Tajné záznamy o UFO

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Top secret 2.png Tento článek byl poskytnut Necyklopedii díky souhlasu vlády. Je přísně tajný a proto velká část článku byla cenzurována, protože jeho obsah může vyvolávat záchvaty zvracení či průjem. Pouze nezávadné informace byly zveřejněny a poskytnuty veřejnosti.
Marťani prý bývají obvykle přátelští (někdy až příliš).

„Dobrý den, jsem ufon. Prý u Vás ještě nemáte nejnovější komunikační technologii, tak Vám ji nesu. Teď budete mít volání a internet jako u nás!“

- Ufon

„Pokud vůbec existují nějaké mimozemské civilizace, tak vězte, že Bůh je zcela určitě nestvořil k obrazu svému.“

- Henryk Lahola

„A pokud sem přilítnou Marťani, tak je budu schvalovat s Marťany!“

- Jiří Paroubek


Tento článek obsahuje zveřejněné tajné záznamy o fenoménu UFO. Záznamy byly věnovány Necyklopedii vládou Spojených států amerických prezidenta George Bushe. Jsme přesvědčeni, že obsahuje pravdivé informace. Jelikož se jedná o přísně tajný dokument, některé informace zůstaly začerněné. Údajně se jedná o tak citlivé informace, že vláda USA je nedokázala dosud publikovat. Informace prý můžou postihnout psychiku některých občanů, zejména těch, kteří se snaží kontaktovat mimozemšťany za pomoci čepiček a antén z alobalu. Dokument obsahuje výpovědi očitých svědků a výsledky analýzy předních amerických vědců. Většina informací proto byla zařazena do seznamu zakázaných stránek. Registr zakázených stránek byl pak zařazen do registru zakázaných stránek, protože obsahoval informace o zakázaných stránkách.

Zveřejněné záznamy o UFO[edit | edit source]

Mossad-yes.PNG


Merge-arrows.png Tento článek se tematicky překrývá s články Erich von Däniken, Mimozemšťané

To je dobře, můžeš založit další čtyři podobné a vzájemně je propojit.