Paroubkovy vrchy

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

„No to je vrchol!“

- Tomáš Jedno
Podoba Paroubkových vrchů podle studie, kterou pro ČSSD za 30 milionů korun vypracoval advokát Altner

Paroubkovy vrchy je pohoří, které svými rozměry má překonat i Ervěnický koridor, je to součást plánu Metro do každé domácnosti.

Nacházet se bude neznámo kde; známé jsou však vrcholky. Bude jich celkem osm, a budou mít výšku podle procent růstu HDP za vlády ČSSD (100 m = 1 %). Vláda ČSSD tak všem ukáže, o jaký růst HDP se postarala! A budou to vidět všichni a navždy! Nejvyšším bodem bude Pik Paroubka, menším Pik Bublana a ještě nižším pak Pik CzechTEKa. Zlí jazykové tvrdí, že stavěly-li by se podobné hory podle výšky státního dluhu republiky, hrozila by u nejvyšší hory srážka s Mezinárodní vesmírnou stanicí.

Zlaté doly?[edit | edit source]

V roce 2018 byl Jiří Paroubek nařčen svou exmanželkou Petrou, že měl v minulosti nelegální příjmy. Začalo se spekulovat se, že Paroubkovy vrchy skrývají zlatý důl anebo těžiště nerostných surovin. To by totiž tyto Paroubkovy milióny vysvětlovalo. Teoreticky je samozřejmě možné, že Jiří Paroubek podváděl a okrádal stát, vzhledem k jeho morálním kvalitám je to však velmi nepravěpodobné.

Související[edit | edit source]


1 Kc zlamana.jpg Tento článek stojí za jednu zlámanou grešli. Je třeba jej převést na konvertibilní měnu, nebo na zlato, případně na sůl, která je nad zlato. Moeda mafagafo.jpg