Kekafi

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Kekafi mají tvar milované měny nenáviděné supervelmoci
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Covfefe.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Co to je[edit | edit source]

Kekafi je jemné pečivo orientálního původu, které do Čech přenesli Moravští muslimové, když se stahovali do Prahy za prací. Moravští muslimové tzv. Morslimáci se v Praze nejprve usazovali na východním okraji města, v oblasti, která byla později pojmenována podle typického morslimáckého národního zvyku Hrdlořezy.

Mimo již zmíněné dekapitace obohatili tito noví příchozí českou kulturu i kekafim. Jejich ženy jej zprvu pekly doma pouze pro potřeby rodiny, po asimilaci si otvíraly pekárny a prodejny, ve kterých kekafi prodávaly i civilizovaným obyvatelům Prahy.

Kekafi dnes existuje v mnoha verzích a vyrábí se průmyslově, což ovšem často snižuje jeho kvalitu až na úroveň Kaufland nebo dokonce Lidl, takže to nechtějí žrát ani toulaví psi. Přesto lze v českých a moravských městech koupit kekafi kvalitní. Většinou však musíte hledat malou prodejnu provozovanou potomky morslimáků a také sáhnout hlouběji do peněženky.

Kekafi se obvykle v Pražské kavárně podává ke kávě, v Moravstánu k vínu, v Plzni k pivu a v Rusku k vodce.

Správné Kekafi má jemnou nasládlou chuť velbloudího trusu.


Co kekafi[edit | edit source]
Růžový slon.jpg
CukrHalucinaceHašišHoubičkaChlastInstititut výzkumu muchomůrekInternetKafeKekafiKokainKukutikiLSDMarihuanaOkenaOkurkaPervitinPADSmajlíkŠňupajnTelevizeToulen
Jakékoliv heslo na téma Kekafi byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png