Jiří Rusnok

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Nebezpečný živočich


Rusnok.jpg
Jiří rusnok
Biografické informace
Pohlaví samec
Barva očí neidentifikovatelná
Narozen dávno, dávno již tomu
Úmrtí ještě ne
Rodina homosexuální orangutani
Děti 3,25 ks
Národnost zvířecí
Povolání poskok Miloše Zemana
Zajímavosti
1 má bílou srst
2 umí mluvit (dle možností samozřejmě)
Baloun.jpg „Orangutani vládnou? Co nás ještě čeká...“
Baloun, IX/4 - Přes Prágl

Základní informace[edit | edit source]

Jak by se mohlo na první pohled zdát, toto jméno není určeno pro osobu, nýbrž pro Orangutana Sumaterského. Orangutan Sumaterský je jeden ze dvou druhů orangutanů. Žije pouze na indonéském ostrově Sumatra. Je vzácnější než orangutan bornejský. Samci tohoto druhu dorůstají výšky 1,4 m a hmotnosti 90 kg. Samice jsou o něco menší, dosahují průměrné výšky 90 cm a hmotnosti 45 kg. V porovnání s jejich bornejskými příbuznými jsou sumaterští orangutani štíhlejší a mají protáhlejší tváře, delší srst, která má světlejší oranžový odstín. I přesto má Jiří Rusnok čistě bílou srst.


Poslední události v jeho životě[edit | edit source]

Jeho bílá rovná srst je dána genetickou vadou, díky níž se Rusnokovi ostatní orangutani v Zoo smáli, a proto uprchl a žil nějakou dobu u své přítelkyně ( nebo milenky?? ) Miloše Zemana na Vysočině. Ta mu jednoho dne oholila chlupy a poslala jej sestavit vládu.A jak to dopadne když orangutan zkouší vládnout, to jsme si zažili na vlastní pěst. Původně to měl být první krok k tomu, aby spolu přátelé ( nebo milenci?? ) orangutan Jiří rusnok a opilka Miloš Zeman vládli světu. Bohužel orangutanova vláda skončila fiaskem, ale Miloš Zeman jednou při své poslední pitce prozradila, že ještě není všen dnům konec! ...tvrdí, že byl Jiří Rusnok pojmenován po Zemanově adoptivním synu Jiřím Paroubkovi. Do té doby si říkal Anna Rusnok. Tak ho pojmenovala jeho matka, která byla podle všech informací Josef Ropušák a která žila s jeho otcem Filipem Rusnokem v registrovaném partnerství v malé garsonce.

Chtíc ovládnout svět[edit | edit source]

V tuto chvíli pracuje Jiří Rusnok se Zemanem na tajné operaci tučňák. Ale ano, pochopili jste správně. Jde o zatučňovací kůru pro tajného agenta KGB jménem M. Z. My jsme ale jeho identitu odhalili. V prvé řadě se složky KGB mýlí a domnívají se, že agent M. Z. je muž. Je to žena. A jmenuje se Miloš Zeman. Miloš Zeman je jak známo adoptivní matkou Jiřího Paroubka a Jiřího Rusnoka jeho synek brzy pojal jako "strejdu opičáka". Agent M. Z a strejda opičák vedle výchovy malého Jirky nacvičovali nové cirkusové číslo, přičemž v době jeho předvedením divákům by Miloš Zeman na hradě tajně přijal prezidenta putina a sjednal spojení ČR s Ruskou federací, čímž by si zajistil velmi dobré postavení v očích ruských funkcionářů. Vraždou Putina a Medveděva by pak získal moc v Rusku, vyhlásil by válku Číně a pokusil se jí ovládnout. Jiří Rusnok by mu stál po boku a až by zvítězili nad Čínou, pod hrozbou další světové války by ke svému impériu připojili další země a stali by se vládci světa. Do té doby se ale nejspíš Miloš Zeman opije k smrti a orangutan Jiří Rusnok zhyne žalem.

Premiéři Česka
Vendula-kikina.jpg
Klaus
Tosovsky.jpg
Tošovský
Zeman-spek.jpg
Zeman
Terminator Spidla.gif
Špidla
Standa Lokotka.jpg
Gross
Kdopakjetuprezdientem.jpg
Paroubek
ManekynTopol-orez.jpg
Topolánek
Fischer-Jan.jpg
Fischer
188x293-necas.jpg
Nečas
Rusnok.jpg
Rusnok
Elmex Sobotka.jpg
Sobotka
Andrej Babiš.jpg
Babiš
Petr Fiala (51940875566).jpg
Fiala