Betonové boty

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Betonové boty jsou slušivou částí převážně pánské garderóby. Pro uživatele jsou však značně nepraktické.

Jak[edit]

Bosého zákazníka nejprve vhodným způsobem upevní v posici svislé. V minulosti si složitě připravovali dvě dřevěné ohrádky pro jeho nohy. Dnes je možno zakoupit nepřeberné množství plastových, či kovových nádob. Lze objednat i na internetu. Zákazník do nich postaví nohy, které pracovníci zalijí betonem. Když ztuhne (beton), bednění se odstraní a zbudou jen betonové bloky, které v sobě pevně drží nohy oběti. Není zde nutno čekat 25 dní na plné vyzrání betonové směsi, což ukládá stavební zákon. Následuje vhození do moře, zásadně zaživa, při plném vědomí a svědomí.

Kdy a kde[edit]

Mafián Carlo Gambino byl hlavou zločinecké organizace, která v 50. až 60. letech 20. století ovládla východní část USA. Sídlil v New Yorku. Nechával takto popravovat členy konkurenčních mafií. Většina z nich zmizela beze stopy.

České problémy[edit]

Jak jistě řada z vás ví, naše republika doposud nedisponuje mořem. Letos (2018) právě vzpomínáme na krásné časy Rakousko-uherska, kdy jsme měli k dispozici Jadranské moře. O to nás připravila klika v čele s T. G. Masarykem.

Nedivme se proto, že naši občané jsou nuceni využívat různé přehradní nádrže. Navíc místo slušivých betonových bot, užívají nevzhledné plechové sudy.

Oběti[edit]

První nalezené tělo člověka, který zemřel tímto způsobem, patřilo Johniemu Goodmanovi. Tento zločinec z Filadelfie se zřejmě chtěl na vlastní pěst pustit do nelegálního podnikání v New Yorku. Byl nalezen v roce 1941 ve vodní nádrži s nohama v betonových blocích.

Zajímavosti[edit]

27. srpna 1964 vylovili tři rybáři v Jamajské zátoce u New Yorku podivný úlovek. Mrtvé mužské tělo v botách z betonu. Byl to Ernest Rupolo, nízko postavený zabiják mafiánské rodiny Luciano.

14. července 1995. První nalezenou obětí orlických vrahů byl Jugoslávec Leorent Lipoveci. Nepochybný důkaz vedl k zatčení organizované skupiny, jejíž jádro tvořili Karel Kopáč, Ludvík Černý a Vladimír Kuna.

Zločin
Kapsář.png Zločiny

Podvodné účetnictvíPedofilieKrádežProstituceSebevraždaVražda

Lidé ikona.png Zločinci

David RathJack RozprašovačJessica FletcherováJiří KajínekLáďa HruškaFrankie CappuccinoJoe BananaLuigi Simoncelli

Lidé ikona.png Zločinecké organizace

AgrofertBerdychův gangJakuzaKutnohorská mafie

Znuděná ikona.png Ostatní

BankaJak vykrást bankuBetonové botyKrádež traktoru v Horním Rakousku v roce 2007Trest smrti