Vlkánčice
Vlkánčice jsou obec, kde čas i alkohol působí odlišně a bez ohledu na zákony fyziky. Obec je domovem spousty zajímavých tvorů připomínajících lidskou rasu.
Výzkum[edit | edit source]
Alkohol zde funguje naprosto chaoticky. Podle sovětských studií v roce 1967 se povedlo vypozorovat na třech „dobrovolných“ Ivanech, že pokud alkohol požíváte v různých částech vesnice vždy funguje jinak. Což znamená že pokud pijete alkáč třeba na baště ožerete se mnohem meně než pokud chlastáte např. u tenisových kurtu.
Američané dlouho zkoumali toky času. Stejně jako alkohol, zde i čas funguje naprosto libovolně – v jednu chvilku usedáte k prvnímu pivu a náhle se přistihnete, že máte zpoždění na sraz s místními. Po třech hodinách se program ukončil z důvodú rozkradení výzkůmného vybavení.
Vidlohnaná[edit | edit source]
Vidlohnaná je vlkánčický sport, kdy se utká 16 lidí na herním hřišti vyznačeném rozhodčím a bodají se vidlema či vydlema do zadnic. Hra začíná průjezdem rozhodčího skrz vesnici a se zapnutou speciální hudbou, která značí začátek vidlohnané. V ten moment všichni hráči popadnou své vidle anebo vydle a utíkají za rozhodčím. Do hry se dostává pouze 16 nejrychlejších hráčů, kteří se dostanou na hřiště jako první. Ostatní tvoří fanouškovskou kulisu a domácí huligenc. Hráči se rozdělí do dvou družstev, poté se vyznačí herní pole (většinou pole samotné) a začíná hra. Cílem je bodnout vidlema či vydlema soupeře takříkajíc do prdele. Hra končí v moment, kdy se penetruje poslední nepřátelský vidlák. Potom jdou všichni do hospody probírat u pivce svoje uspěchy ve hře.
Historie[edit | edit source]
Historie Vlkánčic sahá až do doby Mezoprcánie, kdy tlupa neandrtálců došla na toto místo a kde uviděli obcovat vlka s ančicí (proto jméno Vlkánčice). Po této zoofilní podívané se poslední neandrtálská tlupa rozhodla usadit se tu. Toto se událo circa osm dní před příchodem Praotce Čecha k hoře Říp.
V roce 1234 (možná to je prvočíslo, ale možná také není) se odehrála revoluce a přestalo se obcovat s vlky, avšak začlo se obcovat se vším možným a proto dnešní populace vypadá jak vypadá. V roce 1843 místní obyvatelé začali stavět domy, což lze považovat za krok vpřed, ale pořád se místní zoofilního obcování nevzdali. Roku 1969 zde vyrostla chatovací oblast s dnešní rozlohou téměř větší než samotné Vlkánčice. Od této doby se již nic zajímavého nestalo.