Česko Slovensko nemá talent

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Nelíbímseti.cz.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Česko Slovensko nemá talent je velice známá a úspěšná soutěž, probíhá v zemích, které se jmenují Česko, Slovensko, Československo a Česko-Slovensko. Tyto země byly kdysi spojené, teď se jim po spolupráci stýská a proto pořádají hromadné soutěže. Československo nemá talent je ta největší, protože lidé bez talentu vždy obdivovali Československo. Přihlašuje se do ní spousta lidí, ale jen jeden smí získat hlavní odměnu.

Tento stát mohl vymyslet jenom nějaký antitalent.

Vznik[edit | edit source]

Nápad uspořádat tuto soutěž se objevil již v letech 1938 až 1939, tehdy však ještě neexistovala televize. Proto byli účastníci soutěže dosazeni do parlamentu, vlády, a jeden se stal i prezidentem. Zde projevili své netalenty a tak se Československo záhy rozpadlo.

V roce 1992 nastala příležitost k obnovení této soutěže. Tehdy se dlouze hovořilo o rozdělení těchto dvou zemí. Bylo to velice náročné a při jednání se stalo několik omylů, například uplavání potřebných papírů ve Váhu, sněhová kalamita nebo dopsání propisek. Vtipálci, kteří tyto problémy řešit nemuseli, hlasovali, který z politiků je v tomto ohledu nejmenší talent. V roce 1995 přišla tato myšlenka znovu na povrch a tak se začalo soutěžit. Nakonec se z toho stala soutěž úplně pro všechny. Koná se každý rok.

Pravidla soutěže[edit | edit source]

Zúčastnit se soutěže může téměř každý. Podmínkou je, soutěžící musí bydlet v Česku, na Slovensku nebo v Československu, musí být zarytí čechoslovakisté (ze soutěže jsou vyloučeni (odsunuti) Sudetští Němci a Maďaři). Soutěžící musí předvést, jaký talent nemá. Nejlepší je, když např. lidé bez hudebního sluchu zpívají, dřeva tancují a podobně. Fantazii se meze nekladou!

Průběh soutěže[edit | edit source]

Začátkem ledna se zveřejní o soutěži informace. Každý, kdo se chce zapojit, napíše na lopuchový list své jméno, bydliště, věk a hodí list do schránky. Věk se uvádí, protože hraje důležitou roli v určování, kdo je větší netalent. Soutěžící kolem třiceti let jsou hodnoceni nejměkčeji, protože ti bývají obyčejně nejšikovnější...

Konkurz

Všichni přihlášení se dostaví na konkurz, kde předvedou své netalenty. Do dalšího kola postupují všichni, kdo se předvedou jako netalenti, ti, kteří jsou šikovní, s posměchem jedou domů. Pak se píšou v novinách články o jejich nestydatosti, že se přihlásili do netalentové soutěže i přesto, že jsou tak dobří.

1. kolo

V prvním kole hodnotí odborná porota, která je složena významnými nešikovnými osobnostmi, jako je např. Petr Čas, St. Václav Claus, Jerry Porubek, Petr Tělocvik a další. Zde už záleží na číslech, do dalšího kola se posílá dvě stě nejhorších lidí.

2. kolo

Druhé kolo probíhá na internetu. Každý, kdo chce hlasovat, sedne k počítači a dostane povinnost zkouknout vystoupení všech 200 soutěžících a každému dát buď palec nahoru, nebo dolů. Po měsíci toto hlasování skončí. Organizátoři odečtou počet palců nahoru od počtu palců dolů, tím jim vyjde celkový počet bodů. Padesát lidí s největším počtem bodů postupuje do dalšího kola.

3. kolo

Probíhá podobně jako soutěž Natočto!, čili se promítá všech 50 vystoupení a lidi po každém křčí slova FUUUUJ. Deset soutěžících, kteří mají největší křik, postupují do čtvrtého, finálního kola.
Úkolem soutěžících je dostat co nejvíce palců dolů.

4. kolo

Tento systém je pro změnu podobný systému finále Superstar, ale je to naopak. Lidé posílají smsky nejlepším vystoupením. Ten, který má počet hlasů největší, je nelepší, čili musí vypadnout. Takhle se postupně dostaneme k vítězi.

Cena za výhru v soutěži[edit | edit source]

Odměnou za výhru je poukázka na kurzy oboru, ve kterém soutěžící soutěžil, např. špatný tanečník dostane kurzy tanců. Krom toho pak dostávají horu nabídek na reklamy. Špatní se vždy hodí!

Zrušení soutěže[edit | edit source]

Jestli se vám soutěž líbí, musím vás zklamat. Toto byly pouhé plány, ve skutečnosti byla soutěž zrušena ještě dřív, než vůbec začala, protože je prý velmi nákladná a protože se ukázalo, že organizátoři nemají talent takovou soutěž uspořádat. Byli to totiž Čechoslováci.

Ts4333.jpg

Seriály:

30 případů Miloše ZemanaAkta XBatman: GothamDoktor HnůjDvě minuty nenávistiKriminálka Las VegasKrok za krokemLéčebna pro alergiky v růžové zahraděMickeyho klubíkNecyklopediansNemocnice na kraji městaPat a MatPerníkový tátaSamurai JackSex na vesniciSimpsonoviŠmoulovéThe Walking DeadTřicet případů Miloše ZemanaÚčetnické humoreskyVálka volůVčelka MájaZtraceniŽenatý... pod pantoflem

Večerníčky:

Für Volk, Rasse und HönigMotýl Onanuel a maková panenka

Reality show:

VykaleníBig BrothelProstřevo

Další důležité pořady:

Chcete být miliardářem?Česko Slovensko nemá talentPošta pro tebeTati, ožer mě