ČSSSD

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Split-arrows.png Tento článek nemá nic společného s článkem ČSSD.

To je dobře, můžeš založit nejmíň další čtyři nepodobné a vzájemně je rozdělit.

Dřívější velká osobnost ČSSD je široké veřejnosti takřka neznámá

Česká strana Slovákům sloužících demokratů, neboli ČSSSD, je česká, málo známá politická strana, která se snaží vytvořit Lepší Česko tím, že do země zve slovenské odborníky. Bývá označována za tzv. masochistickou stranu. Často se plete s ČSSD – sociálními demokraty – s nimiž ale má pramálo společného.

Politická orientace[edit]

ČSSSD nemá vytyčený směr. V podstatě je to podpůrná strana svolná k vládě a/nebo její podpoře, ale nežádá nic na oprátku. Vláda ani nemusí plnit její program, strana je tedy podpůrná v tom smyslu, že podpoří i to, co ji samou zničí.

Názory na komunismus[edit]

ČSSSD se původně zavázala s komunisty nevládnout. Avšak pro dobro společnosti svůj vlastní závazek porušila, čímž ukázala flexibilitu, za kterou si vysloužila obdiv mnoha politiků.

Současnost[edit]

Na podzim 2017 se tato nepodstatná strana dostala senzačně do parlamentu, zřejmě na úkor SPOZ. Zpočátku si kladla nějaké podmínky, ale dostála sama sobě a od všech svých podmínek moudře ustoupila.


Czech flag 2.PNG Politické strany České republiky Czech flag 2.PNG

Ach anoČSSDČSSSDČeská alkoholicko revoluční stranaDělnická stranaHipíci za zelené jistotyKoruna ČeskáKSČMLev21MDU-ČSLNE 2011Novojičtí černoprdelníciODSPirátiPSSDSPDSPOZKSTANSMER-ČSSDStrana svobodných občanůTOP 09Úsvit – Národní KoaliceStrana zelených
zaniklé: Mumie svobodyNárodní stranaVěci veřejné