Hostivice

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search

Otevřeně jsem kradl. Nikomu to zjevně nevadilo, tak jsem pokračoval.“

- Výslech Davida Ratha o Hostivicích, spis osmý, kapitola dvaatřicátá, oddělení B2, krycí jméno Pan Cová

„Pánové, nechte mě jít, tady jenom nesu z nemocnice tohle drahé víno, musím ho jít rychle vychladit pod podlahu, aby mi nevys... TEN MAGOR TAM TY PRACHY DAL!“

- Rath? Krath!
Hostivice
Rathovo
Hostivice Rathovo

Hostivice Rathovo – znak

znak

motto: ...penízky kulatý zlaťoučký - Z rozhovorů občana Ratha

základní data
status: město
kraj: Střevočeský
okres: Hostivice Praha-západ
historická země: Česko
katastrální výměra: 7 000 000 km²
obyvatel: bez Ratha málo
zeměpisná šířka: Rath vám to spočítá
zeměpisná délka: dééélka
nadmořská výška: -7 000 000 m
PSČ: 253 01
adresa úřadu: Za Rathovou kašnou 1
starosta: Dvojice Rath Řihák a Kratochvíl.
Plány na rozestavěnou operu padají také...

Hostivice, zkratkou Hosti, místním nářečím Rathovo, též Rathovice, jsou malebné bohem zapomenuté městečko ve středních Čechách. Dočkalo se uznání až potom, co je proslavil známý vězeň David Rath.

Takhle měly Hostivice vypadat v roce 2015. Po zatknutí Ratha si mohou hostivičtí o něčem takovém jen nechat zdát.

Dominanta Hostivic[edit | edit source]

Největší atrakcí byla místní kašna [1], která po Rathově pádu dnes slouží již jen pro kašnobal. Podle původního návrhu měla kašna měnit barvy, ale ještě před dokončením její skleněný návrh rozbila uklízečka, takže dnes už mění barvy jenom Rath.

Památné budovy[edit | edit source]

Nejznámější je Rathův dům postavený v neoklasistickém stylu brokoka.

Dále pak musíme zmínit zdejší Lidl který byl roku 2011 symbolicky přejmenován na Lidl u Ratha, zdejší Tesco ovšem už městská rada přejmenovat nestihla. dále tu jsou už bezvýznamné i přesto důležité místa jako Ráthská Tvrz, zdejší potok Ráthovka, rybníky Velký Rath a Malý Rath a nesmíme zapomenout na část města Hostivice "Rathovice"

Hostivické gymnázium[edit | edit source]

Hostivické gymnázium je určitě nejnovější a nejslavnější školní instituce kolem Práglu a možná v celé střední Evropě.

Nikdo neví proč, ale my, Necyklopedisté, jsme vyřešili záhadu ztracených peněz, které byly určeny, ale přesto nevyužity na opravu této školy. To my jsme vyluštili to, kam se odklonily všechny peníze z fondu středočeského kraje na vylepšení tohoto gymnázia.

Ve škole mělo být 56 interaktivních dotykových tabulí, 6 výtahů a na každém patře dvě šatny. Nic z toho nebylo využito a ani nikdy využito nebude. Ještě připomeňme, že celková cena opravy gymnázia byla oficiálně 250 000 000 000  , včetně vypracování posudků a příprav projektu, z fondu Středočeského kraje. Vydejme se dále, hlouběji do dějin Hostivic. Má snad nějakou souvislost s tímto odčarováním peněz na opravu gymnázia snad samotný exhejtman Rath? Nebo že by si peníze rozebrala sama ředitelka gymnázia, která je velkou kamarádkou Rathovou? Ne, nic z toho se nezdá reálné. Podle matematického vzorečku, který vymyslel Roman Smetana v kriminále, by měly být peníze schované stále ještě (i po přesunutí Ratha) někde v blízkém okruhu školy. Jsou snad peníze zakopány pod zemí?

Další věc, která nás napadá, je vedlejší rozestavěná vila, která je od gymnázia na východ, směrem na Zličín, přibližně 10 metrů od budovy. Problémem je, že tato budova je již nějakých těch třicet, čtyřicet let rozestavěná, a to v té době ještě Rath neměl na gymnázium v tomto městě ani pomyšlení. A navíc si Rath nechal za 34 500 000 Kč vypracovat posudek na projekt výstavby nové hostivické opery, která se měla nacházet hned vedle Rathovy školy (viz obrázek). Není pravděpodobné, že by 250 miliard korun mělo být právě tam. V nedábné době byli u rozestavěné vily spatřeni dělníci, pravděpodobně Rathovi špioni.

Zbývá ještě Papírnictví BoStr [čti BouStr], vzdálené od gymnázia asi 15 metrů, směrem na západ. Když jsme vešli dovnitř, překvapil nás podivný zápach vína. Papírník byl v tu chvíli hlavním podezřelým. Ha!, řekli jsme si, tenhle chlapík určitě vyměnil drahé víno za 7 000 000 Kč, které fingovaně Rathovi nastrčil do jeho krabice s vínem. Bohužel jsme si všimli rozbitých vchodových dveří, prehistorických regálů, rozvrzaných židlí, starých podlah a všelijakých podivných smradlavých a neupravených koberců, a hromady dalšího haraburdí, takže z této možnosti sešlo. Je možné, že BoStr opravdu přeměňuje peníze ve víno a naopak a má někde ve svém skromném obchodě ukryté peníze od Davídka, ale na to jsme bohužel krátcí.

Vycházíme sklesle z papírnictví a chceme nastoupit do našeho služebního auta, a v tom, co nevidíme. V protější zadrátované vile naproti papírnictví a budově gymnázia se zlatým nápisem leskne: „Martin Kocourek, spolehlivé odklánění peněz“. Ještě pod tím bylo něco, nejspíš v korejštině, ale to se nám nepodařilo přeložit. V tu chvíli nám bylo jasné, že jsme BoStra, rozestavěnou operu, Ratha i ředitelku gymnázia podezřívali neprávem. V tu chvíli zvolal můj kolega: „Martin Kocourek, to je ten odklaněč miliard!“ To si ale mohl opravdu odpustit, jelikož na nás ten pitomec, bývalý ministr průmyslu a obchodu ve vládě Petra Nečase a odklaněč miliard, vypustil smečku psů. Nevěděli jsme, že všechno sleduje na průmyslové kameře. Tím naše pátrání skončilo a domů jsme se dostali veřejnou dopravou, bez firemního auta, se stádem psů v patách a s jednou drahocennou informací, která je nám stejně na prd. Takže jsme nakonec vypšoukli z Hostivic, zanechávajíce za sebou smrad převeliký, neb jsme pitomci byli, pitomci jsme a pitomci zůstaneme.Dopravní obslužnost[edit | edit source]

Autem[edit | edit source]

Dopravní obslužnost je v Hostivicích výborná, dalo by se možná říct až špičková, neboť Rath ještě před svým uvězněním stihl okolo Hostivice vybudovat velký moderní obchvat, který spolehlivě odklání všechnu nákladní i osobní dopravu mimo Hostivice, směrem na Pavlov, Petrov, Mírov, Jirkov a Karlov.

Vlakem[edit | edit source]

Dále ještě stihl Rath prosadit Hostivické nádraží do Pražského Semmeringu a vytvořit do něj mnoho dalších vlakových zastávek (např. Hostivice-Litovice, Hostivice-Jeneček, Hostivice-Zadková, Hostivice-U hřbitova, Hostivice-V hrobu).

Na území Hostivic cestují místní obyvatelé pomocí létajících vlaků, David Rath jim ještě před svým zatčením stihl pořídit legitku dobít Opencard se zdejším tarifním pásmem "1" na dvacet let dopředu.

Vlaky, létající ve vzduchu, jsou dnes již pro Hostivičáky každodenní realitou.

Po setmění jsou cestující nádražním rozhlasem varováni před kanci, vlky, zdivočelými prasopsy, kryshami a dalšími nebezpečnými zvířaty.

Tabule v neznámém jazyce u odbočky Jeneček varující před úplně vším.

Metrem[edit | edit source]

V původně plánované Chalupoidě, kterou plánovala Praha 666, což je soused Hostivic, nebyla o Hostivicích ani zmínka. Zdejšího starého rodáka, v tomto článku již několikrát zmíněného, koho jiného, než našeho Dejva Ratha, tento handicap iritoval, a tak se rozhodl, že tuto nedokonalost napraví. Ze Zličína, (původní název Gottwaldičín), to je také takový hostivický soused, nenacházející se však na území Prahy 666, protáhl Dejv Rath vytunelovaným tunelem koleje, u kterých vlastnoručně přestřihl pásku.

Na novou kolejovou spojku mezi Zličínem a Hostivicemi nasadil linku metra „DR“, která byla označována oranžovou barvou.

Vše podpořil opět ze svého středočeského fondu.

Bohužel těsně po zatčení Ratha byl tunel metra ze Zličína do Hostivice zasypán. Prý kvůli zmoklým kabelům a častým výpadkům elektřiny v Hostivici.


Busem[edit | edit source]

Ale přes to všechno je nejlepší stará dobrá autobusová doprava, je ve všech případech, i v krizi, či v globálním oteplování nejlevnější, nejrychlejší, nejmodernější, nejvíc in, a navíc - a v tom je narozdíl od letadla nejlepší - bus mířící do Hostivic nemá klimatizačku, není tedy ve vzduchové kondici. Tudíž se nikdo nemusí z cestujících obávat, že by v buse přes letní měsíce nastydl.


Zastávky[edit | edit source]

Počítáme-li tedy pouze autobusovou dopravu z Práglu-Zličína směrem na západ.

 • Hostivice, Pralesy

Okolí: nic vcelku zajímavého, jen skladové haly a beton, jak to bývá téměř na okraji každého rozvojového města

Linky PID: 336, 347

 • Hostivice, Průmyslová

Okolí: velká průmyslová zóna s nadbytečným počtem továren a chemiček v okolí

Linky PID: 336, 347

 • Hostivice, Nuzákov

Okolí: zříceniny, žebrota a chátra

Linky PID: 336, 347

 • Hostivice, centrum

Okolí: vkusné náměstí, samí mladí a zdraví lidé

Linky PID: 336, 347, 306, 607

 • Hostivice, Na Pískách

Okolí: v okolí překvapivě nenajdete pískovnu, ale pouze pověstné gymnázium, místní Bronx, rozestavěnou operu a nefunkční samoobsluhu s nefunkčním vchodem do metra

Linky PID: 306, 607

 • Hostivice, Nádraží

Okolí: v blízkosti se nachází pouze nádraží ve stylu Brokoka

Linky PID: žádné, po uzavření této zastávky v roce 2006 byl sloupek se starým jízdním řádem odcizen do sběrných surovin

 • Hostivice, sradion

Okolí: jak již důmyslný název napovídá, v okolí se nachází sradion, kde se každoročně konají závody ve sraní

Linky PID: 336, 347, 306, 607

 • Hostivice, Lihovice

Okolí: v blízké dostupnosti místní praktické školy

Linky PID: 336, 347, 306, 607

 • Hostivice, svaté Lihovice

Okolí: svatá kaple, pár svatých statků a svatá pivnice Mušárna

Linky PID: 336, 347

 • Hostivice, Sportovců

Okolí: jedná se o nejdůležitější autobusovou zastávku v Hostivicích, protože nikdo z obyvatel okolních baráků nevlastní vlastní motorové vozidlo, a na kole je to do kopce Lindbetonka na Jeneček velká štreka

Linky PID: 306, 607

 • Hostivice, Jeneček

Okolí: většina autobusů staví před ČESCEM, není to však podmínkou. Slavná železniční odbočka Jeneček se však u této zastávky nenachází

Linky PID: 306, 607

 • Hostivice, mezi baráky

Okolí: upravené satelitní městečko uprostřed malebného města

Linky PID: 306, 336, 607

Okolí: oblast s minimálním počtem rusky mluvících obyvatel, nenachází se v obci Tchýně, nýbrž na území Hostivic, přesto se však jmenuje po sousední obci, z čehož nejsou místní příliš nadšení

Linky PID: 347, 358

 • Hostivice, Řve

• zajíždí sem autobus třikrát za den, jednou tam (04:00), podruhé zpátky (08:01) a potřetí zase tam (23:49)

Okolí: je to takové ošklivé předměstí Hostivice, které se stalo jejich součástí jen pro to, že nesehnalo vlastní budovu pro obecní úřad

Linky PID: 347

 • Hostivice, Řve, sportovní hala

• ačkoliv tuto zastávku zatím ještě nikdo nepoužil, zdejší sportovní areál a hotel s bowligem a restaurací myslí, že jim to přinese vyšší popularitu, připlácí ROPIDu měsíčně miliony, aby zde každý bus poctivě zastavil a otočil se na smyčce, a zase odjel zpátky do civilizace

Plány a budoucnost (?)[edit | edit source]

Kdyby se MUDr. Rath nenechal chytit, z jeho rodných Hostivic by se do tří let nepochybně stala světová metropole, vedle které by i Dubaj vypadala jako zahrádkářská kolonie. Jak se nám podařilo vyčíst ze zápisů schůze tamního zastupitelstva, obec čekala kompletní přestavba, kterou měly financovat dotace z fondů EU a rozpočet hostivického Klokánku. „Náš pan hejtman požádal Brusel o finanční kompenzaci za to, že nemáme moře, a obratem obdržel 540 miliard euro i s DPH,“ přiznává jeho tisková mluvčí, které už ale není moc do řeči. Architekti z ateliéru Sklolaminát & Hliník nám potvrdili, že supermodernímu centru Hostivic měl dominovat mrakodrap přesně o jeden metr vyšší než Burdž Chalífa v Dubaji, který zatím drží světové prvenství. Smělé Rathovy plány počítaly dokonce i s mořem a s dlouhou pláží jako v Tel Avivu, aby si lidé mohli po práci zaplavat či zaběhat v příboji. Moře měl přivádět do Hostivic speciální kanál až z Chorvatska.

„Vy máte moře a my ne! Je tohle nějaká spravedlnost?“, zlobil se David Rath loni v Záhřebu bezprostředně poté, co chorvatská vláda kvůli stavbě kanálu odmítla demolici historického centra Rijeky. Dělníci, kteří už v rakouských Alpách bez stavebního povolení hloubili koryto pro slanou vodu, pak skončili v blázinci. Přesto dostal David Rath od EU dalších 200 miliard euro na stavbu přílivové elektrárny. Pokud Hostivice své smělé plány bez Ratha neuskuteční, budou muset všechny dotace vrátit. Přestavba města by měla tedy začít v nejbližších dnech. Podle plánů Ratha a architektů moře zajistí Vltava a polská posypová sůl.

Hostivice a jejich blízké okolí[edit | edit source]

Hostivice se nacházejí nedaleko Prahy 666, a Zličína, z čehož vyplývá, že všude okolo je zloba, jenom v Hostivicích je dobro. Proto se hranice Hostivic skládá z 90 % z Prahy. Těch zbylých 110% 10 % tvoří obce Tchýně a Jeneč, které už Hostivicemi v minulosti byly, v současnosti nejsou a v budoucnosti nebudou, protože se Hostivice rozrůstají, a tím se blíží ku Praze rychlostí jeden kilometr za den, z čehož vyplývá, že v blízkém čase se nabourají do Prahy a tím nárazem se rozpadnou.

Dále z této galantní geniální úvahy vyplývá, že po nárazu Hostivic do Prahy se rozbije i Hostivické hřiště pro kašnobal (původně kašna). Hostivice se tímto velmi podobají vzájemným nárazům planet, planetek, komet a hvězd, takže se nejspíše jedná o samostatnou planetu, kterou Českopedie mylně považuje za město. Asi bychom pátrali ještě dál, ale bojíme se, že po nás půjdou černí muži od FBI, kteří mají za úkol zlikvidovat jakékoliv dokumenty o jiných civilizacích a ufonech.Palec.png

Tento článek může obsahovat výsledky vlastního výzkumu!

To je ale moc dobře, protože vlastní výzkum zaručuje faktickou správnost, kterou často nespolehlivé nebo lživé zdroje neposkytují.


Soubor:Na Hostivici Rath nešetřil. Na zájezdu Corrupt Tour nechyběla ani losovačkaSoubor:Rath vs Macek MAFIA (REMIX) 3Soubor:David Rath - výběr nejlepších karikatur

Město veliké, jehož sláva hvězd se dotýká

Bohemia:

13370m3Ř1CeBechyněBělá pod BezdězemBerounBezprávíBenešovBezvěrovBílá HlínaBorekBošilecBozkovBnL-StBBraškov-ValdekCítovČambuzyČernošiceČeská TřebováČeské BudějoviceDašiceDesnáDěčínDobřejoviceDobruškaDolní BrusniceDolní VlkýšDomašínDomažliceDrahňoviceDuchovHáj u DuchovaHnědá HoraHolubiceHorní BřízaHorní PoustevnaHoršovský TýnHostiviceHostomiceHoštice u VolyněHradubiceHrochův TýnecHříběcíHumpolecChánovChebChomutovChrudimJablonecJeseniceJílové u PrahyJirkovJindřichův HradecKameniceKameňákovKarlovy VaryKebliceKladnoKlatovyKlášterec nad OhříKocourkovKošticeKralupy nad VltavouKynšperk nad OhříKyšiceLančkrounLedeč nad SázavouLiptákovLiberecLiptákovLitoměřiceLovečkoviceLužeMariánské LázněMechovMělníkMilevskoMiloviceMladá BoleslavMočoviceMochovMostMšenoNávaryNečínNeratoviceNěmecký BrodNeznašovNová PákaNové Město nad MetujíOlšany u KlukůOpočnoOvčáryPacovPakov nad JizerouPardubicePerštejnPičínPilníkovPísekPitkovicePlzeňPočátkyPoděbradyPráglPrahaPrachovicePrčicePrůhonicePředčaryPřeloučPsojedyRokychcanyRudolticeRumburkŘíčanyŘitkaŘiťoryjeSečSedlčanySemelySezemiceSkutečSokolovStodůlkySlanýStaré Město pod ZemlšutremStrakoniceStředoklukyŠtětíŠukačkaTachovTanvaldTáborTepliceTřeboňTřemošniceTýn nad VltavouVarnsdorfVelké ZadkoviceVeselí nad LužnicíVlašimVolyněVysoká PecÚněticeÚstí nad LabemVejprniceVerneřiceVlkánčiceVrčeňZáchodskoZápornoZálepyZbečníkZbirohZasranáŽacléřŽelezný Brod

Moravstán
a Slizko:

AdamovBiskupiceBorošínBoskoviceBohuslaviceBlanskoBrnoBruntálBrušperkBřeclavBřezíBučoviceBystrcBystřice pod HostýnemČeský TěšínČunkovoDačiceDešnáDolní LhotaDomašínDoubravice nad SvitavouFrýdek-MístekGottwaldovHavířovHlukHodonínHošťálkovyHraběticeHulínChladnáChorniceIvančiceJavorníkJedovniceJemniceJestřabiceJihlavaKarvináKasárnaKlackojedyKladkyKnínice u BoskovicKobeřiceKopřivniceKrnovKruhový JičínKřenovKuřimKyjovLipník nad BečvouLužánkyMalá VrbkaMikulovMistřoviceMoravská TřebováMoravské BudějoviceMouchniceNapajedlaNová ŘíšeNová Dědina u NMNMObludovOlomoucOpavaOrlováOstrá nad PšenkavouOstravaOtrokovicePodves pod SmutněnímProstějovPředčaryPustá PolomPrchalovRožnov pod RadhoštěmRudíkovŘiťoviceSai-Ta-ViSlavoniceSmiloviceStředoholkyStudénkaStudénkySvětlá u BoskovicSviňovSvitavyШалинградŠlapaniceŠumperkŠumperk - Peklo na zemiTelefončTřebíčTřešťTřinecUherské HradištěUherský BrodVelká PolomVelké OpatoviceVlčnovVyškovZnojmoŽdániceŽďár nad SázavouŽulová

Královecko:

Kaliningrad

Cizina:

AachenAdamstownAktronovicaBendBerlínBernBlondýnBratislavaBrixenBruselBudapešťDieseldorfDomašínDlážďanyFeketevezekényFolkušováFuckingGothamHamburkHulánbátarIstanbulKekésvárostárojvarány…KošiceKrung Thep Maha...LALlanfairpwllgwyngyllgo...MachačkalaMachu PicchuMariborMoskvaNeapolNový Jeruzalém…NevyslovitelnojeNew YorkPařížPánevPrdelPrdelkovicePrdelskPopradSalašárySchengenSviňobrodTokioUžhorodVídeňVyšná Diera pod SráčomZhořelec