SVEN faktor

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Google uncyc.jpg SVEN faktor na googleTohle je nejlepší článek na téma „SVEN faktor“ na celým internetu.

„Včera v tý televizi měl Donutil SVEN faktor minimálně 1.5“

- Anonym

SVEN je jednotka destruktivního působení na morálku obyvatelstva. Destruktivní působení je zpravidla generováno médii jako je televize, rozhlas, tisk nebo internet. Zkratka znamená Sobotní Večerní Estráda Novy a její etalon, tj. nahrávka estrády s Petrem Novotným, již uložena v Sévres u Paříže.

Pes postižený vysokým SVEN faktorem při sledování televize.

Výskyt[edit]

Většina médií má naštěstí SVEN faktor neměřitelný v rámci chyby měření. Nicméně jsou známa konkrétní média, kde lze předpokládat extrémní hodnoty SVEN faktoru: Snídaně s Novou, chlapecká skupina vulgo Roztahovači prstů, pořady s Leošem Marešem, Vítkem Havlišem, televizní vystoupení premiéra. SVEN faktor působí nepříznivě i na zvířata, proto buďte obezřetní při výběru programů pro ně.

Použití[edit]

Někteří lidé se vyznačují velkou citlivostí na radiaci s vysokým SVEN faktorem a delší pobyt v prostředí s vysokým SVEN faktorem u nich může vyvolat anafylaktický šok. Proto je pro ně informace o SVEN faktoru velice důležitá. Dlouhodobé vystavení radiaci s vysokým SVEN faktorem způsobuje chronické morbidní změny i u zdravých jedinců, diskutuje se dokonce o vyvolání závislosti a morbidním poklesu inteligence

Jakékoliv heslo na téma SVEN faktor byste na české Wikipedii hledali marně.
Nehopsající Wikipedie.png

Externí odkazy[edit]

Se SVEN faktorem úzce souvisí RTNOZ faktor (faktor Reportáže Televizních Novin o Zvířátkách)

Externí odkazy[edit]