Covfefe

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Covfefe je tajný spolek řídící naši zem již několik tisíc let. Jeho existenci odhalil agent Jiří Ovčáček, pod velením Donalda Trumpa.

Donald se ptá jestli někdo neví co je to covfefe
Poslušný hlídací pes odpovídá na otázku, za což bude vyznamenán.

„Vždy jsem si myslel, že nejlepší zábava je číst diskuze na novinkách, ale když narazíte na někoho, jako je Jiří Ovčáček, který je za to placený, má tedy lepší motivaci psát "kvalitněji" texty, gratuluji, našli jste nejlepší zdroj zábavy.“

- Neznámý autor

Vznik spolku[edit | edit source]

Díky velmi důvěryhodných, těch nejvíce důvěryhodných zdrojů, tedy twitter Jiřího Ovčáčka víme, že tento spolek vznikl za pomocí TOP 09, to je strašně cenná informace, více takových a konečně už nebudeme potřebovat ty zmanipulované média. Nicméně zpátky k tématu. Všimněme si jedné důležité informace, jež si povšimnou jen nezaujaté média. Kdo byl ten, kdo nejvíce bojoval proti této absolutní a křišťálové bílé pravdě, nebyl to nikdo jiný než člen strany TOP 09 a to Dominik Feri. Chudáka pana Ovčáčka zatěžoval nesmyslnými obrázky (viz vpravo dole).

Toto je výstižná odpověď Dominika Feriho

Za vše může Kalousek[edit | edit source]

Kdo tedy stojí za pozadím tohoto strašného projektu? Na to potřebujete být velmi dobří a opravdiví znalci, abyste věděli jednu, a to velice podstatnou věc a to: Za všechno může Kalousek!

  • Proč vymřeli Přemyslovci? Kdo byl asi ten nájemný vrah? Na to je jednoznačná odpověď: Kalousek!
  • Kdo zavinil prohru bitvy na Bílé hoře? Kalousek!
  • Kdo zabil František Ferdinand d'Este a způsobil tím celou první světovou válku? Kalousek!
  • Kdo ve skutečnosti ovládal během druhé světové války Adolfa Hitlera? Kalousek!

Pro ty, kteří nevěří, že za všechny problémy může Kalousek: Nebýt Kalouska, lidstvo už dávno kolonizuje vesmír

Název[edit | edit source]

Když chcete udělat nějaký strašně super tajný spolek musíte si vymyslet vhodné jméno, nebo Z.K.R.A.T.K.U.

„Strejda Google vždy pomůže.“

- Neznámý autor
Na tomto ostrově byste určitě chtěli založit tajnou federaci
  • CelOstatní a Velká FEderace FEudálů – ta zkratka dává smysl (proč o tom stále pochybujete?), ale je zde jen pár pochybností je tato organizace celostátní, nebo je cel – ostatní, přičemž předpona cel znamená v rumunštině určitý člen, odkaz čímž je jednoznačně potvrzeno, že tato federace působila i v Rumunsku, je tedy zcela nepochybné, že je také spolčena s hrabětem Drákulou. To jen značí jak je tato organizace již pečlivě a precizně dlouho vedena a jen neobjektivní a zaujatá média o těchto informacích nepíšou. Nicméně pan Ovčáček má vždy pravdu, ale jsou ještě další teorie, proč se tato organizace takto jmenuje.
  • První je jednoduchá zadejte slovo Covfefe do Googlu překladače a dejte rozpoznat jazyk. Jaký jazyk se vám objeví? Samojská polynéština.odkazTímto jazykem se mluví v Samoe. Pozice na zeměkouli je na obrázku. Kde byste asi postavili základnu, pokud chcete být nepozorovatelní několik tisíc let (nikdo nevěděl, že je Země kulatá)? Tato země svou polohou i svou nádherou se jeví jako jediné možné řešení.
  • Druhé řešení je také přes Google překladač zadejte slovo Covfefe a poté dejte angličtina. odkazNabídne se vám slovo Cofee, tedy káva. A zde není co dadat. To snad muselo být všem jasné, že je za tím ta Pražská kavárna.Ta má prsty pochopitelně všude a je to zcela jasné, kde se nachází pravda. Tři na sobě zcela nezávislé zdroje potvrdily, neuvěřitelné informace, ale podívejme se na další převratné důkazy týkající se Dominika Feriho.


Zdroje: Ovčáček rozklíčoval Trumpův tweet, za zásluhy dostane americké občanství.

Narážky Dominika Feriho[edit | edit source]

„wat“

- Dominik Feri
Kafe od pražský kavárny

Dominik Feri (člen té tajemné modro-červené TOP 09) se okamžitě snažil zakrýt pravdu a jen chudáka pana Ovčáčka otravoval a nebyl sám, přidali se i zcela zaujatí novináři, všeho druhu. Dominik Feri je zcela nepohybně pravou rukou Miroslava Kalouska, i on sám dokonce prohlásil, že je Dominik Feri je jejich prodavačem. Abychom zjistili, jakou roli v této federaci Dominik hraje je třeba se opět zeptat Googlu. Víte co znamená latinsky inferi? odkaz Peklo! Je tím jednoznačně řečeno, z jakého místa jsou tyto informace odesílány a také, že celou TOP 09 ovládá samotný satan.

Firma Dominika Feriho[edit | edit source]

Víte, že Dominik Feri vlastní firmu, o které možná ani neví, že ji vlastní?

Odkaz na firmu: zde

Hned, když se podíváte na heslo této feudální federace, je nám vše okamžitě jasné.

„Vše, co si dokážeme představit, existuje“

- Firma Dominika Feriho

Tuto nejvíce tajnou informaci tato firma uchovávala v tajnosti několik tisíc let. S touto informací tato společnost: CelOstatní a Velká FEderace FEudálů (vám ten název přijde vtipný?) vlastnila celou zeměkouli několik set let. Cokoli co si dokázali představit, tak to okamžitě měli a s touto zbraní vyráží TOP 09 do voleb. Nyní si už zbývá si to představit.

Bohuslav Sobotka vstupuje do federace[edit | edit source]

Jak již díky Jiřímu víme, do tohoto spolku chce vstoupit Bohuslav Sobotka, aby uškodil vždy pravdivému Jiřímu a našemu milovanému prezidentovi králi císaři Miloši Zemanovi I. a také jeho budoucímu nástupci králi císaři imperátorovi Andreji Babišovi I. Podlost tohoto bezpáteřního tvora si stěží jde představit. Pan Sobotka říká, že má zájem o chudé lidi a vzápětí hned vstupuje do CelOstatní a Velké FEderaci FEudálů (já se vám taky budu smát!), která jen pro ty nejbohatší a zadlužuje naši zem, jak správně poznamenává Andrej. Je stále otázkou, jak a kde chce Bohouš vstoupit do této CelOstatní a Velké FEderace FEudálů? Pokud pozorně čtete twitter pana Ovčáčka nepřímo to naznačil. Pan Ovčáček je velmi dobře informován a vždy musí mít pravdu.

Je suis Bohouš[edit | edit source]

Jiří toto velmi častokrát opakuje ve svých tweetech, většina lidí to ignoruje, ale ti, kteří kriticky uvažují, tak těm dojde, že je ten text napsán ve francouzštině, to je co? Doufám tedy, že je všem jasné, že pan Bohuslav Sobotka vstoupí této federace ve Francii. Ale bylo by přece velice nápadné, pokud by se takto premiér někde vydal, že? Proto se nechala vynést poplašná zpráva, která zaplavila všechna média:

Zloději vykradli byt pařížského návrháře, ukradli fotku Marilyn Monroe

Mezitím v tichosti byl pan Slávek Sobotka přijat mezi tyto signatáře bez povšimnutí. Ne tak docela! Necyklopedii si ještě nikdy nikdo nekoupil a nikdy nekoupí!

Zpochybnění Jiřího Ovčáčka?[edit | edit source]

Mohlo by se tedy zdát, že Jiří neměl pravdu, to ale není pravda, že Jiří neměl pravdu. Jiří musí stále bojovat proti fake news, a to nejlépe tím, že bude fake news sám vymýšlet. To zcela nepochybně dává smysl. Jiří to s námi myslí dobře, chce nás pobavit, přece jenom si ho platíme my. Snad jste nepochybovali, že by to s námi myslel Jiří špatně!!! :)

Jirka ještě nikdy nelhal
Takto vnímá pravdu Jiří Ovčáček

„Lžete pane Ovčáčku?“

- Martin Veselovský

„Ne“

- Jiří Ovčáček

„Nikdy nelžete?“

- Martin Veselovský

„Nemám to za potřebí“

- Jiří Ovčáček
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Covfefe na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png
If jú spík ingliš and wont ólsou fan, not džast edukejšn, sí Covfefe et emérikn Wikipedia.
Nehopsající Wikipedie.png