Strana zelených

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s článkem Zelená.

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.

Rituální nápoj zelených
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Strana zelených"

pojednává o opačném tématu než článek Kopněte zeměkouli do koulí.

Strana zelených, zkráceně Zelení nebo též Ekokomunisti, je dceřiná odnož mezinárodní sekty Environmentalistů posledního soudu, mezi něž patří mimo jiné i organizace Greenpeace. Jde o sektu s celosvětovou působností, rétorikou a činy ne nepodobnou jiným známým sektám, jako jsou Proroci soudného dne, či Church of Euthanasia. Shodnými znaky jsou sebevražedné tendence a trvalé očekávání konce světa.

Strana zelených je středoevropský pokus této sekty dostat se do politiky a nastolit jednotné světové náboženství. Podobné pokusy se dějí takřka ve všech vyspělých zemích Evropy, Ameriky, či Asie, kromě zemí muslimských, kde drží teokratický monopol islamisté.

Zelení se rekrutují výhradně z ultralevicových voličů se silným, leckdy až fanatickým, náboženským cítěním.

Náboženská platforma[edit]

Takhle nějak vypadá průměrný člen Zelených.

Zelení uznávají jako jedinou božskou autoritu bohyni Gaiu, které podřizují veškeré své konání, a ke které se pravidelně modlí pomocí prapodivných, nezúčastněným lidem dosti nepochopitelných rituálů.

Podle Zelených je člověk pouze hostem bohyně Gaiy a měl by se tedy chovat jako na návštěvě. Gaia má právo neposlušného návštěvníka potrestat, a to i prostřednictvím členů sekty (viz odstavec ekoterorismus).

Bohyně Gaia je podle Zelených alfou i omegou, okolo které se točí celý vesmír. To sice vyvrátil už jistý Giordano Bruno, kterého však členové spřátelené sekty Křesťanů počátkem sedmnáctého století za to kacířství pro jistotu upálili. S Křesťany mají Zelení společného více, než oficiálně přiznávají. Například metody vymývání mozků svých kadetů. Byť byly metody vymývání mozků u sekt oficiálně popřeny a vyvráceny tzv. odbornou veřejností na přelomu 80. a 90. let 20. století, stopy těchto zvrácených rituálů lze vidět na všech čelních představitelích sekty Environmentalistů a jejich politických odnoží. Jsou to zpravidla vizuální atributy typu povislé koutky úst, ze kterých kape slina, unylé pohledy, upřené tzv. do blba, popř. zmatené blábolení v diskusi na jakékoliv racionální téma. Tyto atributy zdaleka nejsou nepodobné degenerativním znakům, dodnes zjevných u některých potomků někdejší šlechty.

Takhle nějak vypadá nadprůměrný člen Zelených.

Politická aktivita v ČR[edit]

Zelení se v ČR aktivně prosazují již od plyšového převratu, avšak až relativně nedávno se jim na krátkou dobu podařil průlom, když se jim podařilo překročit magickou hranici 5 %, potřebnou pro vstup do poslanecké sněmovny.

Příznivci tvrdí, že hlavními důvody byl nezvyklý guerilla marketing, který zvolili čelní jejich představitelé a pak osoba knížete Kcharla Schlafenberga, který upoutal voliče svými netradičními motýlky, nošenými ke košili s dolním knoflíkem na límečku, či svými zářivě rudými ponožkami, v černých, leštěných botách. Voliči byli tímto úkazem údajně tak fascinováni, že „to tam prostě prý těm Zeleným s červenými ponožkami hodili“. Což se ukázalo jako pravděpodobná varianta, protože stejnou strategii později úspěšně vyzkoušela strana TOP09, kam se knížepán přesunul po krachu všech nadějí Zelených na světovládu poté, co je po pár letech kopli voliči do řiti. Do třetice to knížepán úspěšně vyzkoušel při volbě prezidenta, když ho fascinace občanů jeho frivolním stylem oblékání a úsměvem psa, postiženého zánětem dásní vykopla takřka až do prezidentského křesla, což zahraniční komentátoři obzvláště z Německa lakonicky komentovali slovy: „Na ja, typische Tschechien, nicht wahr?“

Více v samostatném článku Politická kariéra knížepána Schlafenberga

Takto vypadají členové Zelených v terminálním stádiu mentálně-kognitivní distorze po dokončení všech rituálů a absolutním splynutí s bohyní Gaiou.

Nicméně přední politologové se shodují, že za fenomenálním úspěchem Zelených stálo divadelní umění Kateřiny Jacques. Když totiž prováděla v určený čas svůj rituál Poděkování bohyni Gaie za ty dary, kvůli kterému si musela narychlo odskočit z blízké demonstrace, opodál lelkující policista Tomáš Čermák její úmysl nepochopil a jal se jí pomoci v domnění, že jde o epileptický záchvat. Panna Kateřina se však nevyžádané pomoci aktivně bránila, protože – vázána přísahou – musela dokončit posvátný rituál, jinak by její duše propadla Tartaru, což vedlo k situaci, kterou jeden z nezúčastněných popsal slovy: „Nevěděl jsem, komu pomoci, tak jsem to raději natočil, protože větší prdel jsem v životě neviděl.“

Natočené video se posléze na internetu rozšířilo rychlostí blesku, díky čemuž spousta aktuálně psychicky neukotvených lidí zaznamenala odznáčky Panny Kateřiny s výsostným znakem bohyně Gayi – čtyřlístkem… a voliči byli na světě.

Politické ambice Zelených vzaly rychle zasvé, když se jim konečně podařilo prosadit odpustky bohyni Gaie v podobě tzv. ekologických obnovitelných zdrojů, díky kterým v následujících několika letech vzrostla cena energií raketovým tempem. Za to by jim většina občanů ČR ještě dnes ze srdce ráda poděkovala nebližším klackem, aby na vlastní záda ucítili přímý dotek své bohyně.

Ve chvíli, kdy předseda strany Martin Bursík začal chystat přepadová komanda, nazývaná GESTÁPO (Green Energy - STÁtní POlicie), která měla vnikat občanům do příbytků za účelem kontroly použitých paliv v kotli a okamžité exemplární popravy všech znečišťovatelů bohyně Gaiy, politický čas Zelených se nachýlil. Poslední kapkou byl výstup Kateřiny Jacques, kterou v přímém přenosu zřejmě postihl akutní náboženský trans a nebyla schopna odpovědět na jednoduchý dotaz „Co je to biomasa“. To je zásadní prohřešek, protože tak zásadní informace se učí malá zeleňátka již v děloze matky a celý život jsou jim vtloukány do hlav. Kateřina selhala, což bylo pro většinu voličů zklamání, přes které se nedokázali přenést, tudíž volili v příštích volbách opět knížete, tentokrát však již ve straně TOP09. Kateřina Jacques tak symbolicky stála jak při genezi Zelených, tak i při jejich závěrečné politické Apokalypse.

Ekoterorismus[edit]

Více v samostatném článku o ekoterorismu

Zelení se se svými ideovými oponenty vypořádávají zásadně civilizovaným způsobem.

Zelení, potažmo celé Environmentalistické hnutí, mají samozřejmě i své extremistické větve, které, stejně jako každá jiná ideologie, s oblibou sahají k násilným metodám, jimiž chtějí dosáhnout svých cílů. Nejčastěji jsou to bombové útoky na soukromý majetek či na ideové nepřátele, kterými jsou všichni ostatní lidé, co dostatečně pokorně neuctívají bohyni Gaiu. Dále jsou to útoky na nebohá zvířata, jež se proti bohyni Gaie provinila pouze tím, že zvolila civilizovaný způsob života v laboratoři, kde se o ně stará služebnictvo v bílých pláštích.

Ekoterorismus je celosvětový problém, který ve své knize Cesta krve popsal český vizionář – spisovatel Jiří Kulhánek. Zde nastínil blízkou budoucnost, kdy celé lidstvo žije pod knutou zelených teroristů a kde je za každý, byť sebedrobnější prohřešek proti bohyni Gaie, trest smrti vyhozením do vzduchu. Tato znepokojující vize je dle odborníků na extremismus dodnes v permanenci, neboť Zelení se, stejně jako komunisté, nikdy nevzdali svých plánů na světovládu a svržení Člověka z vrcholu potravního řetězce na samé dno.

Globální politika[edit]

Politická reprezentace EU je ideově i personálně spřízněná s několika extrémistickými organizacemi, včetně Nacistů, Komunistů i Zelených.

Zelení jsou téměř absolutně konformní s politikou EU. Jejich světoví čelní představitelé již před lety tuto organizaci infiltrovali a od té doby padají z Bruselu na občany EU stále větší sračky, které odporují všem známým i neznámým fyzikálním zákonům. Příklon k extrémismu dávají Zelení a jejich političtí představitelé najevo stále více a stále častěji se objevují články a názory řadových členů, které se týkají různých forem eutanázie, nucené sterilizace a genetického inženýrství, ne nepodobné nacistické EUgenice.

Pinďa se dal k Zeleným - Bobík má jasno
Pinďa se dal k Zeleným - Bobík má jasno

Nejznámější výroky[edit]

Martin Bursík vyčaroval při rozhovoru s prezidentem republiky víc než čtvrtkilovou kostku uhlí, která má každý kilometr vypadnout z výfuku prezidentského auta:
Čím jste přijel, pane prezidente? Audi A8? Já jsem přijel taky autem, ale upraveným tak, aby jezdilo na řepkový olej. Vaše auto má emise uhlíku 300 gramů na kilometr, moje prakticky nula. A jelikož nejsme v socialismu, tak kdo znečišťuje, ať platí.
Kateřina Jacques, provádějící svůj rituální pozdrav bohyni Gaie:
Jau, jau…
Reakce zjevně neukojené Kateřiny Jacques na prostý dotaz Jana Krause, co kdo dělá v parlamentu:
Paroubek si honí velký triko a Topolánek si honí dlouhý triko.
Ondřej Liška na dotaz, co sledovali Zelení tím, že jeli do práce na rotopedu:
Chtěli jsme ukázat, že se můžete pohybovat po městě, aniž byste se museli strachovat o osud planety.

Externí odkazy[edit]

Czech flag 2.PNG Politické strany České republiky Czech flag 2.PNG

Ach anoČSSDČSSSDČeská alkoholicko revoluční stranaDělnická stranaHipíci za zelené jistotyKoruna ČeskáKSČMLev21MDU-ČSLNE 2011Novojičtí černoprdelníciODSPirátiPSSDSPDSPOZKSTANSMER-ČSSDStrana svobodných občanůTOP 09Úsvit – Národní KoaliceStrana zelených
zaniklé: Mumie svobodyNárodní stranaVěci veřejné