Poslední vládce větrů

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Ovládni své větry a ovládneš i průjem“

- Nějaký pán

„Já jsem si dřepnul a z prdele mi vylezlo hovno!“

- Hugo Ventil

Poslední vládce větrů je hra, oblíbená v levnějších a horších domovech důchodců na okraji Prahy nebo jiných větších měst. Hru mají rádi jak obyvatelé domova důchodců, tak jejich ošetřovatelé. Jak sami říkají, u této hry se vždy zasmějí, i když pak musejí uklízet ten bordel.

Vznik[edit]

Hra vznikla v roce 1994 v malém domově důchodců v Brně. Pět důchodců si omylem vzalo místo svých léků projímadla. Průjem na ně přišel prakticky okamžitě, ale protože byli znaveni a nedokázali by dojít na záchod, snažili se sračku zadržet. Tak vydrželi sotva pět sekund a pak se posrali. Ten z nich, který průjem udržel nejdéle prohlásil: "Tož já sem takový vládce větrů!" A tak hra vznikla. Později ji důchodci provozovali ve větších skupinkách dobrovolně. Pořádali se i turnaje, kde z každého domova důchodců přišel jeden tým o deseti členech a soupeřili spolu o pohár Zlatý průjem.

Pravidla[edit]

  1. Sestavte skupinu pěti až patnácti lidí.
  2. Podejte jim projímadlo.
  3. Počkejte, dokud se nezačnou postupně posrávat.
  4. Pozorně sledujte, kdo se posral jako poslední. Tento člověk se stává posledním vládcem větrů.
  5. Předejte vítězi cenu, nebo vás znásilní.
  6. Vyžeňte soutěžící a ukliďte ze země hovna, která po nich zůstala

Hovno[edit]

Položme si nyní otázku. Co je to vlastně hovno? Existuje mnoho definicí, ale nejvhodnější je tato. Hovno je vše, co si dovedeme představit. Naše představivost zahrnuje mnoho položek, ale vždy je zakončena hovnem. Hovno je souhrnem lidského vědění, všeho, co námi prošlo. Hovno se dá i matematicky vyjádřit. Je to: Nelze pochopit (syntaktická chyba): {\displaystyle hovno=(x√(y^2-4ac))/2a} . Ale to by stejně nikdo nepochopil. Prostě, važte si hoven, o to více průjmů, mějte je rádi, zkrátka, buďte jejich kamarádi. A až se příště vyserete, tak hned nesplachujte a podívejte se na to, co z vás vylezlo, klidně to vezměte do ruky, v případě hovnofilie to můžete i zkonzumovat, ale hlavně uvažujte o tom, co jste si zde přečetli. Protože hovno vás sleduje!

1 Kc zlamana.jpg Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo.jpg