Průtokový ohřívač piva

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Průtokový ohřívač piv v odlehčeném provedení.

Průtokový ohřívač piva je vynález samotného Satana a německých nacionalistů. Starogermánská báje praví, že kombinace teplo + pivo dokáže nabudit kvasinky. Průtokový ohřívač piva vypadá přibližně jako klaustrofobní samonosné čerpadlo na vyvažování rotorů verkštatů. Samotný ohřev je zabezpečen pomocí vodíkové pece. Výsledný humus vytéká do nádoby. Poté následuje ochutnávka a rychlý sprint rychlostí průjmu k nejbližší toaletě.

Původ průtokového ohřívače[edit]

Oficiálně je tento vynález přisuzován Alexandrovi von Humboldt, ten však jeho autorství popřel. Lze tak usuzovat, že samotní Němci se v původu tohoto vynálezu doposud neshodli. Jisté však je, že v 19. století byl zaveden do výzbroje pruské armády, aby urychloval dělové koule. Energetická výtěžnost teplého beer je taktéž velmi vysoká a rychlost je téměř identická s rychlostí průjmu, což má za následek experimenty v oboru paliv jako alternativní forma tekutého kekelu nebo kyslíku.

Koule, která před výstřelem prošla spolu s pivem průtokovým ohřívačem byla až jedenáctkrát rychlejší, než koule, která byla vystřelená na sucho. To přineslo pruským vojskům vítězství ve válce roku 1866. Vítězní Prušáci obsadili celou Moravu a jeden kus průtokového ohřívače zanechali v Brně. Tam se dostal do ruky civilistům, kteří, neznajíc jeho vojenské využití, začali s jeho pomocí vyrábět Starobrno (tehdy ještě pod názvem Mladobrno).

Co dělat, když...[edit]

uvidíte-li funkční průtokový ohřívač piva? Zničte jej! Buďte však extrémně opatrní! Jakýkoliv kontakt s ním vám pouze uškodí! Proto se na něj zásadně dlouho nedívejte a k zničení použijte například násadu od koštěte.

1Alkohol.jpg    V rozcestníku CHLAST najdete novou motivaci k chlastání

AlkoholAlkoholismusBakchalářBarmanČeská alkoholicko revoluční stranaHospodaKocovinaLihové milicePípa na lahváčOpilecPivnéPrůtokový ohřívač pivaPraotec Na PlechTuzemskoVýčepní stoliceU PavoukaVodková pumpaVodkovod


AbsintAktronovicaAlpaBecherovkaKořalkaMetylalkoholOkenaRumSlivoviceVodkaWhiskeyWhiskyZelená
Nejhorší piva světaBraníkGambrihnusOstravarPilsner UrquellPlzeňský PrazmrdRadegastSlovenské pivoStarobrnoStaropramenVelkopopovický KozelElektronické pivo
Víno