby ministerstva a zachránilo (pro jistotu celé) ČSR (ale hlavně plzeňáky) od nepostavení samotné základny a budov ministerstva pod vodní nádrží. Samotná stavba byla postavena v roce 1973 s pomocí sovětských dělníků a mimozemských inženýrů, vznikla tak jedinečná stavba která nikde na světě nemá obdoby.

Žhavá současnost (lehce historická)[edit | edit source]

Ministerské galaktické lodě nechaly ve vývoji daleko za sebou všechny státy Země

V Ministerstvu galaktiky a mezihvězdných válek nikdo neuznává sametovou revoluci, ale nazývají tuto událost pravým jménem: Změkčilost. V roce 1989 byla celá flotila ministerstva připravena usmažit na popel všechny imperialisty, leč SSSR a státy Varšavské smlouvy byly ekonomicky na kolenou z dodávání surovin pro ministerstvo samé. Dnes už lodě ministerstva těží suroviny na neobydlených planetách (a pokud obydleny byly stejně už nejsou). Vstoupit do služeb tohoto ministerstva mohou jen komunisté ve straně, čímž je vysvětleno proč dosud drží komunisté křesla v parlamentu.

Politika[edit | edit source]

Pro ministerstvo je válčení denním chlebem

Ministerstvo je poslední baštou komunismu nejen na celé Zemi, ale i v celém vesmíru, Severokorejci s Ping-Pong-unem i vyměklí Číňané s Hong King Kongem závidí s vyrudlým vztekem úspěchy ministerstva.

Úspěchy[edit | edit source]

Jakékoliv heslo na téma Ministerstvo galaktiky a mezihvězdných válek byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png

Dobytí několika planet, které podle pozemských vědců nejsou objeveny, nebo vůbec neexistují, spojenectví s rudými mimozemšťany, vyhlášení války všem ostatním mimozemšťanům a vesmírným lidem, kteří nejsou rudí.


Czech flag 2.PNG Zeman-spek.jpg
Prezident
Umění babiše.jpg
Vláda
People icon.png
Parlament
Spravedlnost2.jpg
Ústavní soud
Agroprd.jpeg
Agrofert
Cesky erbik.png
M i n i s t e r s t v a
Bankovka babis.jpg
Financí
X-wing.jpg
Galaktiky a mezihvězdných válek
Neverscript.png
Historie
Divadlo ikona.png
Kultury
Místní úpadek.png
Místního úpadku
Ikona Loď.png
Námořnictví
Ikona meče.png
Národní obrny
Hovno.gif
Odpadu a kanalizace
Is.jpg
Počítačologie
Ikona ministerstvo populace a kopulace 2.png
Populace a kopulace
Znacka kruhovy objezd.jpg
Pozemní a podzemní dopravy
MpPD.jpg
Pozitivní diskriminace
Fabrika.png
Práce
Métier.png
Proměny
Kapsář.png
Rozkrádání státního majetku
Počítadlo.gif
Školství
Zeppelin ikona.png
Vzduchoplavby
Ikona pořadač.png
Zbytečné byrokracie
Dove peace.png
Zahraničí
Medical imaging.png
Zdravotnictví
Ikona ministr zemědělství.png
Zemědělství