Ivan Bartoš

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Český politik, lídr politické strany Piráti, bojovník za práva huličů. Ivan Bartoš a.k.a. Ivo pirátí hlava, či Dvouokej kapitán Barbarosa, nebo také kapitán DejSemTenRum je veřejně známá osobnost v politice, loupeživých plavbách a hulení skéra.

„Ubal blanta, brácho.“

- Dollar Prync o na Bartoše u Dollara ve studiu

„That's got to be the best pirate I've ever seen.“

- Greg Ellis o přímá zmínka o Bartošovi ve snímku Piráti z Karibiku

„Mám delší dredy, než ty výplatní pásku“

- Ivan Bartoš o na člena strany STAN

„A tak to je Váš obor, vy jste studoval skartování“

- Jan Kraus o citace z rozhovoru Ivana Bartoše a Jana Krause

Život[edit | edit source]

Ivo se narodil nohama napřed, podle čehož už bylo naprosto zřetelně poznat že z něj v budoucnu bude slavný pirát. Vyrůstal v Jablonci nad Nisou (rýmuje se to s líznul si tripa s krysou) a maturu udělal v roce 1999.

Než ho odtamtud[odkamkud, jako z Jablonce?] vyhodili, působil v USA na Fakultě počítačových věd. Pracoval pro české i zahraniční společnosti jako například T-Mobile, Legal Marijuana Market, nebo Newton IT.

Baví ho DIY a přivydělává si taky jako DJ na drumech. Oženil se s Lydií Frankovou.

Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif