Katedřina Krasnová

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Veřejnosti se prezentuje pod falešnou image jako svatoušek v rouchu beránčím.

ThDr. Katedřina Kraksnová, v Evropské unii známá pod falešnou identitou Kateřina Klasnová nebo jen jako teta Kateřina z Kuřimi, v Rakousku však stále hledaná policií pod dívčím jménem Natascha Kampusch (* z 24. prosince na 1. ledna v Sodomě Gomoře) je česká polib-Íčka, k ruce a do ruky všem posrancům, do světa vykoplá na vlastní oči z Pekel veřejných novilháře Zradka Johna, aby nadosmrti škodila českému národu kde jen může a „Pravdu s láskou“ jednou provždy stáhla z kůže.

První konkurs na pracovní příležitost uspokojivě vyhrála, když všechny členy výběrové komise Íčka, Kočí a Laholu, uspokojivě ukojila. Získala tak ryto servírky Šárky v kantýně Posranecké sněmovny. Úplatný zvěřinec dolní komory vymáchala v chlastu svého šenku tak dokonale, že ji uprostřed seznamovací bujaré orgie omylem zvolil svou místopředsedkyní. Prášková Šárka Amway s manželem plzeňským JUDrem. Standou Lokotkou vyhazov neunesli a spáchali sebevraždu ve floridské vile udušením, když zapálili soukromý hangár napěchovaný těžce nakradenými akciemi.

Krédo[edit]

K Krasnova na krizi.jpg
„Jen naoko pózuju před křížem,
všem dobrým na Zemi zažehnu potíže.
Vymýtím tu pakáž vedenou Ježíšem
a slušný lid pak uvrhnu za mříže.“
- ThDr. Katedřina Kraksnová

Řiťopis[edit]

Léta učňovská[edit]

Během intenzivní práce na zákonu zakazujícím hazard v posranecké kanceláři PSP ČR.

Mládí bylo v infernu krušné, obdivuhodně nízké pudy ji však dopomohly k přežití. Pocházejíc z nuzných poměrů, od úmoru do úmoru dřela na přetvářce, pro jejíž dokonalost získala jméno Katedřina. Protože však neoplývala střední barvou hlasu, tak důležitou ke vstupu do aristokratických kruhů, anglicky zvanou middle tone – přízvisko Kate Middletone zajišťující ruku prince a půl království, si pak vysouložila jiná anglická běhna.

V mládí její znetvořený zjev naháněl hrůzu samotnému Stalinovi. V pekle dávali kriminálníci přednost těžkému žaláři, než by se na ni museli za trest dívat. Nejdříve si přála vyspět a stát se pořádnou dojnicí, aspoň tak objemnou jakou byl tehdy nedostižný vzor Eden Mor. Každý večer před usnutím ji chodil jizevnatou tlamičku žehlit hodný strýček B. Kulínský, který zakončoval údoterapii nanesením bílé pleťové masky pomocí své dirigentské hůlky. Zde získává machistickou náklonnost k drsným chlápkům a zálibu v BDSM praktikách. Léčba ošklivosti však překvapivě zabrala! I nevidomí humusáci jí začali spatřovat jako krásnou, a tak si po jménu přivlastnila také příjmení Krasnová.

Přijímačky na střední pekelnickou udělala s nesnesitelnou lehkostí bytí lehké děvy. Porotu v čele s mírumilovným teroristou Jásirem Arafatem ohromila likvidací bezúhonného chudáka. Vtělila se do podoby křehké vídeňské školačky Na tašky Kampušové a jednoho březnového rána 1998 se rozhodla skočit do auta nic netušícího pána. Následně jej osm let týrala ve sklepení jeho domu, kde si s ním multiotvorově hrála. Nejdřív na něj z vysoka pekla a po peaku blaha taky tekla. Když ji konečně omrzel, zinscenovala útěk a od dobromyslného souseda Karla Schwarzenberga vše ohlásila policii.

Nic zvláštního jsem u sousedů nepozoroval. Vždy když vzala na zahradu vyvenčit svého věznitele na koženém obojku a s náhubkem na ústech, okamžitě mně nudou spadla hlava … a všechno jsem zachrápal – stějně jako v politice. Ale určitě s ním musela hodně zkusit, protože občas i štěkal.“

- okněžněný lanckrabě K. ze Schwarzenbergu do protokolu případu Na tašky Kampušové

Před kamerami TV Hovna se pak andělská tvářička prohlásila obětí a celý svět ji to sežral i bez navijáku. Zneuctěnému chudákovi nezbylo nic jiného, než jít a skočit pod vídeňský vláček.

Maturitní zkoušku složila v roce 2004 také na výbornou, když svou neobyčejnou touhu ničit prokázala vyvoláním smrtonosné asijské tsunami. Zanechala za sebou statisíce mrtvých a rada Pekel jí předpověděla zářnou budoucnost s veřejnou pochvalou před rozvinutou halenkou: „Od dob Adolfka jsme tu takovej nenasytnej talent ještě neměli.“

Kudykam[edit]

Při aspekci hráze hluboko nad ránem u přítelkyně Barkové. (Autor: Oranžáda si nepřeje být jmenována, protože je předsedou strany.)

Po vykopnutí na svět z Pekel veřejných musela nějak skrýt svůj ďábelský původ. Rafinovaně se proto přihlásila ke studiu teologie. Opravdu nenáročnou školu ovšem nebyla schopná dokončit, protože jí ven z hříšné hubičky nestříkaly splašky jako pravda, láska, poctivost či pravdomluvnost“. Jen při každém zmínění Boha, musela být okamžitě odvezena rychlou záchrannou službou k hospitalizaci do Bohnic.

Titul ThDr. byla ale rohodnuta získat stůj co stůj a o rozdávání diplomů plzeňským mývalem Xindlem tehdy nic nevěděla. Proto začala jako rozkošná lolitka svádět a zneužívat duchovenstvo. Politiky nevyjímaje. Chlíváka Berlusconiho například uhranula jako messinská lasturka Ruby, oranžádám zase poskytovala za kačku sociální služby ve stranickém bordelu přítelkyně Barkové. Když nazrál čas, přešaltovala se do role obětiny a spustila hysterickou aféru sexuálního zneužívání církevními hodnostáři. Věrohodnost kléru utrpěla, další pokles byl nemyslitelný, a tak pápínek Benedikt přikázal v nočním telefonátu do pražského arcibiskupského paláce, urychleně udělit titul „dochtorka teologie“ a v české provincii změnil obedienci. Primas český je od této chvíle podřízen zlovůli dominy ThDr. Katedřiny Krasnové. Jedná se o nástupnické právo děděné po přeslici, což není problém, protože dochtorka oplývá kvalitní sadou mužských pohlavních chromozómů XY.

XXX (18+)[edit]

SuperDomina právě začíná Ódu na bolest … Výtok B. byl na této fotce naposledy zachycen s úsměvem na líci.

Přes zjevné úspěchy, se divožence zastesklo po tvrdolícím učiteli Bohouškovi a rozhodla se proto osedlat koníka podobného ražení. Vracaja sa dom od bordelmamá Barkové, kde občerstvila výživnou trojkou kápa Drátha a kapavkového Bohuša, zbystřila přes ulici malého Výtoka B. mazajícího do školky. Chlapec vyloudil tak falešný úsměv na líci, že se okamžitě zabouchla snad i do jeho budoucího konta.

Poté co si v nejmenované bezpečnostní agentuře objednala zmizení rodičů, stala se jeho jedinou pravou matkou a KSČM potvrdila, že otcem je skutečně Duch svatý. Ve 333. noci z tisíce a jedné, však Výtok uzřel to co neměl, totiž ohanbený rozkrok připomínající neproniknutelný amazonský prales s hlučným proudem Niagárského vodopádu v akci. Úlekem zestár o více než třicet let, jen hlasová štěrbinka zůstala nadále panensky úzká. Přesto šest z pěti nadržených Veverek potvrzuje: Vysoký hlásek Výtoka B. is so sexy, is so hot!

Kam s ním? Krasnové nezbyla žádná horší varianta, než se za Výtoka B. provdat, koupit mu na špiclování bezpečnostní agenturu a udělat z něj ministranta vlády, a nechat jej hrát si s vláčky, aby ho měla stále na očích v posraneckých škamnách. Ve vířivce, kam ji pozval televizí uplacený Vlasta Hubený, mu do ouška špitla tajemství:

„Jsem nadržená vypudit Papa Tunela z Hradčan a jako Domina se ujmout krutovlády nad Čechami. Národu však neslibuju nic jinýho, než krev, pot a slzy…“

- Domina Krasnová, TV Hovna, Noční zpávy 22:33 hod

Při tomto slovním průjmu však netušila, že ji TV Hovna vypouští LIVE do zasmrádlého českého éteru. Propocený a cyanotický Nečas si zhluboka oddechl až ve chvíli, kdy domina bičující rozkrok Vlasty Hubeného prohodila:

„Se pos…(cenzurováno Radou pro televizní vysílání)…š až všechny takhle nemilosrdně spráskám a zůstanou z nich jenom nefalšovaní modří ptáci!“

- Domina Krasnová, TV Hovna, Noční zprávy, 22:43 hod
Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif