Postavy a obsazení Kroku za krokem

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Postavy - Forresterovic[edit]

Dana Scullyová Forresterová
 • Jméno herce: rajda Stacy.. zavolej!
 • Oslovení/Přezdívky: "Měkna"

Popis: V jednom kuse kouká se svým bohatým a škrtským kámošem (se kterým nemá nic víc!) Rickym Ritchem na seriály s kozatou Xenou. Život jí nezajímá, není soběstačná a v jednom kuse by chtěla jenom jíst, později začala chodit s jedním absoloventem Harvardu (zřejmě měl v té době výpadky inteligence). "Měkna" se jí říkalo proto (tak jí nejvíce říkala J.T.), že byla hned ze všeho mokrá.

Carol Forresterová

Popis: Narodila se do rodiny Bořka stavitele a tak již od svého Dědství projevovala v rodině jisté stavitelské nadání. Naneštěstí krátce po zřícení jejich domu navrhovaným právě Carol a po zavalení obou jejich rodičů, jí Chuck Norris založil nadnárodní a veleúspěšnou stavitelskou firmu. Naneštěstí protože, jí Chuck Norris založil nadnárodní a veleúspěšnou stavitelskou firmu.. hmm to zní jako déja vu. Později se vdala za mužského primabalerínu, Franka Lamberta. Je velmi lehkomyslná a nevěrná vůči svému manželovi. Je špatná matka a tak i milenka (vím to, Chuck Norris to publikoval na YouTube). Carol se také netají tím, že kdysi byla transexuálkou. Kdysi, se totiž jmenoval(a) Carl.......

Karen Forresterová
 • Jméno herce: Dr. Watson
 • Oslovení/Přezdívky: Karen

Popis: V jednom kuse chodí neupravená. Má ráda tlusté a odporné kluky, o které by si normální holka ani neopřela kolo. Jejím typem je kámoš Dany, to jest Skrblík Ritch. Má ráda disko (její hitovkou je YMCA od Lidí z vesnice [folkové seskupení; známější než Eva a Vašek]) hudbu a přirozené ochlupení na celém těle - v životě by ji nenapadlo vytrhnout si ani jeden malilinkatý chlup například z nosu.

Mark Forrester

Popis: Nejtupější člen domácnosti. I když není zrovna nejchytřejší, nejvíce ze všeho mu jdou sporty. I přes svoji dutost blbé blondýnky ho všichni obdivují, zvlášť holky - je to pěkný kanec!

Postavy - Lambertovic[edit]

Frank Lambert
 • Jméno herce: Duffy Duck
 • Oslovení/Přezdívky: Frankie Dinkye

Popis: Narodil se do rodiny baleťáků (viz EP #139). Hodně trénoval - brzy se z Franka stal druhý Adam Sandler alias Billy Madison. Pak se setkal s Carol a následně přišla sedmičata. Ovšem to bylo naposled, kdy se s Carol pohlavně sblížil; Carol totiž s ním nechce spát, protože Frank trpí utkvělou představou, že je Garfield. Jinak Frank je hodně nepořádný, nikdo ho neposlouchá neboť ho nikdo nebere vážně a je velkým a zarytým feministou.

Jerk-Thomas Lambertová

Popis: Rodinný génius, nejchytřejší osoba na planetě, která se kdy narodila. Je nejenom chytrá, ale i pěkná. Je velkou "Playgirlkou" - žádný muž by jí neodolal. Její mínusem je to, že i na ženu je až příliš zženštilá. V šesté sérii, 19-tém dílu "Svatba (Future Shock) se J.T. úspěšně vydává za svého přítele Sammy Milána a jak je J.T. moc šťastná, tak štastná, že musíte vidět její výraz v tváři, abyste byli ještě štastnější s ním.

Al Lambertová

Popis: Hravá lezbička, která si přividělává prostitucí (všichni jí ale nakukali, že jde o hereckou kariéru). Zkrátka, rozpustilé, typicky-Východoevropské děvče.

Brendan "Walsh" Lambert

Popis: Je to dívčí (možná i 4%-tní) teenagerský idol. Je znám díky svému bohémskému životu (do jistého smyslu slova; koneckonců, do devíti večer musí být vždy doma s již připravenýma domácíma úkolama a v růžových ♥ boxérkách, aby se již připravoval do postele) a s plitkýma, velmi slabýma morálníma hodnotama. Je to prasák, nemrava a sexuální zvíře. Neexistuje holka, do které už by někdy v historii, Brendan nevsunul své hbité prstíky.

Cody "Kick yo' ass" Lambert

Popis: Cody má rád poctivě ubalenou travku. Kamarádí se nejvíce se Shortym Meeksem, se kterým často jezdívá na marihuanový mejdla a výstavy. Cody je velký znalec co se týče této hypnotizující rostilnky, podobně jako Bubba z Forresta Gumpa, vám řekne tisíc způsobů jak připravit mariánku (včetně krevety s marihuanou, apod.). Jeho nejpoužívanější fráze je "čéče, tráva!"

Postavy - Bundovic[edit]

 • Ty tam nehrajou.

Postavy - Paroubkovic[edit]

Postavy - Křovákovic[edit]

 • No ty už vůbec ne, ty idiote..

Postavy - Topolánkovic[edit]

 • To už je velmi otřelé a trapné, fakt trapné.

Postavy - Peškovic[edit]

 • Pešek, Jr - ten se ještě nenarodil
 • Pešek, Dn. (dinosaurus) - je odpornej estébáckej udavač z Ulice (je na ulici, novej pan domácí.. nějakej pan Ivaničov s pomocí rodiny Lumírovců ho na ni odstěhovali)

Postavy - Ostatní[edit]

Lilly

Popis: Lilly je liliputánka, kterou hraje talentovaný Tony Cox. Je sousedka rodiny Lambertů a Forresterů.

Jean-Lux Raperow

Popis: Je to mluvící kokrŠpaněl, který se rád (slovně, vy prasáci!) chlubí svým nádobíčkem: "Mám [tu] velký croasaint, dost pro všechny, dáte si pšátelé?". Otevřel si holící salon pro kočky zvířata, ale bylo to stejně na Kočku, jelikož salon nebyl příliš úspěšný.

Sammy Milano

Popis: Ital co chodí s JTm, narozdíl od svalnaté a silné JT je Sammy velice drobounký, citlivý a křehký chlapec, který by neublížil ani mouše.