Donald Trump

From Necyklopedie
(Redirected from Trump)
Jump to navigation Jump to search
Donald trump ksicht.jpeg
Donald je rozladěn.
Kačer McDonald Trump / Impotus Americanus
Biografické informace
Pohlaví

Neurčitelné ale to nejlepší a největší

Barva očí nejkrásnější asi modrá
Diagnóza megalomaniak, supermaterialistia, egofil, narcis, šílenec, dokonalý muž, dokonalý člověk,
Vlasy

na tisíc způsobů, 50 odstínů slámy

Narození

6.6.1666 v 6 hod a 66 min v pekelné díře Manhatten

Úmrtí

Ještě nezemřel ale můžeš se do toho pustit, tak řekni, na kdy to plánuješ. Dúfejme že brzo.

Rodina

otec: Strýček skrblík
matka: Magika Von Čáry
choť: Andrej Babiš

Děti

moc

Národnost

pravý amík, čili Amharican Nathyonalyti superdeluxe**** mega atested

Náboženství

bezvěrec, oficiálně Materialista
se zálibami v orgiích a vyhazování zaměstnanců

Sexuální
orientace

Na sebe, sobě podobné a rovné, určitě né hispánce, Číňany miluje!

Tituly

Mc. brzo šéf Materialistické církve USA

Přezdívka

Donald Drumpf, Americký Babiš

Povolání

Vlasový manekýn SHAUMA

Oblíbené hry

pokud ho necháte vyhrát, tak kterákoli

Dobré skutky
TheJeeMan.jpg

Dlouhý čas svého života nekandidoval do funkce Mc Prezidenta v USA

Spáchané hříchy
Happysatan.jpg

Dovolil si vyhrát volby když dostal méně hlasů než Hilda Klintónová, vyhodil spoustu lidí z práce a černého muže z Bílého domu.

Zajímavosti
1

V mládí chtěl být hercem v akčních filmech ale tuto možnost mu vyfoukl Arnold Schwarzeneger a proto od té doby nenávidí imigranty

2

Po základní škole se Trump začal živit jako podnikatel, kde měl střídavé neúspěchy, potopil spoustu firem, protože je však dobrý šašek, vždycky to nějak okecal a lidi mu uvěřili, že je bohatý.

3

Působil v Ústavu pro těžce chorobomyslné jedince na Manhattenu, kde mezi chovanci získal své první stoupence, později známé jako ta degradovaná část republikánů a burani z jihu.

4

Je vášnivý podnikatel, a ředitel – řídí dva rodinné podniky (The Trump Organization, United States of America)

„The beauty of me is that I’m very rich.“

- Donald Trump

„My fingers are long and beautiful, as, it has been well documented, are various other parts of my body.“

- Donald Trump

„I’ve said if Ivanka weren’t my daughter, perhaps I’d be dating her.“

- Donald Trump

„You’re disgusting.“

- Donald Trump

„You’re fired.“

- Donald Trump

„Donald Trump na 90% prohraje“

- Prognostický ústav Hillary Clintonové a její crew

„Do piče ten trotl vyhrál!“

- Hilary Clintonová

„Andrej Babiš is Czech Donald Trump“

- zahraniční novináři

„Já jsem Donald Trump“

- Miloš Zeman
Chcete-li se pobavit a ne se jen dozvídat nové užitečné věci, podívejte se na heslo Donald Trump na české Wikipedii.
Nehopsající Wikipedie.png

Kačer McDonald Trump, vlastním jménem Donald John Drumpf (DJ Drumpf), je americký komik, potomek imigrantů, vlasový manekýn, stavitel zdí a 40. Mc, tedy prezident pravoslavné materialistické církve zvané USA.

Mládí[edit]

Mladý Donald Drumpf si přál být hercem v béčkových amerických komediích a akčních filmech. Tento sen se mu však nesplnil, neboť do této role již byl přijat mladý rakouský imigrant Arnold SchwarzeNegr, který uspěl díky značně výraznější muskulatuře a především narozdíl od Drumpfa slušnějšímu chování k režisérovi. O sexy německém akcentu nemluvě.

Drumpf si z toho vzal jasné poučení: Za všechno můžou imigranti! Donald Drumpf tak získal jen malou roli ve filmu Sám doma, což byl oddechový populárně naučný krátkometrážní snímek pro nedospělé jinochy. Protože ale svou krátkou scénu nezvládl a namísto dané role hotelového poslíčka propagoval svoji vlastní osobu (hrál sám sebe, to je herecký koncept který si vymyslel aby zamaskoval svou neschopnost hrát), už si nikdy ve filmu nezahrál. Donald proto spřádal nové plány jak získat slávu a jak se znovu dostat před televizní kamery.

Podnikání[edit]

Mladý Donald, v té době živořící bezdomovec, se vydal za svým otcem a vyškemral si od něj malou půjčku, odhadem přesně pouhý milión dolarů. Donald pak začal postupně budovat svou firmu a svou značku skrze všemožné finanční podvody a jejich vhodnou propagaci v médiích. Po celé zemi proslavil své jméno jako značku falešného luxusu. Je libo pravé Trumpovy steaky prodávané v klenotnictví? Falešné hodinky značky Roll-ex nebo autogram podepsaný zlatou fixou za pár korun? To vše je spojeno se jménem Trump! Trump také nechal vybudovat přesně podle své vášně k dlouhým vertikálním objektům věž se svým cenzurovaným jménem Trump na vrcholu. Později Trump založil specializovanou personální firmu, s kterou radil ostatním a vystupoval s ní ve vlastní show jako příklad dokonalého personalisty v pořadu: Máš padáka!. Opět zde hrál pouze sám sebe.

Vlasový manekýn[edit]

Trump pózuje pro Loreal

Donald Trump obětoval značnou část svého života snaze docílit vlastnictví dokonalých vlasů. Už jako malý vysedával hodiny před zrcadlem a kulmoval si své dokonalé zlaté kadeře. Vlasy jsou podle Trumpa jedním ze základů mužovi mužnosti a to vedle bohatství a dlouhých prstů. Trump tak obětoval celé roky života barvení, odbarvování, nastřelování, vytrhávání, kulmování, žehlení, prodlužování, zkracování, nastavování a především stylingu svých vlasů. Po dlouhé době si tak splnil sen a vrátil se plně před televizní kameru a objektivy fotoaparátů jako vlasový manekýn. Níže je galerie Trumpových vlasových kreací.

Kandidát na McDonalda, tedy prezidenta USA[edit]

McDonald Trump

Dokonalý a geniální plán Donalda Trumpa se završil rokem 2015/2016 kdy kandiduje na post prezidenta pravoslavné materialistické církve USA Do puntíku se mu tak splnilo přání, stát se nejsledovanější osobu v celém širém okolí a úplně nejvíc slavnou a drbanoou celebritou svý doby (no dobře, jenom toho roku a s pomocí boží ne těch dalších čtyř) Donald Trump se chce zaměřit na řešení svých problémů s imigranty a komplexů vůči snědým hispánským bratrům. (celý život žije v domění, že SchwarzeNegr je hispánec) Naprosto oddaně miluje Čínu a proto chce po jejím vzoru postavit velkou mexickou zeď, jmenuje se mexická, protože jí mexičané mají stavět a platit, tak aby věděli, že to sami chtěli a že jí nemají chtít, přelézat, podlézat nebo jinak obcházet a mají si jí vážit! (Trumpa by volil jenom takový debil jako je PhDr. ...Henryk Lahola ... PhD.)


Vlastnosti[edit]

Mezi Trumpetovi charakteristické vlastnosti patří krásné vlasy, dlouhé prsty, více než 2 dolary na účtu a také je majitelem druhého největšího ega na světě (to největší patří totiž ########).

Dále disponuje Donaldovským komplexem, oční vadou a mezi jeho nejlepší vlastnosti patří prolhanost. Tu si již od dětství velmi pečlivě piluje. Když byl ještě malá Trumpetka, rozbil před očima své matky okno. Ihned po incidentu matce tvrdil, že on to nebyl, že on tu vlastně ještě ani není a přijde včera protože pozítří byla neděle. Poté vinu svedl na syna mexických přistěhovalců od naproti (náhoda?). Matka mu však nevěřila, a dokonce ho nechala vyšetřit na psychiatrii. Tam jí řekli, že je to zcela zdravý rozmazlený parchant. Tato příhoda se uvádí jako druhá možná příčina jeho neutuchající lásky k imigrantům.

Jeho lživost dosáhla během kampaně obludných, až sovětských rozměrů. Během jedné debaty dokázal opakovaně lhát o předešlé lži, která byla lež na jinou nepravdu co klamně informovala o jedné nepravdivé skutečnosti. Takhle to nedokáže ani Miroslav Kalousek, ani Bohouš Nedělka. Není proto divu, když se McDonald do svých lží zamotal a velmi často si protiřečil. Jednou dokonce popřel, že se jmenuje McDonald nebo že je úspěšným vlasovým modelem.

Konečně musíme zmínit i příslovečný Trumpovský smysl pro fair-play hru. Tato vlastnost se projevuje zejména, když hraje golf: • Nejprve oznámí, že hru vyhraje. Pokud nevyhraje, bude to podvod. • Na páté jamce vyhlásí své přesvědčivé vítězství ve hře, v turnaji, i v příštím ročníku turnaje. • Na osmé jamce požaduje, aby se údery na zbylých deseti jamkách již nepočítaly, protože jsou nelegální. • Kdýž na konci prohrává, podá šedesát až osmdesát žalob na soupeře, jeho caddyho a na rozhodčí. Zdůvodní je tím, že prohrát nemůže, neboť "byl připraven vyhrát". • Když prohraje všechny soudní spory a neuspěje s žádnou stížností, pošle v době vyhlášení vítězů své stoupence zbít svého vlastního caddyho.

Trumpův fandom[edit]

Prezidentství[edit]

Svoje trůnění na trůnu pro trampy nezahájil McDonald jinak než lží. Oznámil, že jeho korunovaci na předsedu JůEsEj sledovalo něco přes 500 miliard lidů. Poté mu došlo, že tato lež není tak lstivá jako si myslel, neboť tolik lidí není. Změnil proto číslo na 1,5 miliónu lidí (což je přesně 1,181102362204724 násobek obyvatel Prahy, a nikdo netuší zda je to prvočíslo). Ovšem jak je ze snímků patrné, jediný kdo přišel byla jeho žena Andrej Babiš. Když si na to média dovolila poukázat, začalo Trumpetovi téct do galoší. Proto se uchýlil k osvědčené taktice a všechno popřel, označil média za zkorumpovaná a šel se vyplakat ke své ženě (doporučuje 10 z 10 českých politiků). Jindy se měl Kačer McDonald Trump seznámit s dánskou prezidentkou, která mu však odmítla prodat vysněné Grónsko, které chtěl, tak začal trucovat a odmítl jet do Dánska a šel se také jen vyplakat ke své manželce.

I když sám nejdokonalejší samec (i samice), nechal se inspirovat českým géniem, renesančním člověkem a profesionálním příživníkem Mírou Kalouskem. Okoukal od něj taktiku "Debile vole zase si to všechno domrdal kurva" (tak zní přesný a oficiální Mirdův návrh, který má i patentovaný). Tato taktika spočívá v neustálém odporování všem kolem. Taktiku začíná aplikovat na předešlé vynálezy Baráka "Bouráka" Obamy a intenzivně pracuje na jejich zrušení. Jelikož byl ale Bourák trochu bordelář, dá to Trumpetovi ještě práci je všechny najít aby je mohl roztrhat a zrušit.

Manželka[edit]

Žena McDonalda Trumpa

Trampovu věrnou ženou není nikdo jiný než sám Andrej Babiš. Trump se s ním seznámil na cestě po čezku v divokých a vášnivých devadesátých letech. Byla to láska na první pohled, přezdívali jim Andík a Doník a společně rozkradli spoustu majetku. Trump odjel zpátky do Ameriky kdežto Babiš zůstal tady, neví se přesně jak to bylo, Babiš doufal že si pro něj Trump přijede, nakonec se domluvili na vztahu na dálku ale Trump Babiše brzy podvedl a začal si v Americe s jinou. Babiš ale zůstal Trumpovi věrný, uzavřel falešný sňatek s Monikou. Pak se pustil do napodobení velkého plánu který mu Trump prozradil. Babiš jej přizpůsobil pro Čezko. Babiš rychle uspěl, dokonce rychleji než Trump v Americe, což ale není ostuda, protože Trump má rád všechno dlouhé. Trumpovou současnou manželkou je Hillary Clinton, která zvládá vztah jak se svým původním mužem Billem tak i Donaldem.

Skrytá identita[edit]

Million Dollar Tru(m)pman

Lidem se šíří zaručená správa že Donald Trump má skrytou identitu, vytvořil si ji před dávnými časy zde v Ceckosolensku a tou identitou není nikdo jiný než Miloš Zeman. Tým necyklopedie na to přišel díky své dlouhodobé vytvrvalosti ve snaze odhalit pravou identitu Miloše Zemana. Byla to těžká práce, Miloš Zeman sám a bez nucení přiznal tuto informaci světu. Vědecký Tým Necyklopedie se dále na základě důkazů komparativní analýzy výroků obou prezidentů pokusil dokázat jeho tvrzení. Není ještě známo, zda-li se potom, co Zeman tento spor vyhraje, rozhodne přesunou všechny své majetky do Čr. Již teď se však pozval na návštěvu Česka. Několika z mnoha porovnávaných výroků jsou kupříkladu:

„Grab them by the pussy!“

- Donald Trump

„A víte pane redaktore, co je to Pussy?“

- Miloš Zeman

„Nothing you can do, folks. Although the Second Amendment people, maybe there is“

- Donald Trump

„Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, je k tomu jediná demokratická cesta - a to jsou svobodné volby. A pak existuje nedemokratická cesta - a ta se jmenuje kalašnikov.“

- Miloš Zeman

„Bing Bing Bong!“

- Donald Trump

„Bubble bum!“

- Miloš Zeman

Pomalu se odkrývají i jiné jeho aktivity v Česku, například se zjistilo že zná dobře zlínský Lesní hřbitov a potažmo i Zlín a tak jako první americký president si neplete Česko s Čečenskem, což je jedna s mála kladných vlastností.[1]

Trumpova vlasová galerie[edit]

Trump jako komiksová postavička[edit]

Politici

Andrej BabišIvan BartošPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekPetr FialaJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýJosef TošovskýTomáš VandasAdam VojtěchLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří ZlatuškaRoman Prymula

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif