Konkurz

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Supergirl Halter Top.jpg

Vědecký tým Necyklopedie vyhlašuje konkurz pro svou sekci „Časoprostorová ochranná služba“. Nově zakládaná sekce je oprávněna k zásahům pro celý známý vesmír a ve všech časech. Veřejný plošný nábor zájemců o práci v nově formované zásahové jednotce proběhne podle stanovených podmínek.

Podmínky účasti[edit]

zúčastnit se může každá bytost z libovolného období a místa vesmíru, která u sebe předpokládá mimořádnou odvahu, sílu, inteligenci, vytrvalost a zájem o tvrdé a nebezpečné šílené dobrodružné akce.

Zkušenost z předchozí práce pro MOA, OSA, MUS, Greenwar, Boží bojovníky, Mossad, IG Farben, PIS, BIS Brother nebo SAS je vítaná, nikoli však nutná.

Průběh náboru[edit]

Supermodelos.jpg

zájemci budou postupně v několika kolech po cca 1 - 2 měsících vysazeni do různých cvičných situací v různých bodech časoprostoru. Ti, kteří přežijí a navíc úspěšně splní stanovené úkoly, dostanou nabídku na práci v agentuře.

Postup při přihlášení[edit]

  1. poslat co nejdříve přihlášku, obsahující plné jméno, datum narození, kontaktní adresu, a tam, kde existují, telefonní i datové spojení a přehled zkušeností z obdobných akcí na jednu z níže uvedených adres.
  2. dostavit se osobně 30. 9. 2007 mezi 15:00-17:00 do restaurace U Pavouka v Brně. S sebou vezměte dvě fotografie rozměru pro řidičský průkaz a výbavu na přežití 24 hodin v akci (zaručována pouze dodávka dýchatelného vzduchu, buta-dienu, kyanovodíku, metanbursíku, či jiných plynů dle rasy).


Kontaktní adresy rezidentur