Miloslav Rozner

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Miloslav Rozner SPD klaun.jpg
Milda Roznerů
Biografické informace
Pohlaví nespecifikovatelné
Diagnóza problémy s mluvením na veřejnosti
Barva očí mo-mo-modrá
Narozen bohužel
Úmrtí bohužel ne
Rodina Antonín Rozner (farmář, otce), Vlasta Rozenrová, svobod. Skočdopolová (žena v domácnosti, matka), Tomio Okamura (strýc a duchovní vůdce)
Děti Bob a Bobek
Sexuální orientace extrémně pravicová
Tituly Kulturmaister, Zaříkávač hádů a lidí
Přezdívka Kokoktal, Milouš, klaun Milda
Povolání Klaun na dětských oslavách a v parlamentu
Zajímavosti
1 Alter ego: Klaun Milda (hodný padouch)
Expert na kulturu Miloslav Rozner

„On byl vždycky takovej speciální“

- Paní učitelka z obecné školy

„Tak se aspoň přiznejte, že jste neposlouchal“

- Moderátor Čt23

„Nebudu do toho zabrušovat, abych z toho nemusel vybrušovat.“

- Miloslav Rozner

Miloslav Rozner, známý též jako Lingvista Míla, je expertem na české i zahraniční cinovičok, bývalý zpěvák skupiny Rozbitá bruska, šťastný otec, syn a duch Pitomiův. Není to tak dlouho, co byl v hledáčku předních i zadních českých médií, kde se utkal v nerovném souboji s Železným panterem . Ani relativně jednoduché otázky kladené moderátorem nebyly pro Miloslava Roznera, byť jen zdánlivě, řešitelné. Za svou dlouholetou kariéru se dokázal několikrát vybrousit i ze zdánlivě nevybrusitelné situace a stál se tak pobočníkem Tomiovým, se kterým nejen sdílí své lože ale i sedačku na tribuně v Hradci.

Život[edit | edit source]

Míla byl stvořen pokusem o výrobu novičoku panem Babicou. V dětství to měl malý Míla těžké, protože ho program ostatních dětí a dospělých zas až tak nezajímal. Jeho nevlastní teta, která se jej ujala a vychovávala ho společně s flaškou rumu a třínohým psem Odbydem, nevytvářela tu pravou atmosféru rodinného života. Nejednou se stalo, že Míla musel i pracovat místo tety, která měla zrovna nalito nebo byla u sestřenky na kafi. Mílova teta byla nevzdělaná, uslintaná stará osoba, jenž byla naživu jen díky Odbydovým práškům proti vzteklině a rezavějící výstuze spojující již dávno zničené obratle. I přes tyto vážné komplikace osudu držela teta nad Mílou ochranou ruku a když se mu děti kvůli jeho práci operátora odpadních vod smály, teta neváhala použít sílu, pokud jí to ortéza a dřevěná noha dovolily. Ovšem nebyl by to Míla, kdyby ze svých poznámek nevydedukoval nadějnou cestu Rockové hvězdy, kterou vždy chtěl být. Peníze ovšem chyběly, tak zkoušel prorazit všemi možnými, méně možnými i až zcela nereálnými způsoby, jako například sestava pouličních bubnů z dvou kontejnerů na směsný odpad (pro bubeníky kopák) a jednoho kontejneru na sklo (činely). Pomocí železné tyče a své cílevědomosti stát se světoznámým hudebníkem mlátil Míla do kontejnerů takovým způsobem, že lidé začali považovat místo, kde stály kontejnery za bránu pekelnou. Jednoho sychravého, tak trochu hnusného a zabláceného dne, se Míla pokoušel o výrobu nízkorozpočtové píšťaly z ruličky od toaletního papíru, když ho náhle objevil jeden z přívrženců naprosto neznámeho a nepodstatného hnutí SPD, Pitomio Okamura. Pitomio vycítil v Roznerovi až neuvěřitelnou hloupost a nadutost, kterou potřeboval k znovuzískání důvěry občanů České republiky. Mělo to ale háček: Míla ovšem s Pitomiem určitě možná tak úplně nesouhlasil, protože mu teta vždycky říkala, že cizincům se nemá věřit. Ale Pitomio je cizinec jenom napůl, tak mu Míla někdy i napůl věřil. Nedokázal přec, učen dobrým mravům, potlačit pokušení stát se ministrem kultury, a nakonec se přidal k SPD. A tak z kariéry nadějného zpěváka zbyly Mílovi pouze Odbydovy plechovky s psím žrádlem, na které hrával, a účes ve stylu ranos-po-kalbos.

Bitva na Kavčích horách[edit | edit source]

Jediná dochovaná fotografie

První a nejspíše i poslední velká bitva Miloslava Roznera na nepřátelském poli, kde se střetl s velmi připraveným a o dost vyčůranějším soupeřem. Zaskočen záludnými otázkami se Míla pokoušel vyžvatlat alespoň náznaky nějakých zaklínadel, bylo však vidět, že když mu teta četla Harryho Pottera, tak zrovna neposlouchal. Překvapen situací si ještě k tomu naneštěstí v průběhu sdělování svého argumentu vzpomněl na již zesnulého psa Odbyda. To ho velmi zasáhlo, a složilo to nejen jeho, ale i celou debatu na úroveň besídky prvního stupně základní školy. Nebojácný Míla se ze všech těchto nepříjemných komplikací nakonec dokázal vybrousit, ale bohužel za cenu toho, že se navždy stal terčem výsměchu, byť sice o dost hloupějšího publika, než je on sám, ale přec. Bitva tím pádem skončila zdrcující porážkou nedoceněného experta na kulturu, dobrého Člověka, zapáleného fanouška hudební skupiny Argenmax a skvělého čaroděje, který si během důležitého souboje o vlastní čest vzpomněl pouze na zaklínadlo "Eeee"..., které by mu ovšem nepomohlo ani proti matikářce.

Filmová kariéra[edit | edit source]

Film půjde do kin v březnu roku 2018

Své herecké schopnosti Míla netají a všeobecně se o něm ví, že je to bavič k nezaplacení, viz komediální tragédie. Jak správně vybrousit 2. V roce 2018 má jít do kin další celovečerní film s Miloslavem v hlavní roli s názvem Králova řeč. Můžete se těšit na neopakovatelný zážitek. Film bude dostupný i v 5D, experti ovšem nedoporučují kvůli vedlejším účinkům na psychiku diváka.

Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif