Robert Fico

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Robert Fico
Robert Fico I..jpg
Datum narození1.9. 1939
Místo narozeníBratislava
Datum úmrtí20??
Místo úmrtíBahamy
Příčina úmrtíotráven jedem
Národnostitalská
Jiná jménaRobero Fica
Povolánívoják, politik
TitulAl
Plat100,000,000
Váha85 kg
Politická stranaSMER
Nábož. vyznáníislám


Robert „Miloň“ Fico (italsky Roberta Fica) byl slovenský vojevůdce a diktátor.


Mládí[edit]

Robert Fico se narodil na Žitném ostrově. Jeho otec chtěl, aby byl malý Robert námořníkem, a tak ho roku 1??8 posílá na Námořní školu v Bratislavě. Zde se mladý Robert seznámil s profesorem tunelismu Václavem Klausem. Na škole nevydržel dlouho,... Po dvou rocích byl vyloučen, za to že svému spolužákovi Andreji Kiskovi rozbil brýle.

Vítání nováčků mezi Hlinkovými Gardami Zleva Robert, zprava Marián

Za nedlouho si Robert našel práci u firmy Škoda. Zde Robert pracoval jako projektový manažér, ale stále více ho lákala armáda, proto se 28.20. 1??9 dobrovolně přihlásí k speciálním jednotkám - Hinkovým gardám. Zde se seznámil ze svým nejlepším kamarádem, budoucím polním maršálem Mariánem Kotlebou. Při návštěvních dnech se seznámil se svou budoucí manželkou, sestrou Mariána, Elisabeth.


To, že zanechal studií, se brzo doneslo k Robertově otci. Jak to zjisti,l sedl do Trabantu maďarské výroby a jel zmlátit svého syna do sídla Hlinkových gard v Bratislavě. Poté co uviděl svého syna při výcviku, vryli se mu slzy do očí,... Hned co se vrátil domů oznámil Robertově matce s úsměvem a slzami na krajíčku, že se jako rodina rozhodl popřít Roberta jako syna. Tento krok však Robertovi spíše pomohl, jelikož sociální systém byl tak rozvinut, že jako sirotek dostával 50,000 měsíčně,... Kvůli tomuto se stal Robert Socialistou.

Jelikož jeho vztah s Kotlebovou sestrou trval již dlouho, dva týdny, rozhodl se jí požádat o ruku. Dlouho nevěděl jak a kde, ale nakonec se rozhodl pro to nejromantičtější místo v celém severouherském kraji. Bylo to v městě Košice. V románské čtvrti Lunik 9 si před ní klekl, vytáhl z poza zad krabičku, otevřel ji a povídá: Vem si mě, jinak tvému bratrovi proříznu padák." Elisabeth měla svatbu a 11.09. ???1 měli svatbu. Po 2 měsících se jim narodil syn, kterého pojmenovali Štefan.

Vojenská kariéra[edit]

Po té co složil slib Hlinkových gard, který zní: '''Sloužit vlasti, práci, rodině a multikultiprogresivní vládě je ctí! Na stráž!''', se rozhodl že bude kariéristou. Doba mu přála a 29.11. 19?? vypukla První slovenská bolševická revoluce, pod vedením bolševického revolucionáře, protiústavního soudce Štefana Harabina. Za dva dny Harabinova armáda obsadila pahorky AI KAV OLS na severu země a mířili na Bratislavu. Armáda musela zasáhnout. Fico se chopil iniciativy a ze svou dělostřeleckou baterií, pozn. tehdy se nepoužívaly ekologické solární děla, zmobilizoval armádu a na pahorkatiny zaútočil na pahorky. Bitva trvala 7 dní se značnými ztráty - Ficovy jednotky - 560,000 mužů a Harabinova horská armáda padla celá - 7 mužů. Krvavá bitva probíhala i na předměstí Košic, kde jednotky pod velením Mariánka Kotleby čistily město od komunistické propagandy,...

Béla byl schopným důstojníkem

Poté co Pahorky padly, přesunul se Harabin i s bolševickou radou na prosperující východ. Na Slovensko byla poslána Maďarská expediční mise pod vedením maďarského plukovníka Bély Bugára. Expediční jednotky se připojily do války v bitvě o Zvolen, kde porazil 0,123785 násobnou přesilu bolševiků. Fico a jeho dělostřelectvo postupovali na Rudý východ. Když v Bitvě u Nových Luk porazil bolševickou armádu, přišla mu depeše z Blavy ve znění:


My vás ujistit musíme, že vaše zásluhy v Bitvách s Bolševiky jsou značné.

Proto z moci mé svěřené vás povyšuji z vojenské hodnosti majora

povyšuji na ge genrála brigády!

Gen. štáb

Judr. gen. kpt. Andrej Danko


Takto se Fico oficiálně stává brigádním generálem. Jeho armády poráží bolševiky. Dne 03.12. 19?? podepisuje Harabin kapitulaci, ale Fico s armádami pokračuje v bitvách. Otáčí vojsko a pochoduje na Bratislavu. Vláda brzo kapituluje a Fico vytváří novou vojenskou.

Politická éra[edit]

Následně vytvořil vládu ve složení:

Premiér/Vůdce - Robert Fico

Ministr Obrany/předseda vlády - JUDr. kpt. gen. Andrej Danko

Ministr Vnitra/Financí - Béla Bugár


Ostatní zbytečná ministerstva byla zrušeno. Zklamán byl Marián, jelikož si myslel, že z jeho jednotek vytvoří Fico oficiální armádu. To se nestalo, jelikož oficiální armádou se stala původní oficiální armáda pod velením JUDr. kpt. gen. Andreje Danka. Marián byl na oba naštvaný, že se rozhodl informovat do exilu bolševického revolucionáře Štefana Harabina, tento telegram však zachytili separatisté Pancho Kollára. Ty následně prodali důležité informace z telegramu, Bélovi Bugárovi. Ministerstvo vnitra vytvořilo oficiální zprávu, kterou následně posílá ministerstvu obrany. JUDr. kpt. gen. Andrej Danko posílá tuto zprávu na prověření NKU ministerstva financí. Ministerstvo financí s konečnou platností a závěry posílá dokument předsedovi vlády. Předseda vlády JUDr. kpt. gen. Andrej Danko posílá dokument Robertu Ficovi. Ten když se dozvěděl, co se stalo před 2 a půl měsíci. Svolal vůdce (Mariána) a velitele Hlinkových gard do Gorilího bytu. Zde jednotky armády JUDr. kapt. gen. Andreje Danka zlikvidovaly velení Hlinkových gard. Tato složka byla složena s Stranou nasraných Slováků.

Bitva o Mukačevský průsmyk


Fico se nyní jmenoval vůdcem státu. To se nelíbilo opozici - novináři a germanistovi Richardu Sulíkovi, arabistce Zuzaně Čaputově, veliteli rudých separatistů Pancho Kollárovi, bolševickému revolucionáři Štefanu Harabinovi. I sám Béla začínal mít pochybnosti. Za nedlouho vyvolává válku Maďarsku. Následně se do bojů proti Slovensku připojuje i Ukrajina. Fico sice vyhrává v slavné bitvě u Segedín, ale celá jihoseverní armáda pod vedením Bély přestupuje na stranu maďarského Viktora I. Tuto zradu bral Fico těžce,...

Následně na Bratislavu zaútočily mírové sbory a jejich socialistický vůdce Andrej Kiska. Ten poráží Fica, byla to první Ficova prohra. Na stranu Fica přichází Italská mexická-afroamerická-finská-indická-evropská armáda, zkráceně italská M.A.F.I.E.

Následovala Bitva o Mukačevský průsmyk, kde Fico i s celou svojí armádou prohrál. Tato porážka byla tak významná, že Fico uprchl na Bahamské ostrovy. Jeho prozatímním nástupcem se stal šéf italské M.A.F.I.E Peter Pellegrini. Ten v květnu 20?? podepsal kapitulaci. Prezidentem se stala Zuzana Čaputová. Bugár byl adoptován Viktorem I., jako jeho nástupce. JUDr. kapt. gen. Andrej Danko odešel do důchodu. Rozpoutala se pakSlovenská občanská válka. Fico dožil svůj život v bohatství na Bahamách a umírá roku 20??.


Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif