Miroslav Macek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Miroslavmacek.jpg
Miroslav Macek
Biografické informace
Pohlaví muž
Diagnóza filatelista, politik, grafoman
Narozen 7. prosince 1944
Úmrtí 1. května 2024
Národnost česká
Náboženství ODS
Přezdívka Viditelný Macek v botách
Dobré skutky
TheJeeMan.jpg
dal facku Rathovi

Miroslav Macek byl známý politik, spisovatel a zubní víla stomatolog.

O dětství Miroslava Macka se toho moc neví, což tak nějak nevadí, protože každý měl dětství a to není zajímavé. Zajímavé je, že se pan Macek po vystudování lékařské fakulty v Olomouci rozhodl dělat zubní vílu pro havíře v Ostravě a taky založit s Jeho Samolibostí Václavem II. stranu ODS. Zatímco Václav Klaus se nesmrtelně zapsal do historie jen jako kleptoman s úchylkou na plnící pera, Miroslav Macek si dokázal přihrát malou domů pri privatizaci Knižního velkoobchodu a následně drobný obolus při privatizaci Čestné ztopořitelny, kterou získala Erste. V prvním případě se za něj postavilo předsednictvo strany a v druhém případě hodil ručník do ringu sám s tím, že má už nahrabáno a politiku už nemá zapotřebí.

Miroslav Macek se též účastnil Sarajevského atentátu, kde stanul na straně Václava Klause.

Sparring s Davidem Rathem[edit | edit source]

Pravicový Miroslav Macek (vpravo) při sparringu s Davidem Rathem (vlevo).

Sjezd stomatologické komory 20. května 2006M v Brně patřil mezi hvězdné okamžiky pana Macka. Na začátku sjezdu si dokázal splnit sen a dal facku[1] přítomnému Davidu Rathovi. Mnoho lidí dodnes sní o tom, že by panu Rathovi dala čelo, kolenem do obličeje, pohodila jej mezi kaktusy, zařízla tanga až pod bradu, lámala jej v kole, provedla Tantalova muka, žhavení lebky zvané Budík, přejela budlozerem tam i zpátky a srolovala podkolenku v botě tak, aby jej při každém kroku tlačila a udělala mu kuří oko.

Pan Macek tak učinil v obraně cti své ženy, protože byl Davidem Rathem nařčen, že si ji vzal pro peníze. Toto nařčení implikovalo, že si jej jeho žena drží jako kolouška a to je velmi ponižující představa pro někoho, komu je nad třicet. V následujícím soudním sporu o satisfakci soud přiznal Rathovi písemnou omluvu a odškodné ve výši 100 tisíc korun, což není málo, ale panu Mackovi to za to prý stálo. Tímto pan Macek přiznal, že si svou ženu vzal z nízkých pohnutek a získal si srdce nejednoho voliče, protože jsme sukničkáři chtěli být také. Bohatství švýcarské rentiérky paní Jany Blochové ani její vlastnictví Rolls-Royce nehrálo roli.

Spisovatelská činnost[edit | edit source]

Po odchodu z politiky se Macek živil jako blogger, překladatel, spisovatel, předseda několika spolků a jako zahrádkář. Zatímco o jeho pěstitelských úspěších není známo zhola nic, na poli spisovatelském se dopustil dopsání tří dalších dílů Jirotkova Saturnina. Tato hereze byla obecenstvem taktně přehlédnuta, protože Čechové jsou národ kulturních barbarů a kromě vkladní žádné jiné hodnotné knihy nečtou.

Politici

Andrej BabišIvan BartošJaroslav BaštaPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekDominik FeriPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelKarel HavlíčekGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíMichael KocábKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátMiroslav MacekPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekRoman PrymulaMiloslav RoznerPetr PavelKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergAlena SchillerováŠtěpán SlovákBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinOlaf ŠulcDonald TrumpChristian WulffAdolf HitlerAštar Zeman

Politici-animace.gif
  1. Ve skutečnosti pohlavek, ale kdo by hleděl na detaily.