Gymnázium a SOŠ Klášterec nad Ohří

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Vznik[edit]

Gymnázium a SOŠ(Spolek obdivovatelů šalin) byl založen v roce 2020, kdy stvoření připomínající humanoida dosáhli finální evoluce, a již vypadají jako člověk. Tím pádem jejich inteligence vzrostla z 5 letého dítěte s lobotomií a autismem, na dítě s lobotomií bez autismu. Tato úroveň inteligence dosáhla takových výšin, že starosta Drozd se rozhodl vyslat špióna do Kadaně, aby získal informace o tom jak vypadá takové "správné" město. Jeho špión se vrátil celý zmlácený, protože si místní obyvatelé všimli jeho divné řeči a hned věděli, že je z Klášterce a jediné co stihl zjistit je, že v Kadani mají vojenskou instituci, které říkají Gymnázium. A proto se Drozd rozhodl postavit Gymnázium na ohni, který udržují uprostřed města, a aby nebylo poznat, že tento nápad ukradl přidal k názvu SOŠ, protože mu Petr řekl co je to šalina.

Architektura[edit]

Gymnázium a SOŠ je dílo největších architektů Klášterce, které napadlo místo hromad plechu postavit plechovou kostku. A k této příležitosti vymysleli nový sloh s názvem: Rohový realismus

Systém[edit]

Tato instituce slouží pro výcvik nájezdníku na Kadaň. Studie na Gymnáziu je rozdělena na dvě skupiny, které jsou rozděleny na tři ročníky:

  • Pozemní válka

1. Mobilní pěchota

2. Ostrý chlapy

3. Pěchotní ofenzíva

  • Vodní bitva

1. Měl bys plavat

2. Lidská ponorka

3. Podvodní krtci

Mobilní pěchota: Tento ročník slouží k tomu, aby se co nejvíce zefektivnil pohyb na souši, ale bohužel kdo si vybere tuto skupinu, ztratí úplnou schopnost plavat.

Ostrý chlapy: Tento ročník se snaží naučit vojsko, aby neházeli své oštěpy, ale aby naběhli na své nepřátelé a nabodli všechno co jím bude stát v cestě.

Pěchotní ofenzíva: Tento finální ročník spojí všechny znalosti a přidá umění "lidské" vlny, která slouží k zastrašení nepřítele.

Měl bys plavat: Naopak tento ročník slouží k tomu, aby vojáci dokázali plavat rychleji než Miloš Zeman na raftu, ale samozřejmě nedokáží poté chodit.

Lidská ponorka : Tento ročník naučí vojáky co nejdéle zadržet dech pod vodou, většina to zvládne na jednu minutu, ale jsou i rekordy např.: dvě minuty.

Podvodní krtci: A pokud je voják tak dobrý plavec a dosáhne tohoto ročníku, je naučen využití kadaňské kanalizace a kopaní podvodních nor a základen.

Personál[edit]

Personál je složen ze čtyř členů:

1. Ředitele (Kapromil Rýnský)

2. Generál (Eda Kaprius David Kaprfídl) studenti mu říkají "Voříšek" a je velice uznáván

Pokus o únos Voříška Kadaňskou armádou

3. Kuchařky (Jarmila otrokyně z Kadaně)

4. Uklízečka (Evženie nešťastná turistka)

Výsledky[edit]

Výsledek studií v této instituci vyústil v zabrání sekce s pečivem v Kadaňském Kauflandu, ale bohužel jejich inteligence stále zaostává a proto jim nedošlo, že jim tuto sekci nikdo nebude doplňovat pečivem.