Sekty

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Sekty je souhrnné označení pro šumivé nízkoalkoholické nápoje a skvadry kazatelů jediné správné cesty, kterou má samozřejmě každá skupinka svou.

Rozdělení[edit | edit source]

Sekty dělíme podle společenské nebezpečnosti.

  • Brut nature - přírodně brutální sekty, které jsou raz dva se vším hotové. V praxi se jedná o nebezpečné jedince, například babku, která venčí svého čivaváka na Václaváku a neuklízí po něm.
  • Brut - brutální sekty, které svými podlými činy umožňují nezletilým ženám snáze roztahovat nohy, aby mohlo dojít k inseminaci a následně k vyvrhnutí zplozence pekla. Opovrženíhodné.
  • Extra Dry - přírodní varianta nelubrikovaných sektářů, kteří pohrdají mazadly při styku. Společensky tolerovaná libůstka, něco jako dloubání v nose či dobrovolná volba ČSSD.
  • Sec - uměle vyšlechtěná varianta tmářů a šiřičů bludu, která měla odvést pozornost od prorokova učení. Dnes prakticky vymizela, protože s nástupem internetu již málo mladých lidí hledá pozemskou slast jinde, než na serverech s anatomickými filmy.
  • Demi Sec - méně bruntální varianta, která zvláště v kombinaci se svěcenou vodou umožňuje naopak postarším dámám zaučování nezletilých hochů. Vyhledávaná zábava, společensky velmi přijatelné a kvitované.
  • Doux - velmi luxusní varianta, dárkové balení kocoviny.


„"I ty, Brute?"“

- Julek Cézar

„"Monamůr tuližůr, vášně na mně doux."“

- z opery Šukoletto

Soft sekty[edit | edit source]

Do kategorie soft sektů řadíme převážně intelektuálně hloubavé typy. Patří sem zástupci Al-Gebraických hnutí na Blízkém východě (Slovensko) a učitelky matematiky obecně. Zajímavou součástí této katerorie jsou vášniví elektrikáři uctívající každý sudý úplněk Svatý Ampérmetr. Hodně měkkou sektou jsou například též vyznavači Hnědé magie.

Takňák na pohodu a společensky přijatelné sekty[edit | edit source]

Mostecká uhelná společnost je typickým příkladem sekty, která přináší společnosti všeobecné blaho. Její hlavní náplní je totiž rekultivace přírody a její pacifikace do podoby plochých proláklin, kde se dobře práší. Umožňuje též hromadnou migraci líných obyvatel, kteří by se nikdy z rodné vísky neodstěhovali a tím jim poskytuje rozhled a možnost poznat jiné lidové obyčeje. Kult swatego Waklava řadíme též mezi bohulibé náboženské skupiny, neboť tento jmenovaný jest patronem českých zemí a Čechové vždy páchali pouze dobré věci.

Vědomi si nedostatků prostého obyvatelstva šíří Jehovisté své tištěné knihy na nádražích, v podchodech, či je přímo nosí až domů. V ruce, takže nejenže dbají o sečtělost lidu, ale též se chovají ekologicky, protože nepoužívají automobily. Tleskáme.

Brutální sekty[edit | edit source]

Mezi nejbrutálnější a společensky nepřijatelné sekty řadíme hlavně Teletubbies, které podle útočí na naše ratolesti již od útlého věku. Společně s propagátorem hromadného objímání se podílejí na zlovolné manipulaci s křehkými myslemi nejmladších plátců za svoz odpadu.

Svou fanatičností vyniká i Církev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovek, která po nocích pálí nenáviděné elektrotechnické knihy a narušuje tím konzistenci tmy.

Ostatní[edit | edit source]

Sektou sám pro sebe je Sekt sám. Viva la Sekt.

Sekty a kulturní rozvoj[edit | edit source]

Být součástí sekty, státi se sektářem není špatná věc. Člověk má možnost poznat jiné lidi a nezřídka i jejich intimní oblasti. Společně prováděné řiťuály poté stmelují kolektiv lépe než firemní teambuilding a společná výchova dětí ve specializovaných mateřinkách také není od věci. Narozdíl od mnohem společensky nebezpečnějších jevů jako je fotbal nebo dokonce filatelie se sektáři jen zřídkakdy ocitají ve spárech omamných látek.

Jihočeské matky podporují účast v sektách, EU taky a dá-li Bůh a Špidla, ministerstvo sociálních věcí prosadí povinné kvóty pro všechna pohlaví.


Meditace s priserou.JPG
Sekty

Al-GebraCírkev měření elektrického odporu v celých jednotkách bez užití číslovekHnědá magieJehovistéJihočeské matkyKabanosovciKult Ampérmetru (lidově anarchismus)Kult Marty GottwaldovéKult popelnice (Českopedie)Mostecká uhelná společnostMenstruaceOdhranolkovávači Osmé HodinyParsifalPastafarianismusPohlreichův kultSektSektaSvědkové jeho nohyTaxiTeletubbiesVáclavFemboyství