Kateřina Žáková

From Necyklopedie
(Redirected from Kateřina Jacques)
Jump to navigation Jump to search
Katerina Jacques.jpg

Kateřina Žáková , vystupující pod pseudonymem Kateřina Jacques, nebo též Biomasa, je česká zelená politička, poslankyně a ekologička, sestra Martina Bursíka. (Její přátelé ji často oslovují, pro její neobyčejnou inteligenci prostě 'Žako')

Život[edit]

Žáková jako dítě vyrůstala v první americké kolonii na Marsu; coby děcko se cítila odstrčená, nikdo z vrstevníků s ní nechtěl kamarádit, protože její matka psycholožka působící jako výchovná poradkyně v předmateřské školce (zabývala se výchovou ještě nenarozených plodů) zanedbávala své povinnosti. Kamarády získala mezi původním obyvatelstvem (Marťany); zde je nutné hledat kořeny její sympatie k zelené barvě.

Poté, co se její rodina musela vrátit po invazi Venušanů na Zemi, studovala Matematicko-fyzikální fakultu, obor "údržba a provoz jaderných reaktorů". Promovala s vyznamenáním za svou objevnou práci "Problematika využití radioaktivního cesia k ochraně životního prostředí ve světle černobylských zkušeností".

Jako první si v této práci povšimla, že 30km zóna kolem jaderné elektrárny Černobyl je nejdokonalejší přírodní rezervací na světě a vyvodila z toho logický závěr, že pro ochranu životního prostředí by bylo nejlepší postavit co nejvíc jaderných elektráren co nejblíž u sebe a všechny nechat vybouchnout; díky tomu, by byla příroda v budoucnu ušetřena lidských zásahů. Kritici namítali, že tato koncepce nepočítá s člověkem, zde jde však pouze o technický problém. Větším problémem je správné prostorové umístění elektráren tak, aby jejich výbuchem bylo postiženo co největší území, tento problém (nazvaný později tzv. "Malá Žákové věta"), se dodnes nepodařilo uspokojivě vyřešit.

Májový incident[edit]

Kateřina Žáková je sexy symbol naší doby. Biomasou doslova překypuje.

Obecněji známější se stala v roce 2006, kdy na demonstraci za práva utlačovaných pravicových radikálů brutálně napadla a zmlátila Tomáše Čermáka, invalidního důchodce, který zlomyslně najížděl svým invalidním vozíkem do bezmocných pravicových radikálů. Později se objevily spekulace, že to byla pomsta za to, že ji Čermák odmítl políbit pod rozkvetlou májovou třešní s odůvodněním, že je impotentní od té doby, co se ve vichřici připletl mezi rotory větrné elektrárny (od té doby se větrné elektrárny nesmějí stavět ve velkých městech a v menší výšce než 30 metrů).

(Během tohoto incidentu údajně padla tzv. "Velká Žákové věta", přesné znění však není reprodukovatelné).

Biomasa[edit]

Kateřina doporučuje topit mrkví. Mrkev by v budoucnu mohla vyřešit energetickou situaci a naši závislost na ropě a uhlí.

Čarodějnictví a ústřední výbor[edit]

Od roku 1993 občas zastupuje s. Marii Kabrhelovou ve funkci velitelky 13. Letky na koštěti Mezinárodního svazu čarodějnic. Dá-li bůh bude i v ÚV MSČ.

Politici

Andrej BabišPavel BělobrádekEdvard BenešPavel BémJan Berwid-BuquoyLeoš HegerVasil BiľakJana BobošíkováJiří ČunekJiří DienstbierJiří Dienstbier mladšíJiří DrahošAlexander DubčekJan FischerKlement GottwaldStanda GrossMichal HašekVáclav HavelGustáv HusákMilan ChovanecKateřina JacquesMilouš JakešZdeněk JičínskýMarie KabrhelováMiroslav KalousekJan KavanVáclav KlausVáclav Klaus mladšíKristýna KočíEvžen KoksMartin KonvičkaKrakonošKatedřina KrasnováAdriana KrnáčováStanislav KřečekDana KuchtováIvan LangerHelena LangšádlováFrantišek LaudátPetr MachPetr NečasTonny NewotneyMiroslav NovákTomio OkamuraRoman OnderkaVlasta ParkanováJiří ParoubekMiloslav RoznerKarolína PíkováDavid RathCarda RetardaKarel SchwarzenbergBohuslav SobotkaMartin StropnickýVladimír ŠpidlaZdeněk ŠkromachRadovan ŠteinerJaromír ŠtětinaJan ŠvejnarVlastimil TlustýTomáš VandasLubomír VolnýLubomír ZaorálekAntonín ZápotockýMiloš ZemanZedník AlešJiří Zlatuška

zahraniční: Jásir ArafatGeorge W. BushArturo CallienteBill ClintonRobert FicoAl GorePo Si-laj Ho Do-lo-chuWinston ChurchillVojislav KalašnjikovMarian KotlebaLeninDmitrij MedveděvAngela MerkelBenito MussoliniBarack ObamaViktor OrbánBorut PahorSarah PalinováAugusto PinochetPetro PorošenkoPutinGerhard SchröderJán SlotaSeumas McSporranStalinJosip StalinDonald TrumpChristian WulffAdolf Hitler

Politici-animace.gif
Tento článek byl, či by měl být smazán, protože Čínská lidová republika se snaží převzít vládu nad Necyklopedií a tudíž je tento článek politicky závadný - obsahuje pasáže schopné se interpretovat nesouladně s politickými a třídními zájmy země.

開化的社會過去大多強調民族共同體,中华人民共和国 而最近則著重於由國家或政府陳述的文化或政治共同體。民族主義亦特指民族獨立運動之意識型態,即以民族之名義作出文化與政治主張 民族主義也同時被稱為凝聚民族共同體的學說 個農民在米洛斯島上發現它