Mostecká uhelná společnost

From Necyklopedie
(Redirected from MUS)
Jump to navigation Jump to search
Širokopásmový důl MUS (v povzdálí sprintuje Pavel Bém na svém obvyklém ranním běhu)

Mostecká uhelná společnost je známý privátní důl, který vlastní ještě známější MOA. Moravané zde těží sůl, železnou rudu, dřevo, polonium a tiberium. Dlouho hledali vzácné prvky Bursík a Tvrdík, avšak marně. Přesto se jedná o nejdivnější a nejvšestranější důl, kromě sibiřského dolu мальчики вперед, kde se těží kromě peří, hlavně mrtvoly horníků.

V roce 1989 zde přistál Aštar Šeran se svou lodí a vykrystalizoval zde důl samotný. Původní plán byl zůstat na Zemi déle a šířit zde lásku, bez ohledu na to jestli má někdo zájem. Vesmírnou loď ovšem přepadli mostečtí Rázovití Občané Města a za hodinu ukradli Aštarovu výstavní Trenko-róbu a vše, co drželo na místě i po ráně lopatou. Od té doby se Aštar na zemi neobjevil, pouze nějaká parta šílenců ho stále vyhlíží...

Původ názvu[edit]

Mostecká
Podle pláží u města Most, kde tráví představenstvo zaslouženou dovolenou.
Uhelná
Podle uhlí, kultovního kamene ČSSD, zařazení tohoto slova do názvu dokládá úzkou spolupráci ČSSD a MOA.
Společnost
Podle tajné společnosti, která se v dole schází vždy o půlnoci za novoluní k rituálu známému pod názvem Otáčení hrnečků na mléko uchem doprava pod ultrafialovou lampou o půlnoci. Není žádné tajemství, že většina jeho účastníků vlastní členskou knížku ČSSD.

Správní centrum oblasti[edit]

Správním a nejlidnatějším místem severočeské hnědouhelné pánve a sídlem generálního ředitelství Mostecké uhelné společnosti je Vysoká Pec.

Reakce nespokojeného čtenáře[edit]

Soudruzi, takhle by to dál nešlo. Autor článku zlehčuje nesmírné pracovní vypětí a nasazení našich obětavých horníků. Z jeho slov čiší nenávist k našemu sociálnímu státu a plive jedovatou slinu na naši stranu. Je vidět, že je třeba zvýšit úsilí na poli propagandy kladů socialismu. Copak si tento štváč, který patří za mříže, neuvědomuje, že mostecké uhlí je krví našeho průmyslu? Nechci být sprostý, ale musím se držet hodně zpátky, je vidět že pomlouvačům podporovanými americkými a německými štváči poslední dobou náramně narostl hřebínek. Ale tomu bude brzy konec, jen co se nám podaří obnovit a plně rehabilitovat nezapomenutelné Lidové milice. Tito lidé poznají na vlastní kůži, co je to tvrdá pěst dělnické třídy, do smrti na to nezapomenou !

Kriminály nebudou stačit ! A co teprve tak zvaní zelení. Ti se budou divit, jak rychle bude z mapy vymazán Jiřetín a nejen on. Aby jim to nebylo líto, budou nuceně nasazeni na rekultivační práce ve vytěžených lokalitách. Když jim tolik záleží na přírodě, tak ať pro to taky něco udělají vlastníma rukama. Hubou toho už udělali dost.

Jistě soudruzi pochopíte moje spravedlivé rozhořčení, ale co je moc, to je moc. Takové urážky dělnické třídy a naší strany mne nemohou nechat klidným, jsem nucen na tyto sprosté výpady reagovat. Už abychom vyhráli volby a potom se všemi těmito nekalými živly revolučně zatočíme, to garantuji, náš vůdce to zcela jistě zařídí, a to bude konec vlády přisluhovačů západu.

Adalbert Křivák, člen ČSSD

Související články[edit]


Meditace s priserou.JPG
Sekty

Al-GebraCírkev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovekHnědá magieJehovistéJihočeské matkyKabanosovciKult Ampérmetru (lidově anarchismus)Kult Marty GottwaldovéKult popelnice (Českopedie)Mostecká uhelná společnostMenstruaceOdhranolkovávači Osmé HodinyParsifalPastafarianismusPohlreichův kultSektSektaSvědkové jeho nohyTaxiTeletubbiesVáclav