Ministerstvo proměny

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Logo Ministerstva proměny
Jedna z obětí ministerstva
„Jestli si pánové z ministerstva proměny myslí, že tady budou vládnou místo mě, tak je ujišťuju, že nebudou.“
- Jiří Paroubek

Ministerstvo proměny zkráceně MPR je české ministerstvo, které založilo a tajně vedlo duo Jiří Paroubek-František Bublan. Jeho hlavním úkolem bylo proměňovat lidi... z živých na mrtvé. Rozšířený název je rovněž Ministerstvo zdravotnictví který je ovšem mylný a označuje nedaleké pohřebnictví.

V roce 2006 ministerstvo částečně ztratilo svůj vliv a moc. Chvíli trvalo, než noví ministři navázali na jeho dobré zkušenosti.

Reality show[edit | edit source]

Pro své zviditelnění ministerstvo ve spolupráci s iDNES uspořádalo Reality show „proměna“ První vítězkou se stala Halina Pawlowská. V týdenním hlasování jste jí poslali celkem 374 hlasů, z toho 289 v anketě jihočeské výstavy „Země živitelka“ a zbytek přes mobily. Halina teď pojede na dovolenou podle vlastního výběru v hodnotě 40 tisíc korun.

Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Ministerstvo_proměny na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Nová image, nové já[edit | edit source]

Je nová propagační kampaň za rychlejší stárnutí obyvatelstva. Akce byla vynucena schodkem státního rozpočtu a nutností ušetřit na sociálních a důchodových výdajích. Akce je zaměřena především na mladé lidi.

Všem, kteří budou mít chuť svěřit se do naší péče, nabízíme velkou negativní proměnu v životě. Nová image neznamená jen momentální chvilkovou změnu (změnit účes a koupit si nové oblečení). Je to komplexnější, propracovanější a tím pádem i trvalejší zásah, který se týká celé osobnosti.

  • Jídlo: Jíst nezdravě je samozřejmě jednodušší a levnější a s trochou snahy se o to může pokusit každý z nás. Nejdříve si musíte vytyčit cíl a motivaci, jinak u nezdravého životního stylu nevydržíte příliš dlouho. Dále si musíte ujasnit, čeho se chcete a čeho se musíte vzdát. Pokud je někdo zvyklý na dietu, bílé jogurty či zeleninu, jen tak se určitě na nezdravou výživu nepřeorientuje. Musí si uvědomit, že ke svému cíli může jít po kouskách a časem mu ani "závislost" nebude chybět. Na čokoládu, alkohol, kouření či tučné maso je třeba přivykat postupně.
  • Pohyb: Řada jedinců se stále ještě domnívá, že pohyb jim přináší nějaká pozitiva. Když si však do důsledku uvědomí, že biologický pohyb je forma pohybu organické hmoty zahrnující procesy látkové výměny, dědičnosti, biologickou evoluci a také vzájemné působení biosféry a anorganické hmoty, chuť hýbat se, či dokonce běhat, je jistě přejde.


Czech flag 2.PNG Zeman-spek.jpg
Prezident
Umění babiše.jpg
Vláda
People icon.png
Parlament
Spravedlnost2.jpg
Ústavní soud
Agroprd.jpeg
Agrofert
Cesky erbik.png
M i n i s t e r s t v a
Bankovka babis.jpg
Financí
X-wing.jpg
Galaktiky a mezihvězdných válek
Neverscript.png
Historie
Divadlo ikona.png
Kultury
Místní úpadek.png
Místního úpadku
Ikona Loď.png
Námořnictví
Ikona meče.png
Národní obrny
Hovno.gif
Odpadu a kanalizace
Is.jpg
Počítačologie
Ikona ministerstvo populace a kopulace 2.png
Populace a kopulace
Znacka kruhovy objezd.jpg
Pozemní a podzemní dopravy
MpPD.jpg
Pozitivní diskriminace
Fabrika.png
Práce
Métier.png
Proměny
Kapsář.png
Rozkrádání státního majetku
Počítadlo.gif
Školství
Zeppelin ikona.png
Vzduchoplavby
Ikona pořadač.png
Zbytečné byrokracie
Dove peace.png
Zahraničí
Medical imaging.png
Zdravotnictví
Ikona ministr zemědělství.png
Zemědělství
Google uncyc.jpg Ministerstvo proměny na googleTohle je nejlepší článek na téma „Ministerstvo proměny“ na celým internetu.