Michael Jackson

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
King Jackson.jpg
Michael I. Jackson
Biografické informace
Pohlaví Muž
Diagnóza 1. americký král
Barva očí oslnivá
Vlasy dlouhé
Narozen 29. srpna 1958
Úmrtí náhlé
Rodina sestry LaToyota a Žaneta, bratrů nepočítaně
Děti 420
Národnost americká
Náboženství Popové
Sexuální orientace na hudbu
Tituly Jeho nejjasnější výsost
Přezdívka Král popů, rocků a soulů
Povolání politik, státník, milenec mnoha nezletilých
Dobré skutky
TheJeeMan.jpg
přeměna prohnilé republiky v osvícenou monarchii
Spáchané hříchy
Happysatan.jpg
dlouhověkost
Zajímavosti
1 změnil barvu kůže
2 stal se prvním králem USA
3 přejmenování Washingotnu na Jacksonvilee
4 HEE HEE
5 SHAMONE
6 censored!!!

Michael I. Jackson byl americký státník, politik, producent, bojovník za svá práva, mecenáš a smradlavý alkoholik. Jeho politická vystoupení vždy dokázala připoutat pozornost mnoha lidí, zvláště jeho známé přednáškové šňůry si získaly neuvěřitelnou popularitu. Jeho pokrokové názory stály za přerodem USA z republikánského zřízení do řízení pokrokovějšího, tedy monarchie po vzoru vyspělých monarchií střední Evropy, např. Moravistánu. Po všelidovém hlasovaní byl nucen odstupující a poslední prezident USA Ronald Reagan předat vládu nově ustanovenému králi. Tím se stal populární Michael Jackson. Obecně je díky svému boji za práva náboženské menšiny popů, k níž též náležel, zván Králem Popů.


Dětství[edit | edit source]

Již v dětství se Michael politicky angažoval. Spolu s otcem anarchistou, oplývajícím odporem k mamonu a penězům, a svými bratry byl Michael členem militantní organizace Jackson 5 - Jacksonova úderka. I přes nízký počet tato bojůvka dosáhla velkých výsledků v podobě železničních mostů vyhozených do vzduchu, sabotáží mlékárenského průmyslu a vysazování syslů do polí politických nepřátel. Těmito činnostmi se zabýval s takovým úsilím, že díky častému pobytu na sluníčku dokonale zbělal. Z negra se stal grem. HIHÍ

Mládí[edit | edit source]

Prezident Spojených států Amerických proti skupině Jacksonova úderka nechal tvrdě zakročit armádu a všichni členi uskupení strávili čas v lochu. Také Michael Jackson na několik let uvězněn. Zde přijal víru a napsal dílo popisující jeho cíle, naděje a myšlenky na budoucnost, dnes světoznámý Thriller, který se stal okamžitě bestsellerem. Po svém propuštění objížděl, nyní již bez Jacksonovi úderky, koncertní sály po celých státech a přednášel nadšeným davům. Tehdy pochopil, že své názory dokáže prosadit u širších mas za použití hudebního doprovodu a začal svá prohlášení zhudebňovat. Po pochodu na hlavní město Jacksonville (dříve Washington C.D.), který nedokázala rozehnat ani narychlo povolaná národní garda, přijal parlament jeden z požadavku pochodu a prosadil referendum o státním zřízení a všelidovém hlasování o nového vládce. Plebiscit rozhodl jasně - 51 % bylo pro zavedení monarchie, 30% pro císařství a 20% pro království. Z úcty k jižnímu sousedovi - Mexickému Císařství, si vláda vybrala možnost zavedení královské hodnosti pro představitele státu. Tím byl zvolen Michael Jackson. Moc byla předána u příležitosti rezignace prezidenta Reagana v Bílém domě, který je již přejmenovaný na Bílý hrad (White Castle). Po vzoru prvního československého prezidenta T. G. Masaryka i on zavedl vlastní síť fastfoodu.