Harašení mýtů

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search


Bomb.png Tato stránka je rozcestník. Nasměruje vás i tam, kam byste se snad ani v těch nejhorších snech dostat nechtěli.
# WHY NOT ME???

HARAŠENÍ

Harašení mýtů, to je excelentní ukázka toho, jak si čeština dokáže krásně poradit s typicky amerikánskou stupiditou (Harassment a #Mee Too). Harašení mýtů označuje situaci, kdy už samo nařčení je zároveň i odsouzením a pokynem k (zatím snad jen mediálnímu) lynčování dotyčného sprostého podezřelého. Jakékoliv opravné prostředky jsou nepřípustné. Platí zde vždy a za všech okolností presumpce viny.

Why not me too?!!!

Přitom je jen otázkou času, kdy se toto lomozné harašení přivalí až do zdejších končin a zapustí kořeny i v naší, pohříchu až příliš úrodné zemi. Snad jen dlouhodobé katastrofální sucho by mohlo tuto potenciální hrozbu pevného zakořenění této invasivní stupidity odvrátit - i když; čím vyschlejší je baba, tím víc haraší, takové už jsou strohé fysikální zákony.

Mnozí jsou dosud stále ještě schopni hrozbu harašení mýtů odbýt mávnutím ruky či jiného údu. Leč nemylme se, hrozba je již takřečeno za dveřmi... stačí se jen pozorně zadívat do hlubin internetických.

Bílému páru se narodilo černé miminko![edit]

 • K nechutnému případu nevěry došlo na východě USA, kde se mladému bílému páru z New Yorku narodilo černé miminko.

Jelikož má dítě zcela jinou barvu kůže než matka i otec, je naprosto jasné, že 23 letá Lucy nemůže být jeho biologickou matkou. Její o 5 let starší muž jí tak logicky musel být nevěrný s černoškou. Lucy se o tomto zdrcujícím případu nevěry rozhodla veřejně podělit. Více ZDE

Americká škola vyloučila prvňáčka za harašení[edit]

Orgasm and headache.jpg
 • Šestiletý chlapec z amerického Massachusetts čelí obvinění ze sexuálního harašení.

Údajně osahával spolužačku. Vedení základní školy žádá jeho rodiče, aby ho dali do jiné školy. Matka syna hájí s tím, že ani netuší, co sexuální harašení je. Více ZDE

Šílené odhalení: Už PĚTILETÉ děti se vzájemně sexuálně obtěžují![edit]

 • Britská nezisková organizace Plan International UK varuje, že na seznamu sexuálních deviantů se objevují i pětileté děti!

Počet případů sexuálního obtěžování na školách se za poslední čtyři roky ve Velké Británii ztrojnásobil. Více ZDE

Hnutí MeToo žaluje církve.[edit]

Podle aktivistek Bůh před 2 000 lety znásilnil Pannu Marii!
 • Podle aktivistek Bůh před 2 000 lety znásilnil Pannu Marii!

Aktivistky z hnutí MeToo si vytipovaly dalšího sexuálního delikventa. Podle aktivistek Bůh před více než 2 000 lety znásilnil Pannu (aspoň do té doby, pozn. redakce) Marii. Podle aktivistek Bůh jasně zneužil svoje postavení všemocné entity a oplodnil Pannu Marii proti její vůli. Aktivistky se jednak ptají, zda je Bůh opravdu tak mocný, že dokáže oplodnit ženu bez pohlavního vztyku a zároveň dodávají, že i kdyby ano, tak bez jejího předchozího svolení je to stejně bráno jako znásilnění. Více ZDE

Marek Eben je sexistické čuně![edit]

Lidé zjistili, že Marek Eben je sexistické čuně. Žádají jeho výměnu za někoho ještě více neškodného.
 • Marek Eben dlouhé roky platil za rozvážného moderátora s příjemným vystupováním a inteligentním a jemným humorem. To už teď ale neplatí, jelikož optikou dnešní doby se jedná o sexistické čuně!

Doživotní moderátor pořadu StarDance totiž do svého kultivovaného humoru umně balí nevybíravé narážky na vzhled soutěžících žen. Podle všeho je bere jen jako objekty svých zvrhlých choutek a zvrácených fantazií. Dokonce se šušká, že když ho nezabírají kamery, sem tam se podívá ženám do výstřihu, což je nepřijatelné.

„Pan Eben mi pochválil postavu,“ brečela jedna ze členek štábu, která si nepřála být jmenována. Vypadá to, že problém s Markem Ebenem a jeho šovinismem sahá mnohem dál, než se původně myslelo. Více ZDE

Předběžný souhlas s pohlavním stykem a záznam o jeho průběhu[edit]

Předběžný souhlas s pohlavním stykem

Další varování, jak to může dopadnout, pokud onomu harašení mýtů bude dán volný průchod, přináší kolega MUDr. Jiří Hrdlička, sexuolog a novinář[1]. Dejme mu tedy slovo:

"Nechci se chlubit, ale následující text jsem sepsal a přednesl na jedné sexuologické konferenci v roce 2009, tedy dávno před tím, než bylo vynalezeno #MeToo."

MUDr. Jiří Hrdlička dále pokračuje:[2]

"Žijeme v době, ve které muž – v mládí vychován k úctě a ke galantnosti k ženám – riskuje. Uvolněním sedadla ženě v prostředcích městské hromadné dopravy, pochvalou jejího účesu či parfému případně oceněním vkusu jejího oděvu riskuje obvinění ze sexuálního obtěžování. Žijeme také v době, kdy se jako houby po dešti množí různé předpisy, formuláře a tiskopisy, jejichž vyplňování nám každodenně zpříjemňuje a zpestřuje jinak nudný a jednotvárný život.

S ohledem na tyto skutečnosti a vycházeje ze známého postulátu obsaženého v Haškových Osudech dobrého vojáka Švejka za světové války, tedy z věty „Disciplína musí bejt, vy kluci pitomý, protože kdyby jí nebylo, lezli byste po stromech jako vopice“, rozhodl jsem se napříště dát sexuálnímu životu nejprve v naší zemi a později případně i v celé Evropské unii pevný právní rámec, aby tak nevznikaly nebo se aspoň minimalizovaly nejasnosti, nedorozumění a nedocházelo ke zbytečným a neopodstatněným konfliktům a trestním oznámením.

Předkládám tímto, vážení čtenáři, návrh formuláře s pracovním názvem:

Souhlas s pohlavním stykem a záznam o jeho průběhu.

Dříve než vás seznámím s detaily tohoto návrhu, podotýkám, že se jedná o pracovní, zcela nehotovou verzi, kterou předkládám čtenářům NP k připomínkovému řízení. Vítám jakýkoli podnět a jsem pochopitelně připraven ho okamžitě zamítnout.

Přepokládám, že po vzoru našich poslanců a senátorů vznesete řadu vhodných, méně vhodných i zcela nevhodných, případných, méně případných i zcela nepřípadných a, doufám, že i naprosto ujetých připomínek. Počítám dokonce i s tím, že mě s celým mým příspěvkem pošlete… řekněme k šípku.

Při zpracovávání tohoto formuláře jsem pochopil a pocítil, jak úředník pracuje, jak je jeho práce vzrušující, jak se člověku úží dech a zrychluje puls, když na původně jednostránkový, takřka náhodně vzniklý blábol nabaluje další a další nesmysly a ptákoviny.

Toto je důvod, proč jsem se rozhodl se s Vámi o plod své usilovné a poctivé práce podělit.

Tento návrh předkládám s vědomím rizika, na které jsem byl upozorněn svými kolegy, že totiž sebevětší blbost se může uchytit a dokonce i rozšířit."

Tolik tedy MUDr. Jiří Hrdlička.

Zde je možno seznámit se s formulářem, který bude muset být povinně vyplněn vždy předtím, než dojde k tomu, co v dobách dávných bylo nazýváno "aktem lásky".


SOUHLAS S HETEROSEXUÁLNÍM POHLAVNÍM STYKEM A ZÁZNAM O JEHO PRŮBĚHU

 • Účastník pohlavního styku (dále jen účastník)

(Vypsat strojem nebo čitelně hůlkovým písmem)

 • jméno, příjmení, titul ……………………………………………………………………………………
 • nejvyšší dosažené vzdělání ………………………………………………………………………………
 • povolání ……………………………………………………………………………………………….
 • Název a sídlo zaměstnavatele případně ÚP, kde je účastník evidován, OSVČ uvedou IČO ……………………………………………………………………………………………………………
 • Náboženství (nehodící se škrtněte): bez vyznání, římskokatolické, řeckokatolické, českobratrské, československé, husitské, židovské, muslimské, buddhistické, hinduistické, jiné (vypište) …………………
 • Rodné číslo ………………………kód zdravotní pojišťovny …………………………
 • ČOP nebo číslo pasu ………………Č. sociálního pojištění ……………………………

Podpisem stvrzuji správnost údajů

………………………………….

 • Účastnice pohlavního styku (dále jen účastnice)

(Vypsat strojem nebo čitelně hůlkovým písmem)

 • jméno, příjmení, titul ……………………………………………………………………………………
 • nejvyšší dosažené vzdělání ………………………………………………………………………………
 • povolání ……………………………………………………………………………………………….
 • Název a sídlo zaměstnavatele případně ÚP, kde je účastník evidován, OSVČ uvedou IČO ……………………………………………………………………………………………………………
 • Náboženství (nehodící se škrtněte): bez vyznání, římskokatolické, řeckokatolické, českobratrské, československé, husitské, židovské, muslimské, buddhistické, hinduistické, jiné (vypište) …………………
 • Rodné číslo ………………………kód zdravotní pojišťovny …………………………
 • ČOP nebo číslo pasu ………………Č. sociálního pojištění……………………………………

Podpisem stvrzuji správnost údajů

………………………………….

1.) Souhlas s pohlavním stykem:

 • Po předchozím zevrubném poučení o rizicích pohlavního styku včetně rizika mého otěhotnění místopřísežně prohlašuji, že výslovně souhlasím s pohlavním stykem, na kterém jsem se domluvila s výše uvedeným účastníkem dne ………… v ………… hod …………min.

Podpis účastnice

…………………………………………

 • Po předchozím zevrubném poučení O rizicích pohlavního styku včetně rizika oplodnění výše uvedené účastnice místopřísežně prohlašuji, že výslovně souhlasím s pohlavním stykem, na kterém jsem se domluvil s výše uvedenou účastnicí dne ……… v…………hod…………min.

Podpis účastníka

…………………………………………

 • Ke styku dojde …………………(místo konání) …………………(čas konání)
 • Antikoncepce ANO – NE (nehodící se škrtněte), pokud ano, jaká ………………………


2.) Záznam o průběhu pohlavního styku

 • TK + P účastníka před stykem ……………/…………………/ ……………/min
 • TK + P účastnice před stykem ……………/…………………/ ……………/min
 • Ke styku došlo v plánovaném termínu ANO/NE, pokud ne, vypište důvod ………………………………
 • Použité polohy při styku (vypsat, vypracovat schematické nákresy na přiložený list)

………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………

 • Použité praktiky (nehodící se škrtněte):

hlazení – líbání – fellace – cunnilingus – genitální spojení (další event. vypište)

……………………………………………………………………………………………………………

……………………………………………………………………………………………………………


3. Vyjádření účastníků

 • Subjektivní vyjádření účastnice 
 • Celková spokojenost (nehodící se škrtněte):

velmi nespokojena – nespokojena – spíše nespokojena – spíše spokojena – spokojena – velmi spokojena

 • Orgasmus (nehodící se škrtněte):

žádný – nejsem si jista – slabý – obvyklý – výjimečný

 • Případné výhrady vypište:

…………………………………………………………………………………

 • Subjektivní vyjádření účastníka
 • Celková spokojenost (nehodící se škrtněte):

velmi nespokojen – nespokojen – spíše nespokojen – spíše spokojen – spokojen – velmi spokojen.

 • Případné výhrady vypište:

…………………………………………………………………………………

 • TK + P účastníka po styku ……………/…………………/……………/min
 • TK + P účastnice po styku ……………/…………………/……………/min

4. Dohoda o dalším pohlavním styku

 • Příští pohlavní styk je (nehodící se škrtnete):

vyloučen – možný – možný za níže uvedených podmínek – vhodný – bezvýhradně nutný – nevyhnutelný
Vypsat podmínky nutné k souhlasu s opakováním pohlavního styku:

………………………………………………………………………………………………………


………………………………………………………………………………………………………

 • Předběžné nezávazné stanovení termínu dalšího pohlavního styku:

…………………………………………………………………………………

Závěrečný podpis účastníků:
Ve vzájemné shodě potvrzujeme správnost výše uvedených údajů

 • účastník

………………………………………………………

 • účastnice

………………………………………………………

 • podpis svědka, před kterým oba účastníci vyjádří písemný souhlas 

………………………………………………………


 • Ověření notáře
   

budiž přiloženo na zvláštním formuláři.

 • Upozorněni! Formulář budiž vypracován ve čtyřech kopiích. Po jedné si ponechají účastníci styku, jedna bude archivována u notáře nebo svědka a jedna bude zaslána Českému statistickému úřadu k dalšímu zpracování.
 • Poznámka 1: Samotné předložení tohoto formuláře s výzvou ke vzájemnému vyplnění nelze ještě kvalifikovat jako sexuální obtěžování!
 • Poznámka 2: Účastníci, kteří jsou úředně oddáni ať již občanským či církevním sňatkem, a mohou se tedy prokázat platným oddacím listem, mohou od vyplnění tohoto formuláře upustit, pokud učiní obapolně souhlasné písemné místopřísežné prohlášení, že na vyplnění tohoto formuláře netrvají.
 • Poznámka 3: Problematika komerčně nabízených sexuálních služeb bude upravena zvláštním předpisem.
 • Poznámka 4: Problematika homosexuálních aktivit bude upravena zvláštním předpisem.

Elektronická varianta[edit]

Vznikla aplikace, která tento proces má ulehčit. [3] Zůstává otázkou postoj Policie, neboť neobsahuje ono potvrzení notáře.


Feministické-harašení.jpg

Zdroje a prazdroje[edit]