Velký pád marťanů na zemský povrch

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s články Mars, Necyklopedie našla život na Marsu

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.


Velký pád marťanů na zemský povrch je akce zpunktovaná prasočlověkem a hromadou jeho tuků. (Prasočlověk a hromada se bohužel nikdy neviděli celí, protože jim v tom jejich megarozměry zabránily. Vlastně prasočlověk a hromada byl jeden člověk, ale normálnímu člověku by nemuselo být hned jasné, že tohleto je člověk a ne hodně zvětšená verze zakrslého hubeňoura Jabba the Hutta ze Hvězdných válek.) Spočívá ve shození co největšího počtu marťanů na zemský povrch, s účelem podobným vojákům-blbcům kamikaze, tedy v zabití co největšího počtu lidí.

Není známo, zda by byli marťani použiti jednorázově nebo zda zemřou až později. Jisté je, že by z toho byl řádný svinčík, a že by pražské uklízečky musely pracovat přesčas. Což by mohlo být pro státní ekonomiku velký karambol. Prostě průser, nechápavci.

Chobotnice a hlavonožci jsou samozřejmě inteligentnější než všichni politici dohromady, a dokonce i inteligentnější než leckteří lidé. Jako měkkýši se zde považují zejména nižší mlži apod.

Nízká inteligence srovnatelná s hlísty nebo s měkkýši zabránila vůdcům přijít na to, že by bylo moudřejší se zdekovat do výšin nebeských a pak sám zavalit potřebné státy.

„Abyste věděli, tak jsem pěkně nabroušená.“

- Chobotnice

Díky tomu vývin ubíhal jinak a již brzy byl s tímto seznámen vůdce marťanů, který velmi ochotně souhlasil. Dokonce se již zdálo, že k Zemi letí speciální marťanská letka a doopravdy zaútočí na svůj první cíl - megahnízdo nenávisti Mirka Topolánka. Nicméně to byl asteroid a zničil dlouholetou práci Paroubkovy Zuzanky - záhon s tučnicemi, za což dlouho držela smutek a prý se v této době nezřízeně přežírala, dokonce i kradla žrádlo svým prasopejskům (prase), přesto nebylo na ní nic vidět. Později se také zjistilo, že Paroubek nemluvil s marťany, ale se sopečným výbuchem.

Po tomto totálním neúspěchu se prasočlověk dohodl s hromadou tuků na konci akce. Toto fiasko se naštěstí podařilo ututlat a asi 78 nepohodlných reportérů bylo zdemolováno prasopsem. Bylo to uděláno v písku, takže krev se nádherně vsákla a uklízečky nebyly třeba a politici si mohli mastit vaky dál.