Benito Masolíný

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem Edvard Beneš.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Benito v době svého kuchařského vyvrcholení

Benito Masolíný byl známý italský řezník, kuchař, nedopatřením diktátor a dobrý hráč na schovávanou.

Život[edit | edit source]

Narodil se v rodině italských obézních lidí, takže musel od mala hodně vařit. Postupem času zjistil, že je výborný řezník ale také labužník, mimo jiné popíjel koňské (nikoliv hříběcí) dávky mléka. Poté byl vyhlášený po celé vesnici a v pěti letech si otevřel restauraci La Merda. V deseti letech už byl světoznámým a začal dovážet jídlo až do vedlejší vesnice. Ale když přistoupil k moci největší řezník všech dob Stalin, byl tak vytočený, že málem spáchal sebevraždu (chtěl skočit do Etny). Zabránil mu v tom jeho blízký přítel Adolf Hitler.

Diktátorem[edit | edit source]

Jednou mu přišla zpráva, že byl pozván do Říma, aby italskému králi (jiné zdroje uvádí papeže) uvařil oběd. Když přišel, rozbil velice cennou vázu. Měla velkou hodnotu, takže místo toho aby vařil pro krále (papeže), jej Benito Masolíný de facto nahradil, aby si to odpracoval. Diktátorem měl být jen dokud nezaplatí rozbitou vázu. Jenže být diktátorem se mu zalíbilo, tak utrácel jak jen mohl, aby vázu nikdy nezaplatil (např.: koupil 50 tun dynamitu a odpálil celé koloseum v ruiny).

Hra na schovávanou[edit | edit source]

Jednou musel zase utratit vydělané peníze. Tentokrát si koupil tvrdý alkohol a s Adolfem se tak ožrali, že je napadlo zahrát si s Amíky a Brity na schovávanou. První kolo se hrálo v severní Africe. Když Němci s Italy našli Břity, Angličani ihned utíkali až do El Alameinu a tam Italy a Němce zapikali. Druhé kolo se hrálo už v Itálii. Jakmile byli spatřeni Amíci ihned Italové prchali do Milána kde se pikalo, ovšem amíci byli rychlejší. Benito ponížený z porážky se snažil uprchnout do Německa, ale Amíci ho našli a za podvádění popravili v nějaké vesnici v horách.

Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif