Jak vykrást banku

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Yin and Yang.svg

Tento článek na téma "Jak vykrást banku"

pojednává o opačném tématu než článek "Jak přijít o peníze".


Od počátku lidstva si člověk pokládá otázku jak vlastně vykrást banku?

Přestrojení[edit | edit source]

Základ Vašeho úspěchu a zároveň základ jejich neúspěchu (policie, mafiánské banky,…)

Velká část Vašeho úspěchu může tkvět v přestrojení, v následujícím výčtu jsou body, které byste měli dodržet:

1) Pořiďte si paruku, nejlépe růžovou, nikoho pak nenapadne, že je to paruka. Paruku nekupujte přes internet ale za hotovost v obchodě. Je důležité, aby paruka nepadala a vlasy vám nelezly do očí. Ptejte se po paruce, která se hodně prodává a tím případně založíte širší okruh podezřelých, pokud se paruka provalí.

TIP: Pořiďte si paruku tak, že použijete falešný knír.

2) Pořiďte si falešný knír, nejlépe ve stylu Dalí nebo Nietzsche. Pro koupi kníru platí stejné zásady jako pro koupi paruky.

TIP: Pořiďte si knír tak, že použijete falešné paruky.

3) Udělejte si hennou na ruku falešné tetování. Prostudujte si vězeňské tetování zahraničních vězňů a zkuste je napodobit. Vzor však nevyhledávejte na internetu na svém zařízení.

4) Přes hlavu si přetáhněte černou punčochu. Zaprvé budete vypadat jako fetišista a za druhé a především: Vaše paruka a knír tak náhle získají na věrohodnosti. Pod punčochou půjdou špatně rozeznat od pravých vlasů a navíc jen tak nikoho nenapadne, že jste až takový blázen, že si dáváte paruku pod punčochu.

5) Naučte se jemný přízvuk.

6) Dejte si kamínek do jedné boty. Možná Vám to znesnadní vrcholové výkony během útěku, za to Vás však nebude tak snadné identifikovat podle chůze.

7) Vemte si rukavice kvůli otiskům prstů.

8) Zakryjte své pachové stopy silným parfémem.

9) Pořiďte si jen falešnou zbraň, třeba falešnou bazuku. Z právního hlediska je lepší, že jste nikoho neohrožovali pravou zbraní a navíc bazuka budí větší strach a o to jde především. Falešnou bazuku personál banky nepozná už proto, že nikdy v životě neviděl pravou bazuku.

10) Pokuď jste transvestita, spojte příjemné s užitečným. Pořiďte si pod svůj černý svetr falešná prsa. Vemte si sukni, oholte nohy nebo vemte tlusté punčochy. Vemte si boty na malém podpatku, i ty totiž změní Vaši chůzi pro identifikaci. Nezapomeňte na rtěnku, řasenku, maku-up obecně, pár pih a nalepovací nehty. Výše uvedený knírek není vůbec v rozporu s tímto přestrojením, jak dokazují jihočeské matky. V tuto chvíli je Váš převlek tak dokonalý, že Vás pravděpodobně nepozná ani program na rozpoznávání tváří na Facebooku. Jen si dejte pozor – pokud Vám je to až moc příjemné – aby Vás neprozradilo rozpínání v oblasti pánevní.

Loupež[edit | edit source]

Provedete-li vše dle tohoto návodu, policie i soukromá očka budou v koncích

Na přepadení banky máte jenom pár minut než přijede/přiletí/přijde/připlave policie. Vytipujte si čas, kdy je v bance nejméně lidí a kdy policistům nejdéle trvá dostavit se k bance, tzn. když mají pauzu na oběd, pauzu na koblihy nebo jsou zrovna všichni na nějaké razii proti ředitelce kanceláře ministerského předsedy či technařům. Taky se může stát, že bude mezinárodní den policie a všichni budou chlastat takže bude v suchu. Případně můžete policisty zaměstnat sami. Zavolejte jim třeba, že Vás přepadl prasopes anebo lotyně varnsdorfská uteklý anebo uteklá ze ZOO a nahlašte to ve stejném policejním okrsku, ale na druhé straně. Dobrá finta také je hrát si na exhibicionistu. To řeknete personálu v bance, že nemají zkoušet volat policii, že zavoláte sami, protože máte rádi adrenalin. Následně budete teatrálně předstírat hovor, ve kterém se sami nahlásíte, jenže budete volat tak maximálně svému kamarádovi nebo senilnímu dědovi. Pokud je Váš kamarád opravdu schopný, můžete to dát nahlas a může si zahrát policejního dispečera či se jím skutečně stát. Anebo během Vaší akce může využít zaneprázdněnosti policie a vykrást jejich stanici, zatímco budou na cestě za Vámi. To už nebudou vůbec čekat.

1) Na pracovníka u přepážky vybalíte klasické: „Chci to v neoznačených bankovkách, chci náhodná sériová čísla

Reverzní bankovní loupež[edit | edit source]

V tomto případě jde o to dostat peníze dovnitř do banky a nikoliv zevnitř z banky ven. Tento podtyp zločinu se děje dennodenně a dobrovolně. Násilí není přítomno, jen zhoubná administrativa.

Alibi[edit | edit source]

Opatřete si skvělé alibi. Skvělé alibi je třeba toto: Jděte do banky nejdříve normálně oblečený. Jděte k přepážce a řekněte, že si chcete založit běžný účet. Uprostřed zakládání se omluvte, že máte střevní potíže a odejděte na záchod. Tam se zamkněte, převlékněte a vylezte okénkem ven. Vejděte znovu do banky, přepadněte ji, odejděte ven, tam ukryjte peníze. Vraťte se okénkem znovu na záchod a převlékněte se. Potom vyjděte ze záchodu celý roztřesený nebo jen volejte: „Už jsou pryč?“ "Když se Vás budou ptát, co jste na záchodě dělal, řeknete, že jste slyšel přepadení, tak jste nechtěl vylézat. Pro posílení věrohodnosti pochčijte nebo poserte podlahu, bude to vypadat, že jste byl přepadením šokován.

2. metoda: pořiďte si stroj času, odcestujte 200 let do bucoucnosti, jděte vyloupit banku. Tam vám řeknou že hotovost už neexistuje. Z banky prostě odejdete protože si mysleli, že si z nich děláte legraci. Vykraďte starožitnictví kde mají peníze z vaší doby. Ze starožitnictví uniknete strojem času do minulosti kde Vás nikdo nebude honit. Dejte si pozor, abyste vzali opravdu peníze vydané ve vašem roce nebo dříve, jinak budete obviněn z padělání peněz pro výsměch spoluobčanů. Ujistěte se, že Váš stroj času projde futrem běžného starožitnictví.

Rozhodně nevyhledávejte tento článek na internetu. Jestli jste ho už četli, máte smůlou, dozvědí se to. Každopádně tento článek smažte jakmile ho dočtete, abyste zahladili stopy.

Reakce na článek[edit | edit source]

„Moc mi to pomohlo, uhradili jsme se ženou všechny dluhy. Už nikdy si od banky nepůjčíme.“

- Tomáš Jedno, klempíř

„Moc mi to pomohlo, byl jsem povýšen.“

- Tomáš Marný, policista

„Moc mi to pomohlo, byl jsem povýšen.“

- Prokop Buben, bankovní pokladní

„Moc mi to nepomohlo.“

- Tomáš Jedno


Zločin
Kapsář.png Zločiny

Podvodné účetnictvíPedofilieKrádežProstituceSebevraždaVražda

Lidé ikona.png Zločinci

David RathJack RozprašovačJessica FletcherováJiří KajínekLáďa HruškaFrankie CappuccinoJoe BananaLuigi Simoncelli

Lidé ikona.png Zločinecké organizace

AgrofertANOČDBarnevernetBerdychův gangJakuzaKutnohorská mafie

Znuděná ikona.png Ostatní

BankaJak vykrást bankuBetonové botyKrádež traktoru v Horním Rakousku v roce 2007Trest smrti