Revoluce ve skladování

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Paradox
Viva la revolución
Libertad.jpg

Velká francouzská revoluce
Velká trpasličí revoluce
Milovická revoluce
Povstání rudých turbanů
Sousedský puč
Revoluce ve skladování
Povstání chemikářů
Čtvrtý odboj
Moravská osvobozenecká armáda
Šumavské povstání

MELSM.gif
Příklad autobusu s neomezenou kapacitou

Všichni známe ten paradox, že ať je v autobuse či jiném dopravním prostředku ČD lidí kolik chce, s trochou dobré vůle se tam ještě jeden člověk nacpe. Pokud tento proces vyjádříme matematicky, tedy za předpokladu že n = počet lidí v autobuse; budeme-li zvyšovat, dojdeme k tomu, že do autobusu se vejde nekonečné množství lidí. Autobus má tedy neomezenou kapacitu.Tím pádem lze autobus použít jako skladiště neomezeného množství

Skladování konečného množství čehokoli[edit | edit source]

Příklad autobusu ke skladování jakéhokoli konečného počtu čehokoli

Pokud lze celý autobus použít k uskladnění nekonečného množství čehokoliv, pak lze polovinu busu použít ke skladování jakéhokoli konečného množství čehokoliv. Ba co polovinu, i čtvrtinu autobusu lze takto použít. Co čtvrtinu, vlastně lze stejně použít i velmi malou část autobusu ke skladování konečného množství čehokoliv.

Autobusová jaderná elektrárna[edit | edit source]

Pokud je v autobuse umístěna jaderná elektrárna, rázem odpadnou všechny nepříjemnosti se skladováním jaderného odpadu. Stačí odpad prostě vyhodit z elektrárny do nekonečného prostoru autobusu, kde nikomu nebude vadit. Pokud dojde v takové jaderné elektrárně k výbuchu, nekonečný prostor autobusu výbuch pojme a zvenčí se nic neprojeví. Pak nám ovšem nastává paradox, při kterém je na vyvedení elektřiny z autobusu potřeba nekonečně dlouhé kabely.