Milovická revoluce

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Nešlápněte do hovna.jpg Nepotěšil jsi mne chlapče, ale ani já tě nepotěším. Najde se nějaký hrdobec, který SPRASÍ tento článek?

Jedná se o největší střet autistů v boji proti romským upírům ze sídliště z Milovic, kteří převzali moc nad ČR.

První bitva největší cigánské křížové výpravy v dějinách Chánova.

„Cigáni nejsou špatní....To byl vtip!“

- Vladimír Materna

„Tahle válka nám změnila chování, ale barvu kůže ne.“

- Tomáš Juklíček

Vzestup RLR[edit | edit source]

Viva la revolución
Libertad.jpg

Velká francouzská revoluce
Velká trpasličí revoluce
Milovická revoluce
Povstání rudých turbanů
Sousedský puč
Revoluce ve skladování
Povstání chemikářů
Čtvrtý odboj
Moravská osvobozenecká armáda
Šumavské povstání

MELSM.gif

Při posledním červnovém dni konečně dodělal zvláštní školu Dežo Železný , který se rozhodl pro změnu svého života. Založil politickou stranu Romská Měděná Strana v Milovicích. Mezitím v Chánově započli těžké nepokoje mezi obyvateli sídliště Chánov a obyvateli Mostu. Armáda České Republiky zasáhla v Chánově, ale po pár minut boje byli jejich vozidla rozkradena a poslána následně do šrotu. Tím dnem započli romské nepokoje po celé zemi. Ostrava vyhlásila nezávislost, Chánov vyhlásil nezávislost a Dežo Železný rozpoutal občanskou válku v Milovicích. Na konci července se Česká Republika přejmenovala na Romskou lidovou republiku a bílý lid byl zatracen (tento článek neobsahuje žádné stopy rasismu).

Srpnové povstání auťáků[edit | edit source]

Vlajka Svobodných Autistů

1.Srpna se nacházeli bývalí spolužáci z místní základní školy v domově Mladá, pro psychicky narušené lidi. Tomáš Géc, Tomáš Novák, Vladimír Materna, Denis Pobuda, Tomáš Juklíček a pár dalších narušených spolužáků z okolních tříd. Všem byla nalezena na mozku skvrna ve tvaru čůráka, která následně napadala ostatní orgány. V ten den přišli romské milice do domova pro postižené za účelem zabít lidi s downovým syndromem, neboť romové měli strach, že to jsou terminátoři, neboť vypadají všichni stejně. Pět kamarádů uteklo z domova Mladá a vydali se na policejní stanici. Když prošli nebezpečným místem zvaný sídliště, tak místní policejní rozkuřovač Jaroslav Kužel byl svázán a následně popraven pomocí análního kolíku. Pět kamarádů sledovalo situaci na sídlišit, každý bílý člen sídliště si musel na svoje oblečení přišít žlutý kosočtverec, aby byl rozpoznán, že je sídlišťák. Denis Pobuda nemusel, neboť jeho rodiče ho poslali do ústavu jako rodiče zbylých spolužáků. Po návratu do ústavu byli všichni původní obyvatelé toho místa odvezeni pryč. Zbyli tam jen děti z Milovické školy. Po zjištění, že jejich nejlepší hračka byla zničena a to Josef Tichý, který měl downův syndrom. Vždycky si s ním házeli a hráli fotbal, byl to skvělý míč. Přátelé ze školy se naštvali a vyhlásili svatou válku všem cigánům v tomhle státě. Pojmenovali svoji skupinu: ,,Svatá Autistická Armáda". Jejich výbava se skládala z dřevených klacků, které nalezli v nedalekém lese a jednoho kola, které bylo z lehkého kovového materiálu. To se mohlo využít pro odlákání pozornosti. Problém byl v tom, že se ve městě nacházelo 100 000 romů. Vladimír Materna začal s velkým náborem pro ostatní zbylé jedince, kteří se nacházeli v ústavu. Mezi prvními, kteří se přidali byli Pavel Dušek, Lukáš Macek, Honza Spurný, Adam Roth. Bohužel Jan Ondruš nás opustil v době, kdy romové odstřihli ulici Braniborskou od internetu a Jan Ondruš spáchal rituální sebevraždu se svojí kytarou, neboť už si nemohl nikdy pustit porno. Legenda říká, že jeho mastná skrvna se nachází stále pod balkónem ze kterého vyskakoval. Po pár hodinách náborů nabrala skupina 455 nových členů. Většina to byli stejně retardi jako naši hrdinové, nebo místní děti ze školek či opilci ze stok.

První den se obsadilo důležité místo a to byt Pavla Duška, kde se nacházela lednice s potravinami. Po celou válku vyvařovala autistické armádě Duškova máma, která na konci války obdržela řád dřevěné vařečky. Druhý den 2.8. se konal průzkum k základní škole, která sloužila jako učiliště kovu pro mladé romy. Učilo se, který kov se hodí víc do sběrny apod. Průzkumu se účastnil Roth a malá dětská armáda pod vedením Tomáše Duška. Tomáš Juklíček vykopal na zahradě po svém dědovi spoustu zbraní z války (děda unesl nejspíše celou továrnu na svůj pozemek), které se využili v prospěch autistické armády. Po třech hodinách se vrátil průzkum bez Tomáše Duška. Jeho jednotka se postřílela sama navzájem podle tvrzení Adama Rotha. Prý Tomáš Dušek zkoušel 360 noscope a postřelil tři svoje malé kamarády.
Karel Šťára (3 roky)
Filip Holma (6 let)
Ivan Proud (9 let)

Jednotka Tomáše Duška
Koncentrační tábor Mladá

To jsou první padlí za milovické revoluce. Tomáš Dušek je nezvěstný, romové ho unesli. 3.srpna útočí autistická armáda pod vedením "Pěti kamarádů" útočí na základní školu. Po hodinové přestřelce byla škola dobyta a zemřeli ti, které svět nepotřeboval. Jaromír Doksanský, František Bařina. Žádné stopy po malém Duškovi. Romská lidová armáda se vzpamatovala a rozhodla se odstranit autisty jednou provždy. Poslala 50 000 romů na Duškův barák. Lednice byla ukradena a autistická armáda zažívala největší ránu v revoluci. Nejvíc to odnášel Lukáš Macek s Pavlem Duškem. 15.srpna začal DEN P jako den potravin. Autistická armáda měla za úkol zajistit Penny a Tesco. Po těžkém vylodění u nádraží se přesunula autistická armáda k opěvněným pozicím u Penny Marketu. Hlavní dveře byli zabarikádovány, ale Pavel Chroust sebral sebevražedné kovové kolo a vjel přímo do barikády. Romové vyskočili ze svých pozic a rozervali Pavla Chrousta na kaši, neboť ve večerních televizních novinách TV HOVNA bylo řečeno, že člověk má v krvi železo. V tom autistická armáda zaútočila a Penny bylo jejich. O pár hodinách později byl proveden útok na Tesco, které bylo zabráno během pár minut. Boje probíhali až do 20.srpna, kdy byla dobyty staré Milovice. Teď už zbývalo zničit jen Mladou. Romové měli hlavní velitelství na sídlišti v Mladé, kde byl zřízen koncentrační tábor pro bílé a postižené. Na tom místě, se měl nacházet Tomáš Dušek. Podle nového zjištění byla kóta 666 těžce opevněná, ta bránila vstup přes kopec do Mladé. 25.srpna si udělali hrdinové poslední fotografii před poslední bitvou v jejich životě.

26.Srpna zaútočili hlavní síly na kótu 666 pod vedením T.Nováka. Speciální autistický oddíl měl obejít linie a osvobodit koncentrační tábor Mladá. Autistický oddíl vedl Denis Pobuda, neboť se vyznal nejlépe na sídlišti. Odpoledne 26.srpna byl na kótě postřelen Adam Roth, který byl převezen k nejbližšímu šamanovi. Při bitvě o kótu 666 padlo 300 autistů a 62 000 cigánů. Trvalo tři hodiny, než se zbytek autistů přebrodil přes kupu mrtvol a mohl postupovat dále do vnitrozemí.

Cigánské milice, které používají Napoleonovu taktiku

Při procházení okolo mateřské školy sluníčko byl těžce zraněn Tomáš Juklíček, neboť mu cigánské děti ze školky propíchali nohy pomocí LEGO pastí. Na dobytí školky nebyl čas a tak byla ultimátně polita všemi hořlavími látkami a zapálena s cigánskými dětmi. 26.srpen se stal milovickým dnem grilování. V troskách školky byl utvořen tábor a útok na sídliště měl probíhat další den. Mezitím v noci na 26.-27. osvobodil Denis Pobuda se svoji jednotkou (Vladimír Materna, Jan Spurný, Lukáš Procházka) koncentrační tábor Mladá. Tomáš Dušek nebyl nalezen a jediné co po něm zbylo, byl dopis:


Už si asi nikdy nezahraju Minecraft ani Robocraft, ale byla mi čest si zahrát Call Of Duty v reálném životě. Možná jsem si teamkillnul svoje kamarády, ale věřte mi, měl jsem je rád. Zakopal jsem na záchodě svůj minecraft meč z craftconu 2015. Tady máte moje jméno a heslo k mému minecraft účtu: ggkiddusinky/123456789"

27.Srpen. Cigáni vytáhli z garáží svoje bojové traktory a snažili se ubránit za každou cenu. Nikdo nevěděl, jak ty papírové traktory zničit. Géc s Novákem vymysleli protitankový kámen, který dokáže prorazit i traktor. Je to jednoduché, vezmete kámen a mrdne se po řidičovi. Na večír bylo sídliště dobyto a Fero Gadžinský předseda milovic byl oběšen společně s Dežem Železným a Eržou Bronzem. Do 31.srpna se ničil poslední odpor cigánů. Milovice byli osvobozeny a 1.září šli spolužáci na střední školy a pověsili život autistů na hřebíček.

Zde jsou lidé, kteří dostali vyznamenání za boje:
Tomáš Novák - Bramborová spona - za útok na chlaďáky v prostoru Penny Marketu
Tomáš Géc - Řád rudého autisty - za zničení 30 cigánských traktorů pomocí protitankového kamene
Vladimír Materna - Drátěná medaile - za osvobození koncentračního tábora
Denis Pobuda - Drátěná medaile - za osvobození koncentračního tábora
Tomáš Juklíček - Purpurové ledviny - za těžké zranění při podpalování školky
Lukáš Macek - Řád žlutého autisty - samotný útok na Tesco
Pavel Dušek - Stuha za pronájem pozemku pro partyzány
Tomáš Dušek - Nejvyšší vyznamenání Autistické Armády = Řád Velkého Autisty - Odvezen do koncetračního tábora, zanechal minecraft účet svým rodičům.

Zleva do prava: Roth, Juklíček, Macek, Novák, Géc, Spurný, Dušek (Pobuda fotografoval)
Vlajka Československa.svg Války, bitvy, revoluce, povstání, puče a rvačky týkající se Česka edit 

Pravěk: Studená válka
Středověk: Nultá světová válkaDívčí válkaHusitské válkyBlitva u Sudoměře
Raný novověk: Defenestrace (1618)Bitva na Bílé hoře (1620)Bitva u Vídně (1683)Malá Desenská válka (1691)
Světové války: Revoluce 1848První světová válkaVálka s čolky (1939)Druhá světová válkaPrvní Desenská válka (1945)
Studená válka: Druhá Desenská válkaVálka volů (1987)Sametová revoluce
Devadesátá léta: Studená občanská válka
Nultá léta: Česká válka za nezávislostMoravská válka za nezávislostMimoňská občanská válkaKopřanská krizeSedmidenní válka s Rakouskem (2008)Šumavské povstání
Desátá léta: Česká válka za nezávislostMoravská válka za nezávislostChilsko-česká válka (2011) • Česko-norská válka (2016)Střetnutí u Tábora (2016)Sousedský puč (2016)Milovická revoluce (2017)Povstání chemikářů (2018)
Dvacátá léta: Česká válka za nezávislostŘeporyjská válka (2020)Covidová válka (2021)Válka mezi Babišovými příznivci a odpůrci (2022)Ruská invaze na Ukrajinu (2022)
Třicátá léta Strážsko-libereckokrajská válka Čtyřicátá léta První Skalicko-Borská válka Později Dvacetidenní válkaInvaze do Zdislavy

Merkava-2.jpg Války edit 
Atomové bomby na velrybyBoj za nelidská neprávaBitva na Bílé hořeBitva u BasryBitva u Little Big HornuBitva u VídněBlitva u SudoměřeCovidová válkaČesko-norská válkaDesenská Covidová válkaDívčí válkaFlamewarHitlerovo vítězstvíChilsko-česká válkaKonfliktní týmKopřanská krizeKřižácké výpravyPedijská válkaMalá Desenská válkaMimoňská občanská válkaNultá světová válkaPrvní světová válkaDruhá světová válkaRovníková válkaŘeporyjská válkaSedmidenní válkaPrvní Desenská válkaDruhá Desenská válkaTřetí Desenská válkaSlovensko-francouzská válkaSousedský pučStalingradský kotelStrážsko-libereckokrajská válkaStudená válkaSvětová válkaSyrská občanská válkaŠumavské povstáníŠvýcarská invaze do LichtenštejnskaTřetí světová válkaVálka dvou NecyklopediíVálka mezi Babišovými příznivci a odpůrciVálka s čolkyVálka s švábyVálka volůZimní válkaIII. Rýžová válkaPrvní Skalicko-Borská válkaSomálská invaze do Českolipských zemíVálka o Skalickou Čest