Jaroslav Bašta

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Jaroslav Bašta 9 November 2000.jpg
Jaroslav Bašta
Biografické informace
Pohlaví asi ne
Diagnóza odvolám vládu
Narozen 15. května 1948 př.n.l.
Úmrtí údajně 8. dubna 2024, předpokládá se, že reálně zemřel někdy v půlce 18. století
Národnost Green Deal
Tituly odvolám vládu
Přezdívka odvolám vládu, ten jehož jméno nesmíme vyslovit (Lord Baštadort)
Povolání odvolávat vládu
Zajímavosti
1 Odvolám vládu! Odvolám!!! To bude bašta...

„Odvolám vládu!“

- Jaroslav Bašta

„Odvolám vládu! Nepřipustím bídu a válku!“

- Jaroslav Bašta

„Odvolám vládu! Nepřipustím bídu a válku! Usnul jsem.“

- Jaroslav Bašta

„Odvolám válku! Nepřipustím vládu a bídu!“

- Jarda Bašta
Náš Jarda vánočně naladěn a plný sil vyhrát volby (poznámka - nevyhrál)

Jaroslav Bašta byl důchodce, disident a signatář Chalupy 77 se zcela univerzálním osobním právem veta, který s okamžitou platností odvolá vládu. Bohužel právě 8. dubna 2024 byl zbaštěn™.
Dostal se do parlamentu, protože se ocitl na kandidátní listině SPD jako řadový člen (využili jeho důchodcovské senility). V roce 2023 kandidoval na prezidenta České republiky. Předvolební průzkumy, zejména ty od velevážené agentury STAR Research, ho dávaly do hvězdné role jednoho z favoritů. Údajně měl mít něco okolo 20%, nicméně televizní společnosti se proti Baštovi spikly a do role favoritů dali pouze Nerudovou, Pavla a Babiše, takže se divák mohl mylně domnívat, že Bašta nemá šanci a šel dát hlas někomu jinému. Díky tomuto incidentu dostal Jaroslav Bašta pouze necelých 5%. Jeho císař a pán Tomio Okamura prohlásil, že je to úspěch a SPD vygenerovalo novou osobnost.

Billboard z prezidentské kampaně 2023. Rázně a rozhodně. Měli jste jít k volbám, holomci.

Jaroslav Bašta opakovaně prohlásil, že odvolá vládu, že odvolá vládu a nepřipustí válku, že odvolá vládu a nepřipustí válku a že zastaví inflaci. Je škoda, že to nevyšlo. Bašta ale cítil naději i v druhém kole díky ústavního článku 62b, který tvrdí, že když volebně způsobilý občan starší 18 let přijde do volební místnosti, zařve 3x za sebou "Bašta na hrad!" a do urny vhodí svou přestřihlou občanku, tak jeho hlas musí komise započítat desetitisícnásobně.

Jaroslav Bašta se svým nejlepším kamarádem Vláďou a Křemycem

I přesto Bašta zase nevyhrál, a to díky asociální zkorumpované vládě, kterou by hned odvolal. A nepřipustil by válku a zastavil inflaci. Jeho známý Štěpán Křemycký, neboli Křemyc ho podporoval ve volbě prezidenta na rok 2023.

Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif