Becherovka

Z Necyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Bech138.jpg

„koupil jsem becherovku je moc dobrá doporučuju 10z 10“

- [najdete becherovku]

Becherovka je alkoholický dryják z severovýchodu České federace, konkrétně ze zapadákova jménem Karlovy Vaří. Receptura tohoto nápoje je přísně střeženým tajemstvím, ačkoliv, jak se dočtete dále v článku, podařilo se nám syntetizovat podobný nápoj z obsahu popelnic u supermarketu. Chuti bývá sladké (doslazování krmnou řepou), lehce kořeněné (plísňové kultury), a s výrazným ocasem (patrně z veverek). Cena bývá kolem 260 pakobylek Českých za 0,75 Českého galonu. Z našich výzkumů vyplývá, že takto vysokých částek se dosahuje kvůli drahé práci českých bezdomovců (elitní sběrač surovin pro Becherovku stojí asi 150 PkČ/hod).

Becherovka.jpg

Složení becherovky kdyby jse si ji chteli uďelat doma vy vochlasti[editovat | editovat zdroj]

Po dlouhém přesvědčování pracovníka závodu jež vyrábí becherovici se nám podařilo získat tento recept:

90% Al Kohola
2% odpadní vody
2% plísňové kultury
2% extrakt z krmné řepy
2% ušní maz pro zjemnění
2% usazeniny zespodu popelnic pro správný říz a hořkost% tinktura z veverčích ocasů

Bohužel po úspěšném přesvědčení již zmíněný pracovník nebyl v takovém stavu, aby byl schopen připravit demonstrativní várku, proto jsme se do toho museli pustit sami. Výsledný produkt se velice podobal becherovce, ačkoliv byl poněkud řidší a lehce kalný. Toto však je pravděpodobně následkem nezaučených bezdomovců, jež nám dodali méně kvalitní suroviny. Chuti však byl téměř totožné, proto nebyli sběrači popraveni hned, nýbrž jim bylo dopřáno několik hodin života navíc (než prasopsi dostatečně vyhládli).

Účinky Becherovky[editovat | editovat zdroj]

Becherovka je nápoj s dlouhou tradicí

Testovalo se na celkem sto subjektech, z toho 50 muži a 49 ženy. Zatímco muži po konzumaci 1 litru tekutiny začaly vykazovat známky poZemaňování se, konkrétně nesouvislou mluvu, občasné výroky "Víš co? Jdi do *****" a "Nejsi náhodou novinář?", současně s současně, ženám se po stejném množství tekutiny začaly měnit rysy tak, že jsme skončili s třemi Paroubky navíc (pro dobro vlasti putovali za bezdomovci). Toto je velice zajímavé zjištění, neb dokazuje že i nápoje mohou být politicky aktivní.

Celková doba opojení zbylých třech subjektů byla kolem 6 hodin, načež následovalo dávení, silné deprese, akutní úzkost, imperialistické cítění, a nenávist vůči třešním. Nabízí se tedy otázka, zda Miloš Zeman není náhodou držený pod dávkami becherovky pod nátlakem. Po krátké úvaze jsme však došli k závěru, že spíše becherovka je pod nátlakem Miloše Zemana.

Během působení Becherovky jsme pozorovali také výrazný odpor k práci, takzvaný KOPR. Při intoxikaci becherovkou intravenózně došlo k okamžitým křečím a úmrtí se slovy "Václave, Hynku, Jarmilo!", ačkoliv to spíše mohlo býti volání o pomoc...

Rozšíření[editovat | editovat zdroj]

Becherovka je široce prodávaná napříč republikou, bez ohledu na roční dobu, teplotu vzduchu a vody, sluneční aktivitu a další ukazatele, z čehož vyplývá, že je to stabilní nápoj, plísni se zřejmě daří dobře v každou roční dobu, a trh s prací na tom také není tak špatně pokud dokáže sehnat sběrače, ale hlavně odběratele.

Zajímavé je také rozšíření becherovky do germánských končin, zvláštní oblibě se těší ve FašoNěmecku. Obyvatelé FašoNěmecka dokáží zkonzumovat neuvěřitelné množství (1Čg/osoba) za velmi krátký čas, což vede k přechodům mezi Paroubkování a poZemanšťováním. Redakce si toto mohla ověřit z osmé ruky ve třetí řadě na výchovném táboře HitlerRentner (Hitlerovi důchodci, elitní odnož HitlerJugend - pozn. redakce) v Tachově minulého léta.

Vobrázky becherovkáááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![editovat | editovat zdroj]


1Alkohol.jpg    V rozcestníku CHLAST najdete novou motivaci k chlastání

AlkoholAlkoholismusBakchalářBarmanČeská alkoholicko revoluční stranaHospodaKocovinaLihové milicePípa na lahváčOpilecPivnéPrůtokový ohřívač pivaPraotec Na PlechTuzemskoVýčepní stoliceU MikuláškaU PavoukaVodková pumpaVodkovod


AbsintAktronovicaAlpaBecherovkaKořalkaMetylalkoholOkenaRumSlivoviceVodkaWhiskeyWhiskyZelená
Nejhorší piva světaBraníkGambrihnusOstravarPilsner UrquellPlzeňský PrazmrdRadegastSlovenské pivoStarobrnoStaropramenVelkopopovický KozelElektronické pivo
Víno