Druhá Desenská válka

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Desná.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Druhá Desenská válka byla válka mezi Chuckem Norrisem a Desnou.

Průběh války[edit]

Druhá Desenská válka vypukla v roce 1976, když přišel na řadu Chuck Norris. Desná se mu nelíbila a tak se ji snažil zničit. Částečně se mu to povedlo. Jenže Deseňáci zavolali vojáky z celého světa, aby přemohli mocného Chucka Norrise. Vojska byla úspěšná. Sice Desná zrudla krví a zahynulo miliony vojáků. Tato "Druhá Desenská válka" byla největší katastrofou z celých dějin obce Desné. První Desenskou válku za největší katastrofou z celých dějin obce Desné označit nemůžeme, protože všichni lidi zahynuly a Desná (Desráč) zanikla. Katastrofa se bere tak, že vždy alespoň jeden člověk zůstane, nebo nezanikne celá obec (vesnice). Tato válka skončila roku 1981, když Chuck Norris odešel do neznáma.

Pahýl Tento článek je příliš krátký na to, abyste se z něho něco dozvěděli. Pokud se chcete podívat na podobné zvratky, navštivte slovenskou Wikipedii.
Merkava-2.jpg Války edit 
Atomové bomby na velrybyBitva na Bílé hořeBitva u BasryBitva u Little Big HornuBitva u VídněBlitva u SudoměřeCovidová válkaČesko-norská válkaDesenská Covidová válkaDívčí válkaFlamewarHitlerovo vítězstvíChilsko-česká válkaKonfliktní týmKopřanská krizeKřižácké výpravyPedijská válkaMalá Desenská válkaNultá světová válkaPrvní světová válkaDruhá světová válkaRovníková válkaŘeporyjská válkaSedmidenní válkaPrvní Desenská válkaDruhá Desenská válkaTřetí Desenská válkaSlovensko-francouzská válkaStalingradský kotelStudená válkaSvětová válkaSyrská občanská válkaŠumavské povstáníŠvýcarská invaze do LichtenštejnskaTřetí světová válkaVálka dvou NecyklopediíVálka s čolkyVálka s švábyVálka volůZimní válka