Libové noviny

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„Dnes je Popeleční středa, den půstu. Dám si něco bezmasého, třeba Kosteleckou uzeninu.“

- Miroslav Kalousek

Libové noviny, též Lihové noviny (v čechách, na Moravě a ve Slezsku se jim postupně začíná říkat Kostelecké eko-masné noviny) je sekundo-minuto-hodino-denní sedmideník podnikatele Andreje Babiše, aneb známého jako majitele Agrofertu a ministra financí pro Agrofert a vícemaléra vlády zastupující taktéž firmy Agrofert & Čapí snílko.

Vznik názvu[edit | edit source]

Tisková chyba vyústila v toto logo. Jestli někdy dojde k nápravě, těžko odhadovat.
ANO, toto je šéf. Zlý šéf. Moc zlý šéf.

Původní Lidové noviny se přejmenovaly na Libové z důvodu, že si Andrej nechtěl dopustit další jednání ohledně členství v StB, jelikož si vzpomněl na čínské přátele, kteří mají v názvu své republiky Čínská lidová republika. Díky těmto komplikacím, které později vyřešil, mohl sice noviny vydávat, za tohle ho ale stíhala agentura proti založení čapích hnízd.

Alternativní teorie tvrdí, že došlo k tiskové chybě a záměně písmen "b" a "d". Viník nebyl nikdy dopaden ani nalezen, ale kus jeho levé nohy, levé ruky, pravý ušní boltec a pytlík byly nalezeny v jednom z hnízd havranů v jednom ze skladišť Unipetrolu.

O médiu[edit | edit source]

Obsah novin[edit | edit source]

rizikové povolání

Hlavní obsah novin tvoří, pokud možno, co nejmenší množství libového masa, a potom co největší množství vepřového sádla, hovězí žíly, krájené (hlavně s velmi vysokým obsahem vody) klobásy znázorňující peníze do EET, kuřecí kůžičky pro Láďu Hrušku, a hlavně trochu hmyzu od Vodního kuřete. Celkové množství tohoto výběru do novin je určen tak, aby se vlk najedl a koza zůstala celá. Zbytek stránek tvoří Billboardy Agrofertových Projímadel před konzumací jejich potravin. Libové noviny nakonec skončí v koši, které se vyhodí do popelnice, které se dostaví do kompostárny a z kompostárny se pak použije na hnojivo pro zvířata produkující maso a v mase pak se nachází úlomky novin, které se oddělí od masa a následně se spojí čínskou metodou dohromady, a potom se papír potiskne řepkovou biosraltou, složí se a pak se noviny dostaví spotřebiteli, které skončí v koši,... (však vy víte...)

Redakce[edit | edit source]

Redakci tvoří redaktoři, novináři, moderátoři, komentátoři, řezníci, editoři a cenzoři. Oproti redakci MF DNES (také pro-babiš) zdejší nemají místo hlavy šišku vod salámu. Oblíbení komentátoři jsou DNES Martin Zvěřina, Clark Kent, Zbyněk Petráček nebo Petr Kamberský.

Budoucnost novin[edit | edit source]

Budoucnost novin je nyní v rukou Božích.


Babiš prodavač.jpg edit 

Marioneta.jpg Spojené Babišárny Marioneta.jpg

AgroprdAch anoAndrej BabišBabiškaBabišovo stádo ovcíČápiČapí hnízdoČeskoDNESLibové novinyMinisterstvo financíNE 2011