Druhá světová hádka

From Necyklopedie
(Redirected from Druhá světová válka)
Jump to navigation Jump to search
Zmrzlí němečtí vojáci v Rusku
Hitlerovo trumfovní eso při vyjednávání, sympatický Vídeňák obersturmbannführer Waffen-SS Otto Zkouřeny

Druhá světová hádka (Polsky Druga światowa bitka, rusky Вторая мировая специальная военная операция) byla hádka mezi Hitlerem a Stalinem o to, kdo zabere více území a také kdo dokáže poslat víc lidí pod kytičky. Později se do ní připojili i další politici, ale ti nevěděli „vo co go“ a draze za to zaplatili. Po hádce brzy následovala válka.

V Rusku nazýváné Velká vlastenecká hádka (protože se v ní hádali všichni vlastníci o kus chleba), v USA nazýváno World Wrangle - 2 (WW2 - jedná se o další díl z oblíbené série. Čím víc W, tím měla daná hádka větší sledovanost. Série se statisticky menším diváckým ohlasem se označují jednoduchým V (VW - Vietnam Wrangle). USA používají k prosazování svých argumentů též známý Wrangler). V českých zemích je tento rozpor nazývám jako 2. světová hádka, protože se ho jinak vyjma čechů zúčastnil celý okolní svět (a to dokonce i slováci kteří hádku vyhlásili USA a oficiálně jsou stále v hádce - takzvaná hádka nekonečná. Vyhlásit a k tomu být v hádce s USA po 65 let, na to v čechách nikdo koule nemá).

Copy start.gif
Zde vystřihněte

Stručný popis Druhé světové hádky
Bum bum bum Éééé bum bum pif paf urrá hvízd bác bum bum pif bum bum bum šlplouch bum pif pif ratatata bum pif ratatata Fuck you, Hitlere

„V čechách mají koule akorát holky“

- redakce časopisu Čili Chili 1/2010

„Jak má ten Hitler hrát, když má Stalin v rukávu schovaný trumfy“

- Dalibor Janda

Průběh hádky[edit | edit source]

Vše začalo tím, že se dva Nizozemci pohádali o krajíc chleba. Tato hádka se dostata k Hitlerovi, Stalinovi a také Polsku, která tuto hádku popírala, což bylo důvodem, aby vyslali Stalin a Hitler své poddané na Poláky. Když Hitler viděl rychlý úspěch, radostí se hrozně opil a zaútočil na všechny okolo. Státy a státečky byly překvapeny rychlým úderem vojáků vyzbrojených bombami se smrdíkem a prdíkem (bomby se na záchodech plnily již léta předtím), díky čemuž byla obrana doslova smetena. Evropa byla dobyta během několika týdnů.

Stalin však měl za ušima. Nehnal se tolik do zbrklého dobývání, útočil jen, aby se neřeklo. Věděl, že Hitler to nevydrží a vrhne se na jeho skvělý Sovětský svaz. Stalo se tak a střetla se Hitlerova a Stalinova armáda. Jenže tady Hitler skončil. Rusko je sakra velká země a bomby ze smrdíku a prdíku, Hitlerovy největší zbraně, tu mají malý účinek kvůli sibiřským větrům. Do toho přišla ruská zima a Hitlerova armáda, změkčilá teplem Evropy, zmrzla.

Ovšem nejhorší dopad to mělo na Velkou Banánii, kam Hitler poslal svoji manželku Václavu Klausovou. Ta tam odpálila Chuckovy bomby a zdevastovala celý ostrov. Říká se tomu Bitva o Banánii, i když žádná nebyla!

V tu samou chvíli si konečně Amíci uvědomili, že v Evropě je válka, s čímž Hitler nepočítal. USA začalo podporovat odboj proti Němcům a nechávala Hitlerovým vojákům podstrkovat nejtvrdší chlast v kombinaci s Playboyem, až z toho byli Němci celí uhoněná a čímž úplně zlikvidovala jejich morálku. Poté dala do první linie Chucka Norrise, před nímž každý zdrhal, a američtí vojáci vítězně táhli Evropou, jako kdyby ji těžce dobývali.

Chuck Norris, jak jde do války proti Německu.

Když viděl Hitler naprostou porážku svých armád a uslyšel vítězný smích Stalinův (zněl podobně jako „Vidíš? Kdo měl pravdu?“), spáchal jako první emo sebevraždu. Předtím se ale stihl oženit, takže se úplně neví, jestli byl pravý důvod porážka.

Takto by vypadala německá armáda v bitvě s Moravskou osvobozeneckou armádou. S holými zadky proti pověstmi opředené úderné jednotce z Brna. A okolí.

Československo ve druhé světové hádce[edit | edit source]

Československo bylo před válkou (ale po hádce) přidáno k Německu, což se Hitlerovi podařilo jen s podpisem několika evropských mocností. Tyto podpisy získal snadno: jednoduše pozval evropské prezidenty do hospody, tam je opil a pak jim dal podepsat německou nadvládu nad Československem (někdy se tomu říká Mnichovská pohoda). Češi nemohli nic dělat, celá Evropa by jim hrozila válkou, kdyby neposlechli to, co je psáno.

Spekuluje se ale, proč Hitler Československo jednoduše nedobyl. Pravděpodobně se Hitlerovi nechtělo bojovat s Moravskou osvobozeneckou armádou rozšířenou o rozlícené Čechy a Slováky a nerad by zničil zdejší pivovary aby Čechoslováci nezjistili že je válka. To se mu dařilo tutlat do roku 1945, kdy se Němec opil v hospodě, zničil tamní výčep a to rozpoutalo totální válku.

Výsledky války (listina)[edit | edit source]

Pořadí Kdo obsadil pozici
1. místo tým Spojenci (USA, SSSR, Anglie, Francie a další...)
2. místo tým Osa (Německo, Japonsko a Itálie)
... Země jako Československo, či Polsko byly podle oficiálního pořadí na prvním místě (kontumačně). O několik let později však vyšlo najevo, že se umístily na nižší pozice, které nejsou v tomto žebřičku zahrnuty...
Merkava-2.jpg Války edit 
Atomové bomby na velrybyBoj za nelidská neprávaBitva na Bílé hořeBitva u BasryBitva u Little Big HornuBitva u VídněBlitva u SudoměřeCovidová válkaČesko-norská válkaDesenská Covidová válkaDívčí válkaFlamewarHitlerovo vítězstvíChilsko-česká válkaKonfliktní týmKopřanská krizeKřižácké výpravyPedijská válkaMalá Desenská válkaMimoňská občanská válkaNultá světová válkaPrvní světová válkaDruhá světová válkaRovníková válkaŘeporyjská válkaSedmidenní válkaPrvní Desenská válkaDruhá Desenská válkaTřetí Desenská válkaSlovensko-francouzská válkaSousedský pučStalingradský kotelStrážsko-libereckokrajská válkaStudená válkaSvětová válkaSyrská občanská válkaŠumavské povstáníŠvýcarská invaze do LichtenštejnskaTřetí světová válkaVálka dvou NecyklopediíVálka mezi Babišovými příznivci a odpůrciVálka s čolkyVálka s švábyVálka volůZimní válkaIII. Rýžová válkaPrvní Skalicko-Borská válkaSomálská invaze do Českolipských zemí
Neverscript.png
Dějiny světa
Velký třesk (stvoření světa) - Pravěk (lovci mamutů - doba plastová) - Starověk (antika - rok nula - starověký Říp) - Středověk (křižácké výpravy) - Renesance - 17. století - 18. století - 19. století - 20. století (1. světová válka - 2. světová válka - 3. světová válka - studená válka - teplá válka) - 21. století - 22. století - 48. století - Věčnost
Vlajka Československa.svg Války, bitvy, revoluce, povstání, puče a rvačky týkající se Česka edit 

Pravěk: Studená válka
Středověk: Nultá světová válkaDívčí válkaHusitské válkyBlitva u Sudoměře
Raný novověk: Defenestrace (1618)Bitva na Bílé hoře (1620)Bitva u Vídně (1683)Malá Desenská válka (1691)
Světové války: Revoluce 1848První světová válkaVálka s čolky (1939)Druhá světová válkaPrvní Desenská válka (1945)
Studená válka: Druhá Desenská válkaVálka volů (1987)Sametová revoluce
Devadesátá léta: Studená občanská válka
Nultá léta: Česká válka za nezávislostMoravská válka za nezávislostMimoňská občanská válkaKopřanská krizeSedmidenní válka s Rakouskem (2008)Šumavské povstání
Desátá léta: Česká válka za nezávislostMoravská válka za nezávislostChilsko-česká válka (2011) • Česko-norská válka (2016)Střetnutí u Tábora (2016)Sousedský puč (2016)Milovická revoluce (2017)Povstání chemikářů (2018)
Dvacátá léta: Česká válka za nezávislostŘeporyjská válka (2020)Covidová válka (2021)Válka mezi Babišovými příznivci a odpůrci (2022)Ruská invaze na Ukrajinu (2022)
Třicátá léta Strážsko-libereckokrajská válka Čtyřicátá léta První Skalicko-Borská válka