Házení peněz do kanálu
Kompletní pahýl | Tento článek je sice krátký, ale dozvíte se z něho vše. Nemá smysl, abyste o dané problematice sháněli jinde další informace. Nenajdete je. |
„ | Hodit jmění do kanálu.. —Skupina Olympic |
“ |
Házení peněz do kanálu je volnočasová aktivita oblíbená zvlášť u důchodců, avšak dnes se čím dál víc popularizuje u zvrácených teenagerů. Lze to provádět dvěma způsoby:
- Přímo — upuštění mincí, bankovek nebo dokonce i platební karty do kanalizačního systému.
- Nepřímo — provádění činností, které vaše peníze do kanálu přivedou (např. kupování značkových věcí nebo používání České pošty). Je to používanější způsob, ale výsledek je stejný: peníze jsou v kanále.
U důchodců[editovat | editovat zdroj]
Důchodci jsou velcí vyznavači házení peněz do kanálu, protože mají často tendenci používat Českou poštu skoro na vše (když si třeba koupí dům, tak musí být doručen Českou poštou).
U teenagerů[editovat | editovat zdroj]
Rostoucí trend, který je s námi už dlouho. Puberťáci nakupují oblečení s nápisem Gucci, aby ve škole zaflexili, jak velký dali příspěvek do podzemních stok. Jejich rodiče jim v tom pomáhají tím, že jim kupují předražené kostky slisovaného šrotu obalené titanem, nesoucí krycí název iPhone 15, které přestanou fungovat po tom, co se pokusíte zavolat do pizzerie a objednáte si pizzu s ananasem. Často se mezi teenagery házení peněz do kanálu vylepšuje, například se mince leští, brousí, rozžhavuje se nad letlampou, rozpouští se v hydroxidu sodném, hází se do oken sousedů a až potom se udělá ceremoniál, kde se za zpěvu pohřebních písní ve stylu Nightcore hodí do kanálu, aby už nikdy nespatřila denní světlo. Pak to další blázen vyloví (tyto dva odkazy rozhodně ne náhodou odkazují na tu samou stránku) magnetem, strčí do a vycucá v puse, načež ji vzápětí hodí zpět do kanálu, kde ji zase nějaký blázen vyloví magnetem, strčí do a vycucá v puse a hodí zpět do kanálu a takhle to de pořád dokola. Tomu se říká koloběh mince z kanálu.