Heroin nad Svíčkou

From Necyklopedie
Jump to navigation Jump to search
Heroin nad Svíčkou
základní data
status: město
kraj: Moravskoslezský
okres: Pyčov
historická země: Česko
katastrální výměra: 69 km²
obyvatel: 11,377 (2018)
nadmořská výška: 253 m n. m. m
PSČ: 420 69
adresa úřadu: Heroin n. Sv. 21
starosta: Pavla Pavelková

Heroin nad Svíčkou (hovor. Heroin, zkráceně Heroin n. Sv.) je město v okrese Pyčov na východní Moravě. V městě žije cca 11,300 lidí. Je to rodné město Tomáše Fuka a bydliště Tomáše Jedna. Heroin nad Svíčkou je ale především znám velkým prdelitovým ložiskem pár kilometrů na jih. Studie prokazují, že až 40% příjmů města jsou z prodeje prdelitu. Zbylých 60% je z prodeje drog, ale o tom později. Kromě prdelitu se přímo pod městem nachází středně velké ložisko železa.

Obyvatelstvo[edit | edit source]

Pavla Pavelková, starostka Heroinu nad Svíčkou v roce 2016
Park v Heroinu nad Svíčkou, 2007

Starostka Heroinu nad Svíčkou se jmenuje Pavla Pavelková. Je mezi občany oblíbená, protože se jí povedlo legalizovat užívání heroinu. Proto také 39% obyvatel přiznalo, že v posledním týdnu užívali danou drogu. Nejbohatší občan(ka) města je starostka Pavla Pavelková s odhadovaným majetkem 1,320,000 Kč. Nejchudším občanem není nikdo jiný, než bezdomovec, jehož jméno si už nikdo nepamatuje, tak se mu přezdívá "Ten bezďák." Jeho odhadovaný majetek je 1 Kč včetně krabice od ledničky, ve které se nalézá dlouhodobé bydliště.

Většina obyvatel jsou pochopitelně Češi, avšak v Heroinu n. Sv. se nachází nadprůměrné množství imigrantů z Ruska a Švédska. P. Pavelková uvádí, že až 5% obyvatel má švédskou národnost a dokonce celých 10% má národnost ruskou. Nevíme přesně, čím je tato ruská invaze způsobena, avšak Pavelková tvrdí, že za to může Vladimír Putin a plánuje v budoucnu ruské přistěhovalce vykázat z města.

V roce 2022 byl proveden průzkum Vědeckým Týmem Necyklopedie, jehož účelem bylo přiblížit informace o obyvatelích ČR. Každé město tudíž získalo svůj vlastní... jakýsi graf či jak se tomu říká. Na stránce VTM si tak můžete přečíst průměrné informace obyvatele každého města. VTM uvádí, že průměrný občan Heroinu nad svíčkou nad 15 let:

  • Je pohlavím Muž
  • Je starý 36 let
  • Má středně dlouhé, hnědé vlasy
  • Je vysoký 155 cm
  • Má sklony k závislosti na alkoholu
  • Užívá drogy

Historie[edit | edit source]

O historii Heroinu nad Svíčkou se toho moc neví. Byl založen kolem roku 1800 neznámým zedníkem, který si na kopci postavil chaloupku. Postupně se k němu přidávali "kamarádi," kteří chtěli využít klidu. To je plus mínus vše, co o historii Heroinu n. Sv. víme.

Zločiny a prodej drog[edit | edit source]

Tato látka tvoří 60% příjmů města

V Heroinu nad Svíčkou je ročně až o 150% vyšší počet přestupků a zločinů než průměrně. Ten zákon legálního vlastnictví a užívání heroinu má i své háčky. Abyste rozuměli, vlastnit a užívat drogy, to jo, ale prodávat? To je velký špatný. Nejběžnější práce v Heroinu n. Sv. je totiž drogový dealer. Městu se proto přezdívá "Ďáblův matroš." Tzv. matroše tu najdete vážně hodně, ~1 Kg na osobu. To je cca 1200 Kg, 1.2 tun. Kupodivu se ale trestu dočkali jen dva dealeři. Jeden dostal pokutu za špatné parkování a policie náhodou přišla na jeho "druhou práci" a druhý se v místním hostinci tak opil, že to na sebe všechno práskl. Dokonce existují teorie o tom, že samotná starostka P. Pavelková je drogová dealerka. Prodej drog do jiných měst by pro ni byl ideální, protože má chalupu v nedalekých Vochlasticích, kam každý víkend jezdí.

Ohledně dalších zločinů je velmi častá např. loupež. Až 99% občanů, včetně starostky, přiznalo, že v posledním měsíci něco odcizili. Na třetím místě je tu vražda. Totiž, abyste chápali, skoro žádné jiné zločiny v městě neproběhly. Jediné dvě vraždy za existenci Heroinu n. Sv. se staly v rocích 1899 a 2000. Ta první byla spáchána jedním pěstitelem brambor, který omylem vysypal slupky od brambor na svou manželku, když krmila prasata a udusil ji, a ta druhá byla taky omyl. Jak je psáno v tamní kronice, "Ňákej kokot pálil rachejtle doma a zabil tim syna, kterej si tu rachejtli jen tak z prdele narval do svý prdele. Do prdele, jak musel ten pyčus bejt zhulenej vole? Ne jenom von, voba pyčo! Voba sou to kreténi!"