Necyklopedie:Šablony na hanobení uživatelských stránek

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
STOP Přestaňte prosím přidávat do Necyklopedie hovnivály, je to považováno za smrdění. Hovnotvorbu tohoto blahodárného hmyzu si můžete vyzkoušet na nějakém dětském pískovišti. Pokud nepřestanete zamořovat Necyklopedii, bude vám uředně zakázáno hovnivály chovat. Děkujeme za pochopení.


STOP Toto je poslední varování!

Právě jsi byl odhalen jako královna všech hovniválů. Tímto tě cpeme do tvé největší kuličky a střílíme z našeho největšího kanónu, který máme. Šťastný let.


Propiska.png Tento článek urgentně potřebuje něčím zaprasit. Pomozte Necyklopedii tím, že ho vylepšíte. Inspiraci k vylepšení lze hledat na stránce o ufounech, případně na stránce vandalismus. Pokud nebude tento článek do 30 vteřin upraven do přiměřeně ohavné podoby, může být zadupán do země. Neotálejte s prasením!
Údržba Wikipedie
Informace pro správce: Pro smazání bude článek nutné před zadupáním do země vyřezat z monitoru pisatele. Pokud vám nebude umožněn vstup do jeho objektu, máte automaticky ze zákona povolení k demolici.


MOŽNÉ KOPÍROVÁNÍ Z GOOGLU

©

Obsah této stránky odstranil někdo, kdo si asi myslel, že když to jde dělat jednoduše, tak se to bude dělat složitě. Takže asi chtěl, aby sis místo toho kopčení zahrál na věštce a opsal to telepaticky. Jasan?

Šablona: ERROR

Pokud ti na Youtube Warner smazal video, jeho zvuk nebo dokonce celý kanál, vhoď Warnera taky do kanálu.

Takže pokuds to skutečně splácal sám, musíš zajít za naším náčelníkem, který sídlí v první virtální chýši, a ten za zvuků bubnů rozhodne, zda bude tvůj text uznán nebo zda zemřeš bídnou smrtí u mučednického kůlu.

Šablona: Ukázat náhled 3[edit]

Information icon.svg

Dobrý den! Děkuji za Vaše příspěvky do Necyklopedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka "palice", které aktivuje palici umístěnou nad vaším monitorem a padným pohybem udeří na vaši hlavu. A to proto, že máte šablonu Ukázat náhled na své diskusní stránce snad již milionkrát a stále to jaksi nechápete.

Šablona: Děkujeme, odejděte[edit]


Bouncypotato.gif
Necyklopedie sobě
NecyklopedieKnihovna NecyklopedieNecyklopedie o soběNejlepší článkyOhlasy v médiíchNecitátyRegálySprávci NecyklopedieDějiny NecyklopedieCísař NecyklopedieMuzeum NecyklopedieHřbitov NecyklopediePedieParodie na Necyklopedii (NeckykykloppedieNenecyklopedieNesyslopedie aj.) • UncyclopediaVysoce odborné články
Vědecký tým NecyklopedieNecykloverzitaLoď NecyklopedieRaketoplán NecyklopedieŠalina NecyklopedieEden MorReklamy GoogleNecyklopedie našla život na MarsuExpedice na VenušiVesmírná loď NecyklopedieMetro Necyklopedie
Filmy o Necyklopedii: Válka dvou NecyklopediíDobře zkažená NecyklopedieJak to doopravdy bylo?Robin Anonym … a sága Necykloverse
Seriály o Necyklopedii: Necyklopedians
Nápověda: Obsah nápovědyPravidlaCo Necyklopedie neníEditujte s odvahouJak editovat stránkuŠablony na hanobení uživatelských stránekJak vandalizovatKategorifikaceOdkazyObrázkyOdjinudÚdržbaVandalský kodexBuďte vtipní...Vektorizace
    • Malé Zaprasení **

Zaprasuji tuto stránku malým zaprasením. Neumím číst ani psát a neumím se slušně chovat, vše potřebné jsem se naučil na internetu. Ten mi byl školou základní i školou vysokou. Školou života mi pak je Necyklopedie. - Konec Malého Zaprasení.