Černé miminko

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Odbočeno z Harašení mýtů

# WHY NOT ME???

Harašení mýtů, to je excelentní ukázka toho, jak si čeština dokáže krásně poradit s typicky amerikánskou stupiditou (Harassment a #Mee Too). Harašení mýtů označuje situaci, kdy už samo nařčení je zároveň i odsouzením a pokynem k (zatím snad jen mediálnímu) lynčování dotyčného sprostého podezřelého. Jakékoliv opravné prostředky jsou nepřípustné. Platí zde vždy a za všech okolností presumpce viny.

Přitom je jen otázkou času, kdy se toto lomozné harašení přivalí až do zdejších končin a zapustí kořeny i v naší, pohříchu až příliš úrodné zemi. Snad jen dlouhodobé katastrofální sucho by mohlo tuto potenciální hrozbu pevného zakořenění této invasivní stupidity odvrátit - i když; čím vyschlejší je baba, tím víc haraší, takové už jsou strohé fysikální zákony.

Mnozí jsou dosud stále ještě schopni hrozbu harašení mýtů odbýt mávnutím ruky či jiného údu. Leč nemylme se, hrozba je již takřečeno za dveřmi... stačí se jen pozorně zadívat do hlubin internetických.

Jak je možno dozvěděti se z věrohodných zdrojů[1], tato situace už není jen jakousi teoretickou hrozbou:

Bílému páru se narodilo černé miminko!

Bílému páru se narodilo černé miminko![editovat | editovat zdroj]

K nechutnému případu nevěry došlo na východě USA, kde se mladému bílému páru z New Yorku narodilo černé miminko. Jelikož má dítě zcela jinou barvu kůže než matka i otec, je naprosto jasné, že 23 letá Lucy nemůže být jeho biologickou matkou. Její o 5 let starší muž jí tak logicky musel být nevěrný s černoškou. Lucy se o tomto zdrcujícím případu nevěry rozhodla veřejně podělit.

„Měla jsem již delší dobu podezření, že mě Michael podvádí. Byl často pryč, byl odtažitý a moc se se mnou nebavil. Jelikož jsme s Michaelem oba běloši, bylo mi po narození malého Martina všechno jasné. Martin je totiž černoušek. Ihned po porodu jsem si tak byla jisté, že Martin není moje dítě, a že mi manžel byl nevěrný s nějakou černoškou,“ píše Lucy na svém blogu.

Jde o častý scénář nevěry, která vypluje na povrch po narození dítěte, které je zcela očividně jiného etnika či rasy, než jsou oba jeho rodiče. Takto podvedených žen jsou jen po celých Spojených státech amerických statisíce.

Manžel Lucy ovšem s tvrzením, že by byl své ženě nevěrný, razantně nesouhlasí.

„Sakra, lidi, co to do vás vjelo? Denně mí píšou stovky naštvaných lidí a chodí mi výhružné dopisy kvůli nevěře, kterou jsem nikdy nespáchal. Vždyť to vůbec nedává smysl!“ komentuje Michael Lucyin blog. Logické argumenty zde však postrádají smysl. Některé ženy, které Martina nikdy neviděly, jej naopak obvinily z toho, že je před 20 lety znásilnil.

„Nikdy jsem tvého muže neviděla a nevím, jak vypadá, ale jsem si zcela jistá, že přesně tenhle hajzl mě před 20 lety znásilnil, když jsem šla pozdě večer z práce. Ten jeho obličej nikdy nezapomenu! Vypadal přesně jako tvůj manžel! Drž se holka!“ píše jedna z diskutujících. Podobných komentářů je pod článkem na blogu několik desítek.

I přes to, že pro znásilnění nejsou žádné důkazy, a že tvrzení Lucy je naprostý nesmysl, nyní Michaelovi hrozí až 30 let ve vězení za to, že už ve svých osmi letech znásilnil desítky žen. Dá se tedy logicky předpokládat, že nyní musí být znásilněných žen už stovky, jen se zatím bály ozvat.

„Člověk, který v osmi letech znásilnil přes třicet žen, by měl jít do vězení až do konce života! Jsem přesvědčená, že po celé Americe jsou stovky dalších znásilněných žen, které se jen doteď bály ozvat,“ prohlásila zakladatelka Americké feministické unie.

Soud s Michaelem proběhne na začátku prosince. Jelikož Americká feministická unie před několika týdny prosadila zákon, který v případech sexuálně motivovaných zločinů vůči ženám nepřipouští presumpci neviny, nemá Michael nárok na advokáta a de facto nemá vůbec žádná práva. Přísný trest jej tedy bez pochyb nemine.