Holky z naší skolky

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Odbočeno z Harašení mýtů

# WHY NOT ME???

Harašení mýtů, to je excelentní ukázka toho, jak si čeština dokáže krásně poradit s typicky amerikánskou stupiditou (Harassment a #Mee Too). Harašení mýtů označuje situaci, kdy už samo nařčení je zároveň i odsouzením a pokynem k (zatím snad jen mediálnímu) lynčování dotyčného sprostého podezřelého. Jakékoliv opravné prostředky jsou nepřípustné. Platí zde vždy a za všech okolností presumpce viny.

Přitom je jen otázkou času, kdy se toto lomozné harašení přivalí až do zdejších končin a zapustí kořeny i v naší, pohříchu až příliš úrodné zemi. Snad jen dlouhodobé katastrofální sucho by mohlo tuto potenciální hrozbu pevného zakořenění této invasivní stupidity odvrátit - i když; čím vyschlejší je baba, tím víc haraší, takové už jsou strohé fysikální zákony.

Mnozí jsou dosud stále ještě schopni hrozbu harašení mýtů odbýt mávnutím ruky či jiného údu. Leč nemylme se, hrozba je již takřečeno za dveřmi... stačí se jen pozorně zadívat do hlubin internetických, či využít staré, dobré a osvědčené věštění z trouby (teď už mikrovlnné).

Jak je možno dozvěděti se z věrohodných zdrojů[1], tato situace už není jen jakousi teoretickou hrozbou:


Šílené odhalení: Už PĚTILETÉ děti se vzájemně sexuálně obtěžují![edit]

Orgasm and headache.jpg

Britská nezisková organizace Plan International UK varuje, že na seznamu sexuálních deviantů se objevují i pětileté děti. Počet případů sexuálního obtěžování na školách se za poslední čtyři roky ve Velké Británii ztrojnásobil. Odborníci ale varují, že to se jen školy stávají přehnaně citlivými a hlásí více případů.

Malí Angličané a Angličanky jsou stále v mladším a v mladším věku vyšetřováni kvůli sexuálnímu obtěžování. Úřady vyšetřují i případy pětiletých dětí, které školy nahlásily kvůli obtěžování. Ve Walesu měl nejmladší "pachatel" dokonce pouhé čtyři roky!!!

Počet zaznamenaných případů sexuálního obtěžování na britských školách stoupl během čtyř let z 719 na 1 955. Tedy 10 nahlášených případů sexuálního obtěžování během jednoho školního dne! Celkem za čtyři roky nahlásily britské školy 4 643 případů obtěžování dětí. S těmito šokujícími čísly přišla nezisková společnost Plan International UK.

Až dvě třetiny obětí jsou dívky, většinou útočníků pak chlapci, na které připadá až 94 % nahlášených případů. Úřady však zaznamenaly i případ pětileté dívky, která sexuálně obtěžovala svého vrstevníka. Podle neziskovky Británie akutně potřebuje, aby do osnov přibyly také hodiny, kde učitelé dětem vysvětlí, jak se k sobě mají chovat.

"Máme opravdu obavy z výsledků, které jsme získali, ale bohužel nejsme zrovna v šoku, protože od dívek posloucháme stále dokola a dokola, že sexuální obtěžování a sexuální násilí je na britských školách běžnou záležitostí," uvedla Lucy Russellová, manažerka organizace, která bojuje za práva dívek.